Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljam mog FAZER-a

Recommended Posts

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Iskoristio sam prethodni vikend za voznju od jutra do mraka. Konacno sam napravio i par lepih fotki, pa rekoh da podelim sa drustvom. Evo kako izgleda motor kog sam pazario u novembru prosle godine.

Motor je presao nekih 7.000km, majstor Joca kaze u top stanju :-)

 

Na slici skroz dole je zadnja guma u krupnom kadru. Nemam iskustva sa procenom istrosenosti guma pa vas molim za procenu i pojasnjenje. Mozda slika ne dovori dovoljno..... mozda mora merenje dubine sare...

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
po meni ova guma moze jos izdrzati' date='po sredini ima jos dosta "mesa"

ali ti najbolje znas dali ti klizi ili ne[/quote']

 

ja to vozim bas lagano pa i ne primecujem. Inace guma je fabricka, 2004, pregazila neznih 7000km..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
po meni ova guma moze jos izdrzati' date='po sredini ima jos dosta "mesa"

ali ti najbolje znas dali ti klizi ili ne[/quote']

 

ja to vozim bas lagano pa i ne primecujem. Inace guma je fabricka, 2004, pregazila neznih 7000km..

i vidi se po rubovima da vozis lagano,dobra je guma,nemoj bacati pare,pogotovo ako kazes da ne klizi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Cao vojine... guma je OK jos jedno 2-3K kilometara, pogotovo ako vozis kako kazes, laganeze i bez forsiranja... a za motor samo da ponovim ono sto sam ti rekao kad smo se videli, vrlo vrlo ocuvan superiska. PS ako cale bude hteo da proda Vespu javi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Uh sto mi poznat ovaj model... :? kao da jasem isti svaki dan.. :D:D ..Guma sigurno ide jos 2-3 hiljade, jer deluje mi da ima isto toliko milimetara(oko 2mm) dubine, nego mi je malo cudno sto imas CRASH BAR samo sa leve strane?..Sve u svemu, moram da se pridruzim pohvalama za moped..i samo da znas da je ona ralica (spojler na izduvnim granama),305E kod Rodica...;)..strasno koliko je skupa oprema.. :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

prelep je zaista VRH iako sam slepo zaljubljen u cruisere ovako nesto bih veoma rado posedovao pogotovo sto se svidja mojoj devojci ... ( nevole custome :) ko i svaka cura :):):))

 

p.s. samo su skupi u pm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Motor je lutka. Vidim ostavljas do falca gume kao i ja :wink: tako da ne sekiraj se jos sa tom gumom. Samo polako,docicemo i mi na svoje.

 

Neka te dugo sluzi. Sve najbolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
Uh sto mi poznat ovaj model... :? kao da jasem isti svaki dan.. :D:D ..Guma sigurno ide jos 2-3 hiljade' date=' jer deluje mi da ima isto toliko milimetara(oko 2mm) dubine, nego mi je malo cudno sto imas CRASH BAR samo sa leve strane?..Sve u svemu, moram da se pridruzim pohvalama za moped..i samo da znas da je ona ralica (spojler na izduvnim granama),305E kod Rodica...;)..strasno koliko je skupa oprema.. :x[/quote']

 

imam crash bar nego nikako da ga namontiram. Razlog je 2 x obaranje motora u mom dvoristu od strane mog nemackog ovcara. Dejan Kawasaki najbolje zna jer kupujem jednu ciradu mesecno :-) Sreca pa imam samo par malih ogrebotina jer cirada malo ublazi pad. Sad sam poceo da vezujem psa:-) vespu ni da pipne, a yamahu nonstop dira

 

Sto se opreme tice znam za ralicu i te kako, a o ceni kofera i da ne pricam.

Sta kad sam kao kornjaca, bez kofera nigde :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Druze, ako nije tajna, koliko si platio motor? Moj drugar je uzeo pre mesec dana istog takvog, proizvodnja 2005 i izasao ga je nesto manje od 5000e na ime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Druze' date=' ako nije tajna, koliko si platio motor? Moj drugar je uzeo pre mesec dana istog takvog, proizvodnja 2005 i izasao ga je nesto manje od 5000e na ime.[/quote']

 

Ako ima kofer i nosac i jos ponesto od opreme, reci drugaru da je SUPER prosao!! ;) Ako nema nista od opreme, i u tom slucaju je dobro prosao jer je realna cena negde oko 5500 +- 300E...(sorry sto se mesam, ali vozim isti, pa sam pomalo upucen :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

 

 

Sta kad sam kao kornjaca' date=' bez kofera nigde :-)[/quote']

 

Ista prica, ne znam sta bih bez kofera :)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

motor sam u ovoj opremi sa koferom i kadicom platio 5.200 krajem novembra prosle godine. Covek je trazio 5.800 i bukvalno mesec dana smo se cenkali oko toga. Kad mu je dogorelo do nokata, posle mog 3 odlaska u NS pazario sam motor. Po racunima koje sam dobio uz motor, u ovoj opremi je placan kod Rodica 7500eur

 

Poredjenja radi na km satu je u tom mometnu imao svega 4.600km. Ta cena od 5000 za fazera 2005 iz kawasakijeve price je mislim jako jako dobra cena.

 

Ja sam zeleo da prodam ovaj motor nakon pogibije mog jako dobrog prijatelja sa motora pre par meseci i tada sam ga ponudio po nabavnoj ceni od 5200. Sada bukvalno svake nedelje par ljudi pita i zeli da ga uzme, ali.... ogrejalo sunce, vreme leci.... Hvala ljudima sa foruma koji su me podrzali u tim teskim trenutcima i ubedili me da ostanem na 2 tocka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Budva - Rezevici

Dobro si prosao za bajk,mada kada sam ja kupovao fz6 bezao sam od 2004-tog godista zbog problema sa TPS senzorom.U Yamaha(PG) raonik je 297eura malo jeftinije nego kod Rodica ali takodje mnogo para,i ako je po meni Fazer nekako "kus" bez njega!

 

"joj kad sednem sa dragom na motor i ovaj kofer mi je mali " nemoj da brines imam isti problem ali ga resavam tako sto kada sam sam i dzep na jakne mi je dovoljan za cSPJV_22durextinglebignc9.th.jpg

PS. Takodje imam vucijaka ali je moj disciplinovaniji,salim se proveri da li ti stvarno pas prevrce bajk,mozda je vetar ili neko iz ljubomore!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
Dobro si prosao za bajk' date='mada kada sam ja kupovao fz6 bezao sam od 2004-tog godista zbog problema sa TPS senzorom.U Yamaha(PG) raonik je 297eura malo jeftinije nego kod Rodica ali takodje mnogo para,i ako je po meni Fazer nekako "kus" bez njega!

 

"joj kad sednem sa dragom na motor i ovaj kofer mi je mali " nemoj da brines imam isti problem ali ga resavam tako sto kada sam sam i dzep na jakne mi je dovoljan za 1oPhn_22durextinglebignc9.th.jpg

PS. Takodje imam vucijaka ali je moj disciplinovaniji,salim se proveri da li ti stvarno pas prevrce bajk,mozda je vetar ili neko iz ljubomore!

 

Ja sam odmah nakon kupovine, s'obzirom da je motor bio u garanciji otisao da proverim TPS senzor u servis. Sve je bilo ok, a da nije bilo zamenili bi ga o svom trosku :-)

 

Ma pas 100% vuce ciradu kao lud video sam ga. Pogledam kroz prozor kad cirada zategnuta kao da duva tajfun. kazem uh kakav vetar, pogledam drvo miruje. Pogledam opet motor kad ono pas iza motora vuce kao lud :-) sad je pas vezan kad je motor u dvoristu :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
Druze' date=' ako nije tajna, koliko si platio motor? Moj drugar je uzeo pre mesec dana istog takvog, proizvodnja 2005 i izasao ga je nesto manje od 5000e na ime.[/quote']

 

Ako ima kofer i nosac i jos ponesto od opreme, reci drugaru da je SUPER prosao!! ;) Ako nema nista od opreme, i u tom slucaju je dobro prosao jer je realna cena negde oko 5500 +- 300E...(sorry sto se mesam, ali vozim isti, pa sam pomalo upucen :) )

Nema kofer. Ali mi se motor jako svidja. On je malo krupniji i to njemu dobro lezi. Motor je uvezen iz Italije. Ja sam od tog istog lika, koji je i ovom mom drugaru uvezao fz6, uzeo prosle godine zx6. Isto me je jako povoljno izasao. On ima i servis i uvoz motora. Sve bude tako kako on kaze. Nesme da bude mane. Nek ti je sa srecom. Uzivaj! :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
Druze' date=' ako nije tajna, koliko si platio motor? Moj drugar je uzeo pre mesec dana istog takvog, proizvodnja 2005 i izasao ga je nesto manje od 5000e na ime.[/quote']

 

Ako ima kofer i nosac i jos ponesto od opreme, reci drugaru da je SUPER prosao!! ;) Ako nema nista od opreme, i u tom slucaju je dobro prosao jer je realna cena negde oko 5500 +- 300E...(sorry sto se mesam, ali vozim isti, pa sam pomalo upucen :) )

Nema kofer. Ali mi se motor jako svidja. On je malo krupniji i to njemu dobro lezi. Motor je uvezen iz Italije. Ja sam od tog istog lika, koji je i ovom mom drugaru uvezao fz6, uzeo prosle godine zx6. Isto me je jako povoljno izasao. On ima i servis i uvoz motora. Sve bude tako kako on kaze. Nesme da bude mane. Nek ti je sa srecom. Uzivaj! :pivo:

 

pusti mi kontakt tog lika, treba mi za caleta nexus 500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja