Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XTZ600 velicina navoja na retrovizoru-HITNO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: BMW F650ST

Znaci treba mi hitno podatak, koje retrovozore da uzmem, tj koliko mm.  ima ih raznih 6 8 10 ...

 

I ne nemojte mi reci uzmi pa izmeri jer sam jako daleko od motora..a kuci mi nije niko toliko pametan..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Znaci treba mi hitno podatak, koje retrovozore da uzmem, tj koliko mm.   ima ih raznih 6 8 10 ...

 

I ne nemojte mi reci uzmi pa izmeri jer sam jako daleko od motora..a kuci mi nije niko toliko pametan..

 

Trebalo bi da je onaj donji deo ispod reducira kljuc 17 tj. 10mm a iznad reducira tj sama cevka bi trebalo da je 6mm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: BMW F650ST

Hmm, koliko sam upmatio imam samo rupu pa da uvrnem retrovizor, cekaj, ako ide reducir, onda recimo mogu da kupim 8mm pa da napravim reducir sa 10 na 8 i tako da ih malo dignem, zar ne?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: BMW F650ST

da da, tako sam i mislio, to je onaj krupniji navoj, korak sto bi se reklo, pa nema veze, odnesem kod strugara i napravi mi educir, jel tako??sto da jajem pare za neke ruzne a pasu i skupi su kada moze reducir za 300 din i neke lepe po mom izboru, samo da zima dodje, pa sve ponovo...ili bolje da dodam jos tih 1500e i kupim novije..

 

 

idemo lock ovde..hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja