Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia sr 50 (80)cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

E ovako...

Kupio sam od drugara ovu Apriliu pre par meseci za 600e...Poshto sam mislio da je zadrzhim za sebe,krenuo sam da je sredjujem. Prvo sam stavio novi kit "top performance" 80cc ,zatim sam promenio semerige na prednjoj viljushci,zatim sam stavio nove rolnica od 3,6 grama,kao i nove kochnice.Onda mi je bilo dostadno pa sam promenio i auspuh,stavio sam nov gianeli da bi se slagao uz racing malosi kaish i amortizer top pervormance. Ima i racing opruge kvachila.Nove svecice,kao i neko zatezanje samog motora,tj plastika necu ni da pominjem da sam radio,to je sve normalno :)  Sve sam to stavio da bi za moju dushu motor ishao kao blesav,shto sam na kraju i dobio..Ta brzina (vozen je max 120) mi se svidela,pa bih sada da vidim da uzmem neshto jache (dosta jache) zato i hocu da prodam ovaj motor i ako cu tim gestom biti na velikom gubitku. Motor prodajem za 850e ,trajno je registrovan i lud k'o struja... I da,motor je 98 god. Pozdrav!!!!

Tel 0645732041 Misha.

 

88083_photo167i.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

skuteri se prodaju pred kraj skolske godine  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Hvala na komentarima.u medjuvremenu sam stavio novu radilicu,uljnu pumpu,novi kaish kao i sredjivanje nekih instalacija...Ulozio sam josh nekih 200e u njega,al cena je i dalje ista. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: CBR 954RR

a jbg nikada ne mozhesh da izvadish ulozhene pare kada neshto sredjujesh za sebe ... ja sam u skuter ulupao vishe od 1000e delova ali shta da se radi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 s ,Yamaha r6

Ne znam,shta se nudi...Jurio sam jednog Silver winga,al mi pobeze.Sada bih najradije prodao skuter za kesh..pozzzz 

E da,uz skuter chastim  jednu tetovazu (po zanimanju sam tattoo umetnik...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja