Jump to content

Moto Zajednica

Evo i ja da se predstavim.....

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ime mi je Nebojša, živim u beogradskom skojevskom naselju u opštini Rakovica... Ima više razloga zbog kojih sam se prijavio na forum, a jedan od njih je to što u narednih dva meseca planiram da postanem punopravan vozač A kategorije. Nisam do sada imao iskustva sa većim kubikažama od 50, ali i sa njima je baš zadovoljstvo vozati se gde god poželiš. Drugi razlog je taj što svojim društvom imam ideju da sledeće godine krenem na more sa skuterima, pa sam uživao čitajući putopise članova i iskreno cenim to što su radili, jer za tako nešto treba imati baš puno avanturističkog duha... Pozzz svima i nadam se da ću uskoro i ja moći postaviti neki svoj putopis....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: BMW F650ST

Pa zavisi kakav skuter imas, ako je onaj kineski onda ti bas bas treba puno avanturistickog duha:)

 

 

Pozz i dobrodosao..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Denmark

Ma ovak...to nije onaj isti team...u ovom ih je samo 10 i oformljuju novi team...imaju ful dobre liftove i da, mene su cak dizali, i ja sam im trebala pokazat nase...

 

hrana je tak, ok nista posebno,...evo bas sam sad bila u jednom restrancicu onak malom jeftinom i konobarice hrvatice pa smo pricale hihihi

 

necu ici na nijedan trening vise jer je to sat vremena od londona bila sam spavala kod sare i tak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja