Jump to content

Moto Zajednica

Pravila ponasanja na moto skupu

Recommended Posts

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650
Pa ja sexualnih frustracija nemam' date=' hvala Bogu, ali šta je trebalo da u Šapcu izaðem iz šatora i prekinem ljudima ''posao''? Bili su neki momci iz Bosne (sudeæi po akcentu). Nije to bitno šta su radili, nego GDE!

A što se BC tièe, naravno da nisam videla ko su, šta su, samo znam da je bila masovna tuèa, i da moj prijatelj nije èuvao šator, upali bi nam (to mi je rekao ujutro). Toliko o mojim ''frustracijama''! Zar misliš da sam to sanjala?

Ne mogu u nikog da upirem prstom ali evo reæi æu šta se prièa: kažu da ARHANGELI prave sranja! I to sam èula iz BG (bez ljutnje, ja nikog iz Arhangela ne poznajem i ne kažem da si to TI, ali to sam èula od pre).

Eto, ja rekoh šta sam èula od nekih koji idu èesto po skupovima...[/quote']

 

Ah ti bosanci (Republika Srpska)... :shock: šta sve rade... :wink:

 

E sad kad mi zena ovo procita(imam utisak da me spijunira, samo ticu)

k...c ce da me pusti na sledecu motorijadu! :D

Dajte , bez prozivki ....... :D

 

P.S. IOnako kaze da se druzim sa "sumnjivom" ekipom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ne slazem se sa "optuzivanjem" Arhangela....Niko od njih nece traziti frku, ako je neko drugi ne trazi. Obicno su oni tu da uskacu i sprecavaju sranje dok ostali cute...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Mislim da ovakve teske optuzbe sa imenovanjem forumasa treba da se cenzurisu ili sta ves odluce administratori.

 

Pit bi trebao malo da obrati paznju na ispisane reci jer zbog ovog texta, moze se pokrenuti tuzba i trazenje ostete ako se dokaze da je jako pogresio. Pa cak i da ga mnogo kosta tra uvreda casti.

 

Iskreno ja ljude nepoznajem licno, arhangeli su stalni posetioci naseg skupa ali nisam ulazio u detalje.

 

I mislim da je ovo najgluplji nacin za izricivanje optuzbi na ovaj nacin. Drugo je da se npr. Olja ili ti bilo koja druga devojka sa foruma obratila svima i da izjavu da je neki forumash pokusao da je siluje na skupu. Tad bi vec mogla da se preduzme neka mera. A ovako stvrano PIT imam mnogo lose misljenje o tvom ponasanju na forumu i predlazem da jos 3 puta procitash pravila foruma.

 

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
E pa ne moze ovo tek tao da se zavrsi samo vas posmatram kako pokusavate da zataskate celu stvar kao izmislja Olja . Od Arhangela znam jedino licno Conkica iz Nisa ida vam kazem taj ima nekoliko nedokazanih silovanja i ko zna koliko dokazanih vrlo nezgodan tip na sve spreman nadam se samo da onnije bio blizu Olje ko zna sta bi se sve desilio .Culo bi se.Znam i Ernesta sa foruma ne licno ali cuo sam i za njega svakakve stvari malo lepih. Na skupu u Jagodini sam upoznao jednog matorog Arhangela od koga mi se ledila krv u zilama svakio put kad ga pogledam' date='tako da posle nekog vremena nisam ni smeo da gledam u njegovom pravcu,stalno je prilazio i pitao nas sta ocete a kazite.Taj isti je non stop jurio neke klinke kojie su vristale i otimale se ,sreca njihova sto je mator pa nije mogao da ih stigne inace se ne bi zavrsilo samo na prici . A i Cigo Arhangel sto kaze stari smo ne mozemo taj je najopasniji on samo hoce da oslobodi straha potencijalne zrtve o onda horor, silovanje je pesma prema onome sta on i ostali iz njegove bande rade svojim zrtvama.Toliko od mene ovo je samo mali doprinos istini nadam se da sam razjasnio sada neke nejasnoce,mozda zbog ovoga budem imao neprilike i ne budem mogao da posecujem skupove ali istina mora da izadje na videlo a vinovnice da se uhapse i osude i kraj[/quote']

 

Kol'ko tebi nije dobro.... :lol::lol::lol::spam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja moram da zamolim Pit-a da malo pojasni svoje 'izlaganje' jer mi deluje da je to zafrkancija (kojoj fale smajlici), sto je u neku ruku ok (pod uslovom da se to lepo kaze).

 

Ali, ako je sve ozbiljno mislio to sto je pisao, onda molim da se ili obrazlozi svoje misljenje cinjenicama ili cu temu obrisati jer je vecina postova u temi bazirana na spekulacijama/predrasudama, a tako se gaje nove predrasude, protiv se kojih mi ovde prilicno borimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
Ja moram da zamolim Pit-a da malo pojasni svoje 'izlaganje' jer mi deluje da je to zafrkancija (kojoj fale smajlici)' date=' sto je u neku ruku ok (pod uslovom da se to lepo kaze).

 

Ali, ako je sve ozbiljno mislio to sto je pisao, onda molim da se ili obrazlozi svoje misljenje cinjenicama ili cu temu obrisati jer je vecina postova u temi bazirana na spekulacijama/predrasudama, a tako se gaje nove predrasude, protiv se kojih mi ovde prilicno borimo.[/quote']Ljudi pa normalno je da je zajebancija malopre su me zvali neki drugari da mi kazu ocigledna je ironija koju izgleda ovog put nisu svi uvideli.Veoma mi je zao sto me je neko shvatio ozbiljnjo pa koja crna silovanjapataj Cone samnom ide na skupove samo sam hteo da napravim zezanje i ne neki nacin izironisem Olju jer je ona kao cula nesto lose o vama i najmanja mi je nameraa bila da nekog uvredim izvinjavam se svima koji su me pogresno shvatili samo je u pitanju bila moja trapavost u izrazavanju i to sto nisam stavio smajlije i opet vas molim procitajte jos jednom nemojte da sudite crno na belo o meni ovo je samo moj nevidjeni gaf veoma mi je zao jos jednom osecam se kao posran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Ljudi pa normalno je da je zajebancija malopre su me zvali neki drugari da mi kazu ocigledna je ironija koju izgleda ovog put nisu svi uvideli.Veoma mi je zao sto me je neko shvatio ozbiljnjo pa koja crna silovanjapataj Cone samnom ide na skupove samo sam hteo da napravim zezanje i ne neki nacin izironisem Olju jer je ona kao cula nesto lose o vama i najmanja mi je nameraa bila da nekog uvredim izvinjavam se svima koji su me pogresno shvatili samo je u pitanju bila moja trapavost u izrazavanju i to sto nisam stavio smajlije i opet vas molim procitajte jos jednom nemojte da sudite crno na belo o meni ovo je samo moj nevidjeni gaf veoma mi je zao jos jednom osecam se kao posran.

 

Zajebancija ti je do JAJA! Bravo, bravo! =D> Sto volim kada me neko pravi budalom.... :evil: :carobnjak: :toimonster:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nemoj ti mene da ''ironišeš'' Pit (ja sam sredila stvar sa Arhangelima preko PP i objasnila neke stvari). Ali eto i ti i ja smo oèigledan primer kako je monitor stvarno zajebana stvar, i kako se poruke mogu pogrešno protumaèiti a reèi izvrnuti, skroz-naskroz... Samo ti se opako šališ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Uf. Mislim da bi trebalo da se ova tema malo "dotera" i da svako, kada pise o ozbiljnim stvarima, dobro razmisli. A sve da ne bi doslo do pogresnog razumevanja i neopravdanih optuzbi.

Ipak smo mi svi ovde (ili bar vecina), zbog toga da nesto naucimo, vidimo, saznamo, procitamo i da one slobodne trenutke posle posla ili drugih obaveza, provedemo onako kako volimo: U VOZNJI I DRUZENJU!

A da ima i druge strane medalje, ima je. :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
Nemoj ti mene da ''ironišeš'' Pit (ja sam sredila stvar sa Arhangelima preko PP i objasnila neke stvari). Ali eto i ti i ja smo oèigledan primer kako je monitor stvarno zajebana stvar' date=' i kako se poruke mogu pogrešno protumaèiti a reèi izvrnuti, skroz-naskroz... Samo ti se opako šališ...[/quote']Ja nisam znao da si ti preko pp sredila stvari koji si po meni nepotrebno izazvala ako je neceg uopste bilo e onda sm se ja nasao pametan da se stavim u njihovu odbranu na pogresan nacin. Jer kad covek sa strane pogleda moje izlaganje ono na prvi pogled a neznajuci ranije prepiranja stvarno izgleda kao da su su Arhangeli najvece zlo ovog sveta i ja sam to uvideo nazalost kasno i sasvim je njihova reakcija bila opravdana ali ta ironija koju sam hteo da prikazem bila je vidljiva samo meni i mozda jos nekom ko je pratio pricu od kraja sto bi rekli izvuceno iz konteksta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
Nemoj ti mene da ''ironišeš'' Pit (ja sam sredila stvar sa Arhangelima preko PP i objasnila neke stvari). Ali eto i ti i ja smo oèigledan primer kako je monitor stvarno zajebana stvar' date=' i kako se poruke mogu pogrešno protumaèiti a reèi izvrnuti, skroz-naskroz... Samo ti se opako šališ...[/quote']Ja nisam znao da si ti preko pp sredila stvari koji si po meni nepotrebno izazvala ako je neceg uopste bilo e onda sm se ja nasao pametan da se stavim u njihovu odbranu na pogresan nacin. Jer kad covek sa strane pogleda moje izlaganje ono na prvi pogled a neznajuci ranije prepiranja stvarno izgleda kao da su su Arhangeli najvece zlo ovog sveta i ja sam to uvideo nazalost kasno i sasvim je njihova reakcija bila opravdana ali ta ironija koju sam hteo da prikazem bila je vidljiva samo meni i mozda jos nekom ko je pratio pricu od kraja sto bi rekli izvuceno iz konteksta.
Danas sam bio malp konfuzan kad sam dao objasnjenje pa bi hteo jos par reci.Ono za Coneta i silovanja je bila glupa sala koja je trebala da uplasi satro Olju i nista drugo.Ernesto je decko koji mi je pomogaooko kupovine motora savetima i kad sam rekao da o njemu neznam mnogo lepih stvari to je isto bilo u kontekstu zezanja.Cigo je rekao mator je za silovanje onda sam ga ja naprzio kako su ti najgori i sampo se pretvaraju au stvari ko zna .Za nepoznatog matorog Arhangela od koga mi se ledila krv u venama , mozete da zamislite pa taj je stalno bio pored nas ekipe iz Nisa i pitao sta ocete sta gledate a ustvari covek nam je doneo preko 20 velikih flasa piva i sad od njega mi se ledi krv u zilama i on kao juri maloletnice a one kao beze pokampu sreca njihova sto ne moze da ih stigne znaci cisto zezanje isprovocirano donekle Oljinim prenemaganjem kako ce nako kao da je nedaj boze ne smem vise da upotrebim tu rec jelte.Jos jednom Arhangeli primite moje izvinjenje ako sam nekom naneo neprijatnosti nije mi bila namera upravo suprotno ,dojdjem vam rucak ako naidjete u Nis u najboljoj kafani Cone zna moj broj.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska
Nemoj ti mene da ''ironišeš'' Pit (ja sam sredila stvar sa Arhangelima preko PP i objasnila neke stvari). Ali eto i ti i ja smo oèigledan primer kako je monitor stvarno zajebana stvar' date=' i kako se poruke mogu pogrešno protumaèiti a reèi izvrnuti, skroz-naskroz... Samo ti se opako šališ...[/quote']Ja nisam znao da si ti preko pp sredila stvari koji si po meni nepotrebno izazvala ako je neceg uopste bilo e onda sm se ja nasao pametan da se stavim u njihovu odbranu na pogresan nacin. Jer kad covek sa strane pogleda moje izlaganje ono na prvi pogled a neznajuci ranije prepiranja stvarno izgleda kao da su su Arhangeli najvece zlo ovog sveta i ja sam to uvideo nazalost kasno i sasvim je njihova reakcija bila opravdana ali ta ironija koju sam hteo da prikazem bila je vidljiva samo meni i mozda jos nekom ko je pratio pricu od kraja sto bi rekli izvuceno iz konteksta.
Danas sam bio malp konfuzan kad sam dao objasnjenje pa bi hteo jos par reci.Ono za Coneta i silovanja je bila glupa sala koja je trebala da uplasi satro Olju i nista drugo.Ernesto je decko koji mi je pomogaooko kupovine motora savetima i kad sam rekao da o njemu neznam mnogo lepih stvari to je isto bilo u kontekstu zezanja.Cigo je rekao mator je za silovanje onda sam ga ja naprzio kako su ti najgori i sampo se pretvaraju au stvari ko zna .Za nepoznatog matorog Arhangela od koga mi se ledila krv u venama , mozete da zamislite pa taj je stalno bio pored nas ekipe iz Nisa i pitao sta ocete sta gledate a ustvari covek nam je doneo preko 20 velikih flasa piva i sad od njega mi se ledi krv u zilama i on kao juri maloletnice a one kao beze pokampu sreca njihova sto ne moze da ih stigne znaci cisto zezanje isprovocirano donekle Oljinim prenemaganjem kako ce nako kao da je nedaj boze ne smem vise da upotrebim tu rec jelte.Jos jednom Arhangeli primite moje izvinjenje ako sam nekom naneo neprijatnosti nije mi bila namera upravo suprotno ,dojdjem vam rucak ako naidjete u Nis u najboljoj kafani Cone zna moj broj.Pozdrav.

OPET PIT PO CIGI MA OSTAVI ME NA MIRU COVJECE KO JE TO REKAO DA JE MOTOR ZA SILOVANJE RIJEC JEDNU NISAM NAPISAO DOK ME NISI POCEO DA PROZIVAS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

cigo nemoj da vicesh, smiri se....

 

 

ajmo malo da zaobidjemo ovu temu ili vec da se pocne pricati o ponasanju na moto skupovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska
cigo nemoj da vicesh' date=' smiri se....

 

 

ajmo malo da zaobidjemo ovu temu ili vec da se pocne pricati o ponasanju na moto skupovima.[/quote']

A bre kako da nevicem brate pa vidis da me covjek proziva ni krivog ni duznoga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
Nemoj ti mene da ''ironišeš'' Pit (ja sam sredila stvar sa Arhangelima preko PP i objasnila neke stvari). Ali eto i ti i ja smo oèigledan primer kako je monitor stvarno zajebana stvar' date=' i kako se poruke mogu pogrešno protumaèiti a reèi izvrnuti, skroz-naskroz... Samo ti se opako šališ...[/quote']Ja nisam znao da si ti preko pp sredila stvari koji si po meni nepotrebno izazvala ako je neceg uopste bilo e onda sm se ja nasao pametan da se stavim u njihovu odbranu na pogresan nacin. Jer kad covek sa strane pogleda moje izlaganje ono na prvi pogled a neznajuci ranije prepiranja stvarno izgleda kao da su su Arhangeli najvece zlo ovog sveta i ja sam to uvideo nazalost kasno i sasvim je njihova reakcija bila opravdana ali ta ironija koju sam hteo da prikazem bila je vidljiva samo meni i mozda jos nekom ko je pratio pricu od kraja sto bi rekli izvuceno iz konteksta.
Danas sam bio malp konfuzan kad sam dao objasnjenje pa bi hteo jos par reci.Ono za Coneta i silovanja je bila glupa sala koja je trebala da uplasi satro Olju i nista drugo.Ernesto je decko koji mi je pomogaooko kupovine motora savetima i kad sam rekao da o njemu neznam mnogo lepih stvari to je isto bilo u kontekstu zezanja.Cigo je rekao mator je za silovanje onda sam ga ja naprzio kako su ti najgori i sampo se pretvaraju au stvari ko zna .Za nepoznatog matorog Arhangela od koga mi se ledila krv u venama , mozete da zamislite pa taj je stalno bio pored nas ekipe iz Nisa i pitao sta ocete sta gledate a ustvari covek nam je doneo preko 20 velikih flasa piva i sad od njega mi se ledi krv u zilama i on kao juri maloletnice a one kao beze pokampu sreca njihova sto ne moze da ih stigne znaci cisto zezanje isprovocirano donekle Oljinim prenemaganjem kako ce nako kao da je nedaj boze ne smem vise da upotrebim tu rec jelte.Jos jednom Arhangeli primite moje izvinjenje ako sam nekom naneo neprijatnosti nije mi bila namera upravo suprotno ,dojdjem vam rucak ako naidjete u Nis u najboljoj kafani Cone zna moj broj.Pozdrav.

OPET PIT PO CIGI MA OSTAVI ME NA MIRU COVJECE KO JE TO REKAO DA JE MOTOR ZA SILOVANJE RIJEC JEDNU NISAM NAPISAO DOK ME NISI POCEO DA PROZIVAS

Nije o tebi rec jedandrugi Arhangel od 50,60 god,izvini ja zapeo Ciga pa Ciga neznam sta mi je nemoj sad i ti da se ljutis sve sam pobrkao .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Pit otvori sajt Arhangela na www.mkarhangel.org i kazi ovde slobodno koji je taj tip da mi resimo sa tom budalom / nasim clanom.Tako je najpostenije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
Pit otvori sajt Arhangela na www.mkarhangel.org i kazi ovde slobodno koji je taj tip da mi resimo sa tom budalom / nasim clanom.Tako je najpostenije
Izvinio sam se kompletno svim ARHANGELIMA kolektivno za moju nenamernu gresku ali lpak greska nisam ni sanjao da cu tako zestoke reakcije da izazovem,da me neko ne razume pogresno Arhangeli su mi najgotivniji klub u Srbiji upravo srto su vecina stariji a furaju moto fazon ovo je moje iskreno misljenje ane neko vadjenje zato sto sam sasro i upravo zato su oni zadnji koje bih uvredio.Niko nikog nije silovao sve je bila sala pogresno shvacena i nemam razloga da pominjem ime vise nijednog vaseg clana uz svo duzno postovanje mogao bih biti pogresno shvacen.Zbogom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
OPET PIT PO CIGI MA OSTAVI ME NA MIRU COVJECE KO JE TO REKAO DA JE MOTOR ZA SILOVANJE RIJEC JEDNU NISAM NAPISAO DOK ME NISI POCEO DA PROZIVAS

 

On æe tebi da si mator za silovanje...C,C,C,....moj Cigo i ja æu biti mator za to kada dodjem u tvoje godine. :oops:

Ma brka momak Miku Cigu i Miku Bošistu,a vama je prvo bilo krivo što vas proziva uopšte,a sada ,a sada,kada se vidi da je šala u pitanja ( ali prilièno gruba,nespretna i glupa)....sada vam je krivo što vas proglasi "nesposobnim".Švalerèine jedne....

Pit,( i ostali Pitovi ) OVO PRED NAMA JE MONITOR,ne može svako da vidi kojim tonom je nešto reèeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
OPET PIT PO CIGI MA OSTAVI ME NA MIRU COVJECE KO JE TO REKAO DA JE MOTOR ZA SILOVANJE RIJEC JEDNU NISAM NAPISAO DOK ME NISI POCEO DA PROZIVAS

 

On æe tebi da si mator za silovanje...C' date='C,C,....moj Cigo i ja æu biti mator za to kada dodjem u tvoje godine. :oops:

Ma brka momak Miku Cigu i Miku Bošistu,a vama je prvo bilo krivo što vas proziva uopšte,a sada ,a sada,kada se vidi da je šala u pitanja ( ali prilièno gruba,nespretna i glupa)....sada vam je krivo što vas proglasi "nesposobnim".Švalerèine jedne....

Pit,( i ostali Pitovi ) OVO PRED NAMA JE MONITOR,ne može svako da vidi kojim tonom je nešto reèeno.[/quote'] Upravo to se desilo niko nije shvatio ton kojim sam napisao jer da smo sedeli u nekom drustvu i pricali sasvim bi reakcija bila drugcija.Hvala ti na razumevanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa Pit, ja nisam ni rekla da je bilo ko SILOVAN (mrsko mi je da opet objašnjavam). To je neko sa Foruma protumaèio kao da ja optužujem nekoga za s. (odvratna mi je i ta reè). Malo pažljivije èitaj, moja prijateljica je odslušala tu opaku šalu, pretnju, neostvarenu nameru od strane nekih likova iz Panèeva (sa kojima Arhngeli NEMAJU veze). Znaèi neko od forumaša me nije uopšte dobro shvatio i krenula je prièa... Uostalom bila sam i ja dosta konfuzna i ja isto kada sada vidim poruke, stvarno, monitor je zeznuta stvar... Ali objasnila sam šta je kako je samo ne volim da se sad kao šali na moj raèun... jer toj devojci nije zaista bilo prijatno da èuje ''æaskanje'' ispred svog šatora od tamo nekih...

JA NIKAD U ŽIVOTU NISAM DOŽIVELA NEŠTO NEPRIJATNO. A poznajem opake face (samo spolja opake:), i nisam neka plaèipièka i ne trèim za mojim klupskim drugovima da mi reše bilo kakav problem.

Zato nemoj biti ironièan, jer tema uopšte nije prijatna, nesporazumi su rešeni, a ovde nema mesta ironiji. Ja iako još nemam motor poznajem dosta bajkera iz Srbije a i šire (za ovo kratko vreme, provedeno u ovom društvu, i previše sam njih upoznala, i zato mi smeta da sad ja ovde kao dolazim kao ''intruder'' i te tvoje prièe ''hteo sam da uplašim Olju''. Šta to treba da znaèi. Pa nemam ja èega i koga da se plašim niti sam imala negativnih momenata bilo koje vrste, ali moja drugarica (koja je povuèena, smotana u p..ku materinu, i ja moram zbog nje da ulazim u nepotreban konflikt jer je ona nesposobna da iznese neke stvari).

Ali dobro, sve je OK. ništa se NIJE DESILO, i nervira me što su neki ovde pomislili da ja nekoga OPTUŽUJEM.

Ajde, lakše teme, uh...pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Imas voznju cim se vidimo!

Jeste da si zansko al ipak imas veca m... nego mnogi !

Ma milina je vidjeti zensko na motoru ......jer i nama onda skace reputacija! :D:D:D

Ljudi ne mojte da rastjeramo i ovo malo zenske ekipe sto se odvazilo da se pridruzi nama koji smo u vecini slucajeva (za svoju okolinu) okarakterisani koa grubijani, odmetnici,banditi.......i ostale najcrnje stvari koje vecina"postenog sveta" misli o nama!

Olja samo naprijed a biti "neciji advokat"(to sto pricas u ime drugarice) se uvijek razbije o glavu!

Ajmo opustenije price! Papaka ce na motoskupovima uvijek biti ali vecina ljudi je tu s'casnim namjerama tako da papci nikad nece nadvladati dobru atmosferu bilo kog skupa! Oni po pravilu izvuku deblji kraj!

Ajmo neko okupljanje pod hitno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja