Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje za vlasnike Challengera

Recommended Posts

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Da li je neko naručivao neki deo iz Massetehnic-a? I ako jeste, kakvi su sa isporukom, cenama...?

Interesuje me konkretno far od Challengera, svidja mi se, baš je chopperast, i stavio bih ga na Raptora, ovaj mi je nekako sitan... :)

Ako ima neko da zna nešto o naručivanju delova, bio bih mu zahvalan na informaciji :) jer kad god zovnem njih, svašta mi odgovore ali nikako da razgovor završim sa informacijom koja mi treba... il sam ja glup ili oni imaju dobre demagoge ili nešto treće :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki VN800 Vulkan Classic, Sprint Challenger 250

Ja sam narucivao nesto i nije bilo problema,a ako nemozes sa njima probaj sa Zoranom iz Jagodine.On je njihov prodavac i serviser i uvek je spreman za saradnju.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ja sam porucivao direktno od Massetehnic-a. Cene su im korektne, salju pouzecem. Nemoj nakako da porucujes u servisu jer se oni debelo ugradjuju na delove, nekad i vise od duplo. Meni su za prtljaznik trazili 2200 dinara a u Massetehnicu me izasao 900. Mom drugaru uvalili kineski kit 70cc za 17000  :).

Evo ovde imas katalog i br telefona.

http://www.sprintscooters.com/download/Sprintscooters%20-%20Katalog%20rezervnih%20delova%202010%20-%20Komplet.pdf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

e prijatelju hvala :) znaci salju, to mi se svidja :D

samo, kako mislis da ne narucujem iz servisa? Znaci da zovem prodajno mesto? iako su ista firma... jel to nema veze?

mada kada sam ih zvao u prodajni salon da pitam za agregat od 350ccm oni su me prebacili na servis, mada ona devojka sto prodaje je prilicno zbunjena ... al kapiram far i agregat nisu isto, mozda za to nece traziti da zovem servis :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

mislim na ovlasceni servis. na Primer u Nishu Velo motor, ili tako nekako bese. Imas negde ne prvim stranama onog kataloga broj telefona sluzbe rezervnih delova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

@Bogda

pa ovlasceni sam i mislio da zoves, ali sad kapiram, nisam te bio razumeo s onim " Nemoj nakako da porucujes u servisu jer se oni debelo ugradjuju na delove" ;) da, da, ovlasceni cu i da zovem :)

@tomerc

stvarno? kako bre to... bezveze... na Raptoru je super, nesmetano vozim nocu, ali sam citao ovde na forumu da je jos bolje kad se ubaci halogena :) a u sv. slucaju mogu da namestim samo spolja far od Challengera, jer mi se svidja bas :) a unutra Raptorov :)

mada veceras sam malo ceprkao oko bajka i stavio na ovaj far neki hromirano parce metala i lici na ovako nesto, samo duze: http://www.bicycledesigner.com/parts/840019.jpg ali i dalje mi je cilj Challengerovo oko :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

 

@tomerc

stvarno? kako bre to... bezveze... na Raptoru je super, nesmetano vozim nocu, ali sam citao ovde na forumu da je jos bolje kad se ubaci halogena :) a u sv. slucaju mogu da namestim samo spolja far od Challengera, jer mi se svidja bas :) a unutra Raptorov :)

mada veceras sam malo ceprkao oko bajka i stavio na ovaj far neki hromirano parce metala i lici na ovako nesto, samo duze: http://www.bicycledesigner.com/parts/840019.jpg ali i dalje mi je cilj Challengerovo oko :D

 

Mozda tebi i nije,pa ako budes prolazio svrati i pogledaj mozda ti ipak radi posao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Mislis prodao bi? :) ili bi voleo da se na tvoje oci razuverim? :) :) pa ono sto da ne, samo da odradim polaganje, evo juce sam vratio L table :)

 

Mislio sam da svratis jedno vece i provoyas se i vidis da li svijetli koliko ti odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja