Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice - prepoznavanje

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

a da stavimo europsku zastavu u duginim bojama pa svi 10.10. na okupljanje?  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

a da stavimo europsku zastavu u duginim bojama pa svi 10.10. na okupljanje?  ;D ;D ;D

 

U pravu si, Ivica asocira na gay populaciju...pa i ta znacka... To odpada! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

takodje se postavlja pitanje koliko treba da bude velika nalepnica. vozivsi se neki dan dzambo i ja kolima zakljkucili smo da motori koji nam dolaze u susret, pogotovo motori a i poneki koji misle da ih voze, tesko da mogu da primete oznaku manju od 1.5x1.5m na prednjem delu auta. sta sa time?

da li ce biti neke kampanje u javnim glasilima radi edukacije ljudi koji nemaju veze sa moto svetom? nemaju svi paranormalne sposobnosti i jaku mastu da bi znali sta je pisac (u ovom slucaju slikar) hteo da kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

takodje se postavlja pitanje koliko treba da bude velika nalepnica. vozivsi se neki dan dzambo i ja kolima zakljkucili smo da motori koji nam dolaze u susret, pogotovo motori a i poneki koji misle da ih voze, tesko da mogu da primete oznaku manju od 1.5x1.5m na prednjem delu auta. sta sa time?

da li ce biti neke kampanje u javnim glasilima radi edukacije ljudi koji nemaju veze sa moto svetom? nemaju svi paranormalne sposobnosti i jaku mastu da bi znali sta je pisac (u ovom slucaju slikar) hteo da kaze.

 

Treba da se odredi velicina nalepnice svakako, ali to cemo na kraju... Idemo korak po korak (dok se ne pobijemo)... A bitno je da bar mi znamo sta nalepnica znaci i ako je uocimo izdaleka da je skontamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

skontamo se mi da je neko ko vozi kola bajker i sta onda?

 

Pa javis se coveku kao da je na motoru, pomeri se u stranu i pusti te da prodjes, ako ste raspolozeni stanete i popijete pice... Nista posebno...

 

ALI, napisao sam vec da ova tema NIJE PRIORITET! Znaci bilo bi dobro da se to izvede, ali nije nista strasno i ako ne zavrsimo ovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

Sta mislite da umesto nalepnice, oko koje se i onako nikad nece postici koncenzus, ili cak i da se postigne nece neko hteti da je zalepi na auto iz ovog ili onog razloga, smislimo neki univerzalni pozdrav, tj. gestikulaciju rukom, koja bi bila opste prepoznatljiva i nepogresivo dala do znanja motoristi da je vozac auta "jedan od nas"? Uostalom, nije auto jedan od nas, nego njegov vozac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

To znaci da u svoj onoj guzvi u Beogradu, dok sam u kolima, i j*bem i grebem zbog guzve treba da masem nekome kroz prozor? Totalno neprakticno  ;) Uostalom, to je isto kao i kad sam na motoru, a neko me "snimi" iz kola i svira mi da me pozdravi, a ja se onda besan okrecem i " sta koj qrac sviras?"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Smooth operator, 136 postova
  • Motocikl: nexus 300

To znaci da u svoj onoj guzvi u Beogradu, dok sam u kolima, i j*bem i grebem zbog guzve treba da masem nekome kroz prozor? Totalno neprakticno  ;) Uostalom, to je isto kao i kad sam na motoru, a neko me "snimi" iz kola i svira mi da me pozdravi, a ja se onda besan okrecem i " sta koj qrac sviras?"  ;D

 

pa da :)

pravo da ti kazem, ovoga sam se i setio dok sam danas odradjivao svojih sat i kusur u prelasku sa NBG preko gazele oko 17...totalna dosada i mic po mic...a i kako ces nalepnicu da zalepis na sluzbeni auto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

u je*em ti... kako pre nisam skontao ovaj post!!! :(

 

gde je graficki dizajn, samo zovite, tu se ne dam kad kazem da sam najboji!  ::)  8)

 

samo... krenuo sam da citam od pocetka i lepo je islo dok niste krenuli da kenjate malo vise, onda sam preletao preko poruka... i  verovatno nesto propustio...  :-[

ali bih voleo da znam sta ste skontali kao smernice, da mogu i ja da se ukljucim u dizaj toga... :)

 

izvinjavam se opet ako nešto mašim ovim odgovorom na sve, ali stvarno vas je teško pratiti kad se razmašete... :P:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

u je*em ti... kako pre nisam skontao ovaj post!!! :(

 

gde je graficki dizajn, samo zovite, tu se ne dam kad kazem da sam najboji!  ::)  8)

 

samo... krenuo sam da citam od pocetka i lepo je islo dok niste krenuli da kenjate malo vise, onda sam preletao preko poruka... i  verovatno nesto propustio...  :-[

ali bih voleo da znam sta ste skontali kao smernice, da mogu i ja da se ukljucim u dizaj toga... :)

 

izvinjavam se opet ako nešto mašim ovim odgovorom na sve, ali stvarno vas je teško pratiti kad se razmašete... :P:)

Druze vidi ja ovako nisam razgovarao sa tobom pa bih te zamolio da se i ti suzdrzis od bezobrazluka. Ako nisi mislio na mene, zbog mira u kuci, kada upotrebljavas ovakav vokabular ne bi bilo lose da navedes na koga se konkretno i odnosi. Ne ljutim se samo pitam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

u je*em ti... kako pre nisam skontao ovaj post!!! :(

 

gde je graficki dizajn, samo zovite, tu se ne dam kad kazem da sam najboji!  ::)  8)

 

samo... krenuo sam da citam od pocetka i lepo je islo dok niste krenuli da kenjate malo vise, onda sam preletao preko poruka... i  verovatno nesto propustio...  :-[

ali bih voleo da znam sta ste skontali kao smernice, da mogu i ja da se ukljucim u dizaj toga... :)

 

izvinjavam se opet ako nešto mašim ovim odgovorom na sve, ali stvarno vas je teško pratiti kad se razmašete... :P:)

Druze vidi ja ovako nisam razgovarao sa tobom pa bih te zamolio da se i ti suzdrzis od bezobrazluka. Ako nisi mislio na mene, zbog mira u kuci, kada upotrebljavas ovakav vokabular ne bi bilo lose da navedes na koga se konkretno i odnosi. Ne ljutim se samo pitam.

 

Generalizovao sam, ne znam što si se baš ti prozvao... lepo kažu na onom postu da nam nedostaju smajliji, tako bi neko kao zoltan mogao da vidi da je to kenjanje (ako je to bezobrazluk, ja ne znam sta reci za mnogo gore reci koje ovde srecemo...) receno sa krajnjom zajebancijom (ups, opet bezobrazluk...) i drugarsko-opustenim tonom...

Al i dalje se pitam - sto od svih ljudi da se ti nadjes prozvan... ako je ovo uopste prozivka...  ???  :-X :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

bilo bi do 00 kada bi citirao te sto "kenjaju" pa da im skrenemo paznju na ponasanje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja