Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova

pa kolege ako neko moze da pogleda kad bude imao vremena neka mi javi, jer sam daleko da bi iso i vracao se. Jednom mi se desilo da lik kaze motor u extra stanju nije havarisan kada sam otiso motor lizao asfalt ceo unisten nista nalik slikama koje je stavio... Ako je ok motor onda bi trebalo da ga uzmem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2504 postova
  • Lokacija: Zemun

za 2500e je vise nego korektan. tj. ne deluje da ima neke defekte, ima siri korman (ali to mu je plus po meni), menjani retrovizori, fuzasteri i farbane plastike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ja mogu da mu pogledam plastike, diskove, neka curenja, tj. sve oko spoljasnjosti, a sto se tice masine, tu sam slab. Eventualno da oslusnem rad i uporedim sa mojim :)

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

to sam se i ja smejao :) . CEk on bese ima fabricki u ovoj boji ili ne znam da ima ui zuckastoj :D . A za 2500 e ako je ta km i masina lepo radi onda je dobar, atakodje ako su ram i viljuska dobri onda nema problema. Samo da nije razvailo zid njim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ce da pogledamo, ali vidim da mu nedostaje plastika kod kljuca sto zatvara ovu rupu okolo...

 

e na koju plastiku mislis, bas sam uzeo da pogledam jos neke na oglasima isto izgledaju?

Ajd ako neko moze da pogleda saljem pivo . ( ne aksom :P )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ma mislio sam na ovu plastiku oko kljuca ovaj poklopac kao, sad vidim da sam se zajebao jer oni nemaju tu poklopac nikakav, istripovao sam skroz :)

Jesi limitaran parama?

Meni ovaj izgleda dobro...

Ako bude lepo vreme ovih dana ja mogu da odem da ti pogledam motor nije problem nikakav..

 

 

meter02_thumb.jpg htt051409side1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Motor izgleda bar na slikama stvarno dobro, sto se tice kilometraze to je nista za ovaj model :-), naravno ako nije nesto specijalno drndan i redovno dorzavan, meni se jedino ne svidjaju retrovizori.Cini mi se da su jos manji od fabrickih a i fabricki mislim da su nekako cudni na er6n.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Idem u petak za motor dogovorio se sa covekom sve spustio mi cenu na 2300 samo jos da vidim da se snadjem u Bg-u :)

E sad pitanje znate li koliko kosta kombi prevoz do nisa, ili za probne table da li mi treba registracija samo da prevezem do nisa pa da prevezem do mene...

Promenio član Rider.ni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Idem u petak za motor dogovorio se sa covekom sve spustio mi cenu na 2300 samo jos da vidim da se snadjem u Bg-u :)

 

Ja u petak radim do 16h, pa ako ti zatreba jos neko, javni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Planiram da odem rao ujutru oko 5 i nesto da podjem iz nisa i oko 8 bi bio u Bg-u. Samo me plasi sneg jer bih onda morao kombijem da vratim motor a to vec unapred moram da planiram

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Planiram da odem rao ujutru oko 5 i nesto da podjem iz nisa i oko 8 bi bio u Bg-u. Samo me plasi sneg jer bih onda morao kombijem da vratim motor a to vec unapred moram da planiram

 

Mislim da ce vreme biti bas lose za voznju. Ako ne budes mogao da ga vratis, mozes da ga parkiras pored mog ili da ostavis u labosu, barem do utorka, tad su najavili 15ºC.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Nebih da se vracam 2x za beograd, Evo planiram kombi prevoz od nisa sutra idem da se dogovorim sa likom. Sto se vremena tice, moguc sneg temperatura oko nule, vec sam jednom vozio skuter zimi na -8,-9 sa ledom po putu ovo nebi bio problem. Sad zavisi kako se uklopim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Uzmi motor tj plati i ostavi u Beogradu (imam kucu pa mozes kod mene u garazi za dz) uzmi papire registruj sve sredi i posle dodji po motor i vozi ga do Nisa, tako seces troskove kombija itd, koji ce sigurnoooo da te izadje 100e min i to da ti neko ucini jer samo gorivo je kapiram 80e, kad malo bolje razmislim mozda i 120e samo za prevoz, tako da bolje 2x za Bg nego 10x toliko para za kombi.. U petak najavi sneg, nije sto je hladno nego sto je klizavo tako da ne znam sto bi rizikovao to...

 

E da, ti ne mozes da dodjes kombijem odatle jer ako ne uzmes motor onda... sve ti je jasno :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ma nije problem prevoz, ovde mi je oko 13-14000 din, a + dugo znam tog lika sto radi. Nije problem ni u Bg-u da uzmem kombi ali mi skuplji on za 20-40 evra u startu + karta od nisa .... Inace najvaljen je moguci sneg sad to moguc pa mozda pada mozda ne pada... , nego sutra zovem coveka za motor da se dogovorim i da vidim kako mozemo da iskombinujemo . Odprilike 2 h do nisa ima, ako budem baksuz bas toliki, stanem na neku pumpu cimnem kombi i teraj pa kolko da kosta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ja tek sad vidim da motor nije registrovan, kako mislis da ga vozis ako ga ne registrujes u bg? Mada... :)

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Probne sam planirao. Kad saberem sve za gorivo moju kartu probne + jos neke sitnice najbolje kombi odma kada polazim natovarim zavrsim ugovore u opstini i vlasniku dam tablice da on odjavi motor i zavrsim pricu. Inace je stariji covek pa ne verujem da bi lagao o stanju motora preko telefona, mada sta znam... Reko je da je imao izgrebane plastike sa strane i da je to sanirano i sve ok, i da mogu sve da proverim. Inace sam cak i pricao sa njim da dodjem tu pogleda motor i da mu platim da mi ga doveze do nisa..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Bukinac, jel ovo tvoj motor na prodaju? http://www.polovniau.../kawasaki_er6n/

 

 

hahah jeste sto? :-)

 

Pa jesam ti lepo nudio 3100, nisi hteo :P pa sam morao da kupim ovog "komunalca" :)

 

 

A jbg sta da ti kazem nesto mi prirastao motor za srce, hahahah nema veze lepi ti je motor.Realno za er6n vise i ide neka tako vesela boja.A dobro sada cemo bar moci da se vozimo zajedno, ajde hocemo da organizujemo neko okupljanje tamo posle 24. recimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ja se setio jedne stvari sto sam izostavio... Zavisno od vremena kako bude sutra mozda uzmem ili kombi ili sam da vozim motor, ali ne do nisa nego do kragujevca, pa da ostanem kod rodjaka do subote jer tad je vec suncano vreme . Taman ako uzmem kombi platio bih ga nekih 60ak evrica.... pa bi na kraju o5 povoljnije ispalo nego samo kombi do nisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: ex: BMW G650GS, Suzuki SV650

@Rider.ni

 

Zar ti nije jednostavnije druze da sacekas par dana ili sl. vikend pa onda odes do BG-a i pazaris motor. Verujem da ako kazes coveku da ti sacuva, sacuvace ti. I onda taman mozes lepo da ga vozis po suncu do Nista. Meni je bolje tako, nego u neki mracan kombi da ga stavljas 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja