Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Z750 2008 na prodaju-moze na kredit

Recommended Posts

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

Pozdrav svima!

 

Prodajem svoj z750, sređen po mom ukusu samo iz razloga sto se pojavilo nesto sto vec dugo zelim da kupim!

Motor je 2008. godiste, kupljen kod nas, tri kljuca..., registrovan do marta 2011. godine, presao 21000 km sa srecom bez padanja i bilo kakvih znakova malaksalosti, urađen servis na 19000 km, motul 300v i sve sto treba, neogreban i nikada dignut na zadnji.

Sve u svemu sedi i vozi bez ikakvog ulaganja!

Od opreme ima kn filter i svasta nesto sto se i vidi na slikama i to cca vrednosti 1000 eur.

Takođe uz motor idu i svi fabricki delovi ispravni.

 

Ukoliko je neko zainteresovan imam mogucnost da potencijalnom kupcu zavrsim kredit preko poslovne banke sa povoljnom kamatom, od uslova samo stalno zaposlenje i adminstrativna zabrana na platu!

 

Motor je u Novom Sadu

 

Cena 5500 eur

 

Telefon 064 83 44 250

post-8222-12879087293477_thumb.jpg

post-8222-12879087295285_thumb.jpg

post-8222-12879087297824_thumb.jpg

post-8222-12879087298968_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

I mene zanima da li bi prodavao ralicu i po kojoj ceni?

Potrebna mi je ovakva da napravim kalup.

Ili ako te interesuje da mi pozjamis ralicu da je iskopiram a ja da ti se novcano oduzim za to ili da ti napravim jednu gratis. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ha, vidi ti to... Potpuno sam previdio i zadnji blatobran... Takođe i za to zainteresovan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Pan european 1300

Video sam motor juče na Mišeluku ,odlično izgleda,dosta opreme,jedino mislim da je  malo jača cena,ostalo je sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

Ljudi sve je na prodaju! 8)

 

@castor svaki dogovor je moguc, ali to zavisi od buduceg kupca dali zeli motor sa opremom illi bez ako zeli da prođe jeftinije sve moze. U svakom slucaju nebi nista da diram sa motora dok se ne proda  a to ovih dana bas i nije lako. Motor vozim sredio sam ga za sebe i bas mi se tako sviđa i  jako nerviram samog sebe sto uopste razmisljam o prodaji jer da mi se drugar nije javi da prodaje motor (cb1000r) nebi Zeca ni prodavao! U svakom slucaju tvoje interesovanje otvara prostor da ga neko kupi jeftinije bez opreme a mi se dogovorimo oko opreme!

 

@Brrka posalji mi broj na pp pa ti se javim da se dogovorimo kada budem isao na godisnji oko zajma za ralicu!

 

@boss motor odlican-hvala ti, a cena ko cena promenjiva kategorija ko hoce da ga kupi bicu dovoljno fleksibilan

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

motor je lep ali brate cena je zestoka iskreno nadam se da se ne ljutis

ipak je to najeftinija verzija kawasakija ,,za opremu ti nece niko priznati koliko si dao ja sam na k8 1000

kada sam ga kupio novog i vozio tri meseca dao na opremu nekih 2000e i niko mi to nije racunao,,

o sto si st

moj savet poskidaj to sto si stavio naknadno i prodaj motor u fabrickom stanju

 

oprosti ako sam bilo kako povredio post ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

sta jos treba za kredit u toj banci osim ona dva uslova koji si spomenuo?visina plate,kreditna sposobnost itd?kolika je kamata i rok otplate?hvala na odgovoru!pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

@mrki..boy neljutim se nema sta, svestan sam da opremu necu naplatiti sigurno u celosti, ali necu da je skidam sa motora do konacne prodajejer mislim da ima ljudi kojam se motor sviđa baš ovakav i sasvim sigurno ga neželim zavaliti bili kome jer nem nijednu skrivenu manu, a cena zestoka ili ne vec sam pisao promenjiva je kao sto su u opciju sve kombinacje sa opremom ili bez nje

 

@mikica tacne uslove cu sutra da okacim kada proverim pa cu uraditi neke primere sa ucescem i visinom ucesca i bez. Rok otplate je  max 5 god,  a princip je da ja prodam motor firmi od moga kuma koji ima sklopljen ugovor sa prokreditom za motorna vozila a ta firma izda predracun za motor to vec uhodana procedura jer mi kum uvozi automobile. Vec sam to jednom uradio zimus prodao sam Suzuki Intruder i ide bez greske. Ono sto je mozda znacajno motor nije opterecen i vezan za kredit nikako tako da u toku otplate moze da se proda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Jedina greska ti je sto ga nisi ponudio na vrijeme,a to je u Aprilu mjesecu kada sam ja svoga Z 750 - 2008 stavio u Oglas i prodao u Maju.Mislim da si sad vec zakasnio, jer je pola sezone proslo i ko je imao namjeru kupiti motor to je vec uradio. ;)

U svakom slucaju sretno sa prodajom. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

@mrki..boy neljutim se nema sta, svestan sam da opremu necu naplatiti sigurno u celosti, ali necu da je skidam sa motora do konacne prodajejer mislim da ima ljudi kojam se motor sviđa baš ovakav i sasvim sigurno ga neželim zavaliti bili kome jer nem nijednu skrivenu manu, a cena zestoka ili ne vec sam pisao promenjiva je kao sto su u opciju sve kombinacje sa opremom ili bez nje

 

@mikica tacne uslove cu sutra da okacim kada proverim pa cu uraditi neke primere sa ucescem i visinom ucesca i bez. Rok otplate je  max 5 god,  a princip je da ja prodam motor firmi od moga kuma koji ima sklopljen ugovor sa prokreditom za motorna vozila a ta firma izda predracun za motor to vec uhodana procedura jer mi kum uvozi automobile. Vec sam to jednom uradio zimus prodao sam Suzuki Intruder i ide bez greske. Ono sto je mozda znacajno motor nije opterecen i vezan za kredit nikako tako da u toku otplate moze da se proda.

ok.hvala puno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

Obecas juce uslove kredita, ali danas od haosa i posla nestogoh da ih pripremim.

 

Kacim sutra sigurno! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Auuu Vojo sto si sredio zeca  :o :o :osvaka sast,stvarno prelepa masina,ako budes prodavao motor bez opreme ja cu uzeti vizir.

Pozdrav i srecno sa prodajom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

Evo ljudi primera kredita, nemora ucesce, u tabeli su primeri za tri varijante iznosa koji se uzimaju od banke:

 

 

Iznos kredita    60 meseci mesecna rata

 

5.500,00                        129,12

4.500,00                   105,64

3.500,00                   82,17

 

Neophodna dokumentacija za dobijanje kredita:

 

• Zahtev za kredit

• Rešenje o administrativnoj zabrani (za korisnika kredita)-dva overena primerka

• Izjava sa overom podataka za zaposlenog-korisnika kredita

• Tri poslednja isplatna listića

• Uplata 205,00 rsd za izveštaj Kreditnog biroa

• Fotokopija LK

• Predračun za kupovinu motora

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

Ne rekoh da ja zavrsavam sve dokumente u banci, potencijalnom kupcu je samo da overi admin. zabranu u firmi u kojoj radi i donese isplatne listice!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

Који је ово издув и која је цена издува, (ако продајеш додатну опрему) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

Malo sam danas zagrejao gume,

pa sam ispravljao fruskogorske krivine!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

@pivarabip aspuh je  Race iz Ade, a prodavat cu ga iskljucivo ako se motor proda bez opreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati 1198 SP

Motor je prodat pre 15 dana!

 

Otisao u VŠ za 5400 eur sa svom opremom komplet!

 

Uskoro mi stize nova masina!

 

Izvinjavam se svim clanovima foruma sto nisam zakljucao temu, prodao sam ga nenadano dan pre nego sto cu otoci na odmor pa sam dan posle odmora otisao na sluzbeni put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja