Jump to content

Moto Zajednica

na prodaju piaggio liberty 50(70)

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Na prodaju piaggio liberty50, uradjen kit na 7o ccm uradjen kompletan servis, nov akomulator, nove kocnice, auspuh rezonantni od aprilie ...nikad bio postar. uz njega kaciga, Givi kofer 30l ,veliki fabricki vizir.trajno rgistrovan

 

moguca zamena za piaggio beverly ili x9 uz doplatu...

cena 900e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

oko19 hiljda,pre nepunih par hiljada mu je stavljen kit na 70 tako da je stvarno dobar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

A jel te interesuje zamena uz doplatu za X8, veruj bolji je od x9, oba sam vozio, 2007 g. , presao 3400 km kao nov, garaziran, servisna knjiga, kupljen kod nas u Pontaderi, sad uradjen servis pre 200 km. Garantuje za njega, na otvorenom do 110 km/h, potrosnja prosek 3.5 l.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

A jel te interesuje zamena uz doplatu za X8, veruj bolji je od x9, oba sam vozio, 2007 g. , presao 3400 km kao nov, garaziran, servisna knjiga, kupljen kod nas u Pontaderi, sad uradjen servis pre 200 km. Garantuje za njega, na otvorenom do 110 km/h, potrosnja prosek 3.5 l.

koliko je ccm taj x8 i kolika bi bila doplata?

 

 

Iz kragujevca  sam mozart........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova

Ima 150 ccm, za doplatu posalji pp, ja sam ga platio 2400 eur uradio servis u Paziniju u NS-u sipano preporuceno ulje full sintetika i stavljen orginalni filter, ostalo besprekorno.Ima rezervni vizir zatamljen i veliki koji je sada montiran koji stiti i  ruke od vetra. Ima 2 kod kljuca, servisnu...Prodao bi ga samo iz jednog razloga a to je kupovina cerki klavira koji joj je neophodan, a ja bi ipak vozio nesto slabije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja