Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz sokobanje :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: ktm 600 lc4

Ovako ja sam zika iz sokobanje i tezak sam zaljubljenik u dva tocka gle cuda sto mi se n esto cini da su svi ovde takvi hehe bar nisam usamljen, radim ko masinista (ceprkam bagerom grejderom ....) i veliki sam ljubitelj offroud motora. moj prvi motor je bio neki tomos automatik u nekoj mojoj 13godini pa zatim apenac pa za njim atx koji je na sve licio sem na atx hehe tipa razbusen cilindar na 42 karburator od kultivatora amortizeri od mz-a jednom recju frankenstaj koji je iso ko mutav i non stop se kvario jbg posle tog frankenstajna kupio mz 125 kojeg sam izvuko iz djubrista i cele jedne zime to sam drkao pravio farbao sastavljao i od babe napravio devojku! vozio se neko vreme i prodo ga za trista evrica i te pare dao ko kaparu za moj prvi ozbiljniji motor. Kaparisao sam neki ktm 600lc4 i evo sad cekam da mi jedan lik vrati neke pare pa da odem da ga dovezem to ce biti nadam se u najskorije vreme inace cu da  Mad Cry uh i tako uh jbt pa ja napisah roman  Tongue cim ga dovezem obecavam slicice!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja