Jump to content

Moto Zajednica

Zagreb i okolina 14-15.5.

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Do poslednjeg trenutka nisam znao da li da krenem kolima ili motorom…odlucio sam se za auto jer tu noc nisam spavao ni 2 minuta, pa mi je lakse bilo da kunjam za volanom automobila nego motora.

U Zagreb stizem….pa sa malim zakasnjenjem (ko bi rekao da je avioncic znak za aerodrom) sto je Chala primio sa odusevljenjem. Brzinski kupim njega I Franca pa za Cakovec. Prolazno vreme nam je bilo lose I postojala je sansa da ne stignemo na vreme za polazak za DDK. Na putu za Cakovec, kada god bi mi brzina pala ispod 200, debeli se oglasavao – gaaas, gaaaaaaaaas….da sam imao dugme za katapult, lansirao bih ga jos kod naplatnih kucica.

Stizemo u Cakovec. Radnja sa bogatim asortimanom…ljudi usluzni…jedina mana im je sto izmedju sebe pricaju, meni, nekim nerazumljivim jezikom pa ne mogu da se otmem utisku da me nesto ogovaraju

 

GUQZh_ddk007ln4.jpg

em2Oh_ddk004pj4.jpg

I konacno, to je ta…XR1000 Diabolic 3

Mm14E_ddk010tv4.jpg

Ovde mi je mladi zagrebacki odvjatnik isterao iz dzepa jos nekih 200EUR preko kacige jer “mi je neophodan wisper strip, neki kurac za bradu da me ne ujede osa (!?), iridiumski vizir, uredjaj za dezintegraciju vozaca koji me preteknu I jos par stvarcica bez kojih je zivot jednog motoriste, prakticno, nemoguc”. Hm…kada sam na prvoj godini faxa ucio o duznickom ropstvu iz Rimskog prava, nisam ni sanjao da ce isto da me snadje. Ma kad dodju da mi plene namestaj samo cu da ih divertujem na Franca, pa neka njemu pucaju u kolena I onako je navikao da je stalno nesto slomljen.

JdQNt_ddk011yy7.jpg

 

Krecemo nazad za Zagreb. Ovde imam nesto vrlo vazno da vam kazem: pogledajte dobro ovaj auto I zapamtite tablice:

fjP1h_ddk012kb8.jpg

Na nazad ga je vozio Chala, NE JA!!! Znaci Hrvat, ne Srbin. Pizda debela je ablendovao svakom automobilu koji nam se nasao na putu, jebao im milu mamicu, pokazivao kurceve a neki koji su bili dovoljno srecni dobijali su I tri prsta (samo da vas potsetim da Chala lici na sve osim na Acu Tricu). E zbog ovakvih je I poceo rat.

Vracamo se, ja naskacem na GS-a, Chala I Franc jasu neko japansko govno (sada mogu da priznam da me je bilo malo sram sto su mi mahali I time davali do znanja da me kao poznaju…..mislim covece, kupi motor sa propelerom na tanku pa ti se mozda I javim)

I ako sam bio spreman da pustim krv za Hrvatsku, cak se I prikladno obukao

dcaEG_ddk017my0.jpg

sjebala me birokratija. Ali dobro…vise ostane za mene…

Dok sam ja pokusavao da doktorima objasnim, da osim srpskog pasosa nemam ni jednu drugu zaraznu bolest, debeli se primio na pisanje po motorima (ovo je bila proba, kasnije se stvarno olaksao na jednog!)

Jagsy_ddk014bg7.jpg

Posle neuspelog pokusaja da prokrvarim, Chala, Franc, Pudla I ja smo posedali na motore I valjda pokusali da udjemo u Guinnessovu knjigu rekorda sa najvecim brojem saobracajnih prekrsaja u jednom danu.

CVrC9_ddk027ur1.jpg

IJDsS_ddk038tx9.jpg

pS3n2_ddk040vi0.jpg

zNqBl_ddk042we0.jpg

Odlazimo u Pit. Pocinje zurka…

Hleb stize kao donacija kragijevacke “Zastave”

6ervV_ddk047xp0.jpg

Tamo srecem I Quasaara I Josepha sa naseg foruma I AnteK-a. Oni ljudi u BJB majcama a ja u fenomenalnoj Chalinoj kreaciji

bYgiK_ddk049oh8.jpg

Rz6xE_ddk050gt1.jpg

Kad smo vec kod doktora, secate se one probe sa pisanjem po Ducatiu…a pa ovde se stvarno izlio

Alzq4_ddk052jz5.jpg

Party je bio dosta dobar….sreo gomilu ljudi…sise I dupeta na sve strane…ali kao I obicno, kod mene zavrse najbolji komadi

oax49_ddk067aj0.jpg

Slika ima svuda po motori.hr tako da cu ja da vas postedim. Odlazimo na neku klopu, ostavljamo motore I do kuce u nasem pace car-u.

Konacno sam spavao vise od 2 sata u komadu. Budim se…jedva odlepljujem kapke jedan od drugog. Chala I Ksenija budni. Krecemo po Pudlu I Ksenijinu drugaricu I opet kod Franca. Ide se kod Chale u vikendicu na rostilj. Da li da idem kolima ili da udjem u Ali-babinu pecinu (Francova garaza prim.aut) I odaberem….nesto skupo? Paaa, razmisljao sam oko 2 nanosekunde. Samo vi u taj Renault, a ja….pa sto bi rekao Franc…bice ovo moj vikend evropskih motora

KTM 450 EXC ovaj put u supermoto varijanti….samo najbolje na svetu je dovoljno dobro za mene.

jvlGg_ddk164tv1.jpg

Tu shvatim jednu stvar…pa Ewan I Charlie su obicni balvani. Momci, sledeci put kada budete hteli da vozite KTM…pa javite se na pravu adresu:

xfg4n_ddk184sd8.jpg

Sta, neces valjda sa Shoei XR1000 na supermoto?? Ima cika Franc za tebe pravu stvar. I pocne covek da otpakuje stvari iz kutija (ponovo ne mogu da se otmem utisku da me zajebavaju I da me snimaju za neku skrivenu kameru). Obukao me kao za reklamu

bJ0ED_ddk177ty6.jpg

Chala radi ono sto najbolje zna – pokusava da nas sve digne u vazduh, ali smo ovde imali vise srece nego Francov Suzuki na Grobniku

404.jpg

Tokom voznje do vikendice, objasnio sam devojkama u autu kako izgleda NEKONTROLISANO proklizavanje zadnjeg tocka. Stizemo u vekindicu. Slike govore dovoljno a I znam da je Gasho nestrpljiv

 

To je taj fin rad…

XXu2e_ddk194vk8.jpg

TO3kl_ddk198kt5.jpg

E7miu_ddk180ig9.jpg

Pudla ostaje da zabavi devojke I popije 300 piva, mi krecemo dalje…

qive3_ddk200hp9.jpg

tW6Jm_ddk205zk8.jpg

…voznja po okolini…motokros staza….supermoto gume….ma u rukama Mandusica Vuka….

OFhBf_ddk235as9.jpg

CeNHl_ddk220ni9.jpg

5GkOt_ddk229hg3.jpg

U5ih4_ddk228dd1.jpg

Odatle krecemo na neizbezno….ovo iza nas je slovenacka obala, oprastam se sa prijateljima….momci zao mi je….ali EU ne moze da ceka…

ubWGf_ddk240ke9.jpg

Rxs84_ddk241dj6.jpg

Jebeno sam se dobro proveo….u stvari, proveo sam se kao retko kad u zivotu. Mnogo toga nije stalo u ovaj putopis, mnogo toga sam zaboravio…..kako se cega budem secao, ja cu da dodajem…do tada – momci I devojke, HVALA NA SVEMU….tesko da cu ovo ikada da vam zaboravim!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Uuuuuuuu !!! DIVNO !!! e, sine Djuro, dobro ti stoji GS ! :D

Chalo, sto ga nisi vodio u neko blato, da se mali isprlja ??? tu nesto pozira u farmerkama ! :mrgreen:

 

P.S. pa sto ne rece da ides u tu radnju ! :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Uuuuuuuu !!! DIVNO !!! e' date=' sine Djuro, dobro ti stoji GS ! :D

[/quote']

 

a kome ne stoji? Pa i ti si frajer kad sednes na njega, jebote! :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Zagreb

opet sam se valjao od smijeha!

 

nadam se da su svi primijetili da si na motoru u pješaèkoj zoni, kao i da se Zagrebom i okolicom vozis na neregistriranom motoru... :gitarista:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
kao i da se Zagrebom i okolicom vozis na neregistriranom motoru... :gitarista:

 

KTM nema:

-zadnje migavce

-tablicu

-retrovizore

-kljuc za paljenje

-skoro nikakve satove

 

KTM ima:

FUN FACTOR 10/10

 

BMW nema:

-

 

BMW ima:

-sve!! (mislim da ti ga i obrise na kraju sexa) :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
Uuuuuuuu !!! DIVNO !!! e' date=' sine Djuro, dobro ti stoji GS ! :D

[/quote']

 

a kome ne stoji? Pa i ti si frajer kad sednes na njega, jebote! :mrgreen:

 

Fala, fala ! :oops:

 

 

BMW nema:

-

 

BMW ima:

-sve!! (mislim da ti ga i obrise na kraju sexa) :mrgreen:

 

Oooooo da ! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

"Na nazad ga je vozio Chala, NE JA!!! Znaci Hrvat, ne Srbin. Pizda debela je ablendovao svakom automobilu koji nam se nasao na putu, jebao im milu mamicu, pokazivao kurceve a neki koji su bili dovoljno srecni dobijali su I tri prsta (samo da vas potsetim da Chala lici na sve osim na Acu Tricu). E zbog ovakvih je I poceo rat.

"

 

:baeh: :redflag: :baeh: :redflag: :fcab: :prayer: :prayer: :prayer:

 

Chalo IDIOTE ...HA HA HA HA HA HA

 

VALJAM SE VEC 2 SATA KAKAV POST jeeeeeeeeee

a i vi tamo ste svarno nenormalni.......

nego gde je meni kad dodjem GS-ovanje i off road...nema , samo za brata Djuru....neka neka....videcu dal mogu ovaj djavo za to tvoje japansko sranje da ugradim na bilo sta drugo samo da ga tebi ne saljem :lol::lol:

 

strava slike....a vidim i Franc se samo folira sa onim zavojem, a nije mu nista, priznajte.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
"Na nazad ga je vozio Chala' date=' NE JA!!! Znaci Hrvat, ne Srbin. Pizda debela je ablendovao svakom automobilu koji nam se nasao na putu, jebao im milu mamicu, pokazivao kurceve a neki koji su bili dovoljno srecni dobijali su I tri prsta (samo da vas potsetim da Chala lici na sve osim na Acu Tricu). E zbog ovakvih je I poceo rat.

"

[/quote']

 

Pa jel vidis kolko jedu, oni su veci Srbi od nas samih :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

@Djura: :prayer: :heart:

 

Pitanje za sve! Djura je: Komedijas, scenarista ili pravnik? Ili nesto trece? =D> =D>

 

A stoji ti propeler, nema sta! :finga: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
"Na nazad ga je vozio Chala' date=' NE JA!!! Znaci Hrvat, ne Srbin. Pizda debela je ablendovao svakom automobilu koji nam se nasao na putu, jebao im milu mamicu, pokazivao kurceve a neki koji su bili dovoljno srecni dobijali su I tri prsta (samo da vas potsetim da Chala lici na sve osim na Acu Tricu). E zbog ovakvih je I poceo rat.

"

 

:baeh: :redflag: :baeh: :redflag: :fcab: :prayer: :prayer: :prayer:

 

Chalo IDIOTE ...HA HA HA HA HA HA

 

VALJAM SE VEC 2 SATA KAKAV POST jeeeeeeeeee

a i vi tamo ste svarno nenormalni.......

nego [b']gde je meni kad dodjem GS-ovanje i off road...nema , samo za brata Djuru....neka neka.[/b]...videcu dal mogu ovaj djavo za to tvoje japansko sranje da ugradim na bilo sta drugo samo da ga tebi ne saljem :lol::lol:

 

strava slike....a vidim i Franc se samo folira sa onim zavojem, a nije mu nista, priznajte.......

 

Kad od 10 dana 9 provedeš u Bg,a i tebi su tebi samo neki drugi vidovi zabave (bilo je i toga) na pameti! :wink: A i pobjego si u nedjelju!Djura je žrtvovao i vaterpolo i košarku ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Fantasticno, majke mi... Carevi ste :D

 

A Antek, Quasar i Joseph su me odusevili majicama. Dobicete jos cim napravimo, svaka cast momci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS
Fantasticno' date=' majke mi... Carevi ste :D

 

A Antek, Quasar i Joseph su me odusevili majicama. Dobicete jos cim napravimo, svaka cast momci :D[/quote']

 

Mi smo ti reklama na dva tocka :D

 

Drago mi je Djuro sto smo se upoznali. Zivimo jedan od drugog na 100km, a upoznajemo se na 500 :D Cudno, zar ne? Jos jedan dokaz da svet nije tako velik! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Evo djura,pošto si me dobrano ishraèkao da iskoristim priliku i uzvratim istom mjerom!

 

 

 

djura se sprema "iskrvariti":

 

AzJPk_res4ri2.th.jpg

 

rijetki su koji "ovako" ulaze u zavoj!ne vjerujem ni da rossi može nešto slièno izvest:

 

i0Se0_res5ng7.th.jpg

 

warm up na djeèjoj stazi:

 

4Su7Z_res6jc5.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

djura se sprema "iskrvariti":

 

Poziram..kad vec nisu hteli da me bodu :(

 

rijetki su koji "ovako" ulaze u zavoj!ne vjerujem ni da rossi može nešto slièno izvest:

 

shega....ba' date=' sheeegaa

 

warm up na djeèjoj stazi:

 

warmup, nego sta....nema se vise 19god :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja