Jump to content

Moto Zajednica

poginula zenska u subotici

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd

Tatjana L. (31) iz Subotice, poginula je sinoć oko 23 časa , na raskrsnici ulice Beogradski put, Ibajnačka u Subotici, saopštila je danas subotička policija.

:-[

http://www.mondo.rs/s176435/Info/Hronika_i_Drustvo/Poginula_motociklistkinja.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

" Ona je vozila motorcikl marke "Kavasaki" i iz još neutvrđenih razloga izgubila kontrolu i udarila u električni stub.

 

Od zadobijenih povreda, Tatjana L. preminula na licu mesta.

 

Uviđaj je izvršio istražni sudija Osnovnog suda u Subotici,

 

(Tanjug) "

 

...sto ce reci da ju je neki majmun isekao i pobegao...

 

 

Saucesce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 437 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Baš me rastužila ova vest.

Da li je proklizala, ili je neko "isekao", u svakom slučaju tragedija.

Saučešće !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Jedan moj drugar je bio na Tanjinoj sahrani i od njega sam saznao par stvari koje mogu da bace malo svetla na ceo dogadjaj. Tanja nije imala svoj motor, vec je „kawu” koja se pominje pozajmila od drugara. Uzrok udesa najbolje odslikava cinjenica da je od 11h pre podne pa sve do oko 23h kada se tragicni udes dogodio, sedela u kaficu i pila pivo. Najverovatnije da nije bilo nikakvog isecanja ili bilo kakvog kontakta od strane treceg lica, vec je izgubila kontrolu nad motorom samo usled velike brzine. Udarac u stub je bio toliko jak da su je bukvalno skupljali u kesu. Istrazni sudija koji je obavio uvidjaj nalozio je da se posmrtni ostaci prenesu u Novi Sad radi obdukcije, koju je porodica morala da plati 600 eura ??? Inace Tanja se bavila pravim muskim poslom, pogadjala je  i izvodila radove gletovanja i molerisanja a kroz par dana je trebala da ide u inostranstvo da tamo radi.

 

Ne zelim puno da moralisem o uzroku i posledicama. Sudbina ceka na nasu gresku. Tanja je pogresila a svi mi ostali koji mislimo da smo strava vozaci i kojima tako nesto ne moze da se desi, ipak bi trebalo da jos jednom razmislimo o tome u kakvom stanju sedamo na motor i da li tada njime upravljamo mi ili nasa drogom i alkoholom poremecena svest. Imala je 31 godinu.

 

Porodici i prijateljima najiskrenije saucesce.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Mislim da nije u redu pisati da je nesrecna devojka sedela u kaficu i pila pivo, naravno to mozda i nije tacno jer je to prica rekla kazala.....

 

 

Zalosno je sto se jedan mladi zivot ugasio, devojku nisam poznavao ali mi je zao kad se bilo ciji zivot ugasi pa i sopstvenom greskom, za nju je sad kasno i nadam se da je otisla na neko bolje masto....

 

Porodici i prijateljima najiskrenije saucesce, strasan je to bol i gubitak....pocivaj u mirui Tanja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Na zalost ne radi se o rekla kazala, sve cinjenice koje sam naveo su 100% tacne i dobijene su direktno od porodice. Nista nije napisano u svrhu osudjivanja i omalovazavanja stradale devojke, vec edukativno radi opomene mnogima koji se slicno ponasaju i sedaju za motor dobro zagrejani, da ne kazem pijani. Ako se samo jedan kolega bajker zamisli nad ovime i odluci da promeni mozda slicne navike i ako time spasemo makar jedan zivot, opravdali smo osnovnu ideju i postojanje crne hronike.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja