Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motorista Jovica Lukic (24)

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Jovica Lukić (24) iz prokupačkog sela Babin Potok poginuo je kada je motociklom sleteo sa puta i udario u betonski stub! Nesrećni mladić je potom odleteo nekoliko metara u kanal. Lukić je preminuo od teških povreda.Tragedija se dogodila u subotu, nekoliko kilometara od sela na regionalnom putu Prokuplje - Stara Božurnaovreda na putu do bolnice.Stara Božurna.

 

Brzina uzrok nesreće

 

- Nesrećni mladić je nastradao kada je vozeći motor „suzuki GSHR-750", najverovatnije usled neprilagođene brzine, na jednoj krivini izgubio kontrolu nad motorom i udario u betonski ispust pored kolovoza - pričaju za Press meštani Babinog Potoka i dodaju:

 

- Jovica je davao znake života kada je stigla Hitna pomoć, ali je na putu do bolnice preminuo. Mladića su pronašli u kanalu za vodu pored puta, dok je motor završio desetak metara dalje u njivi. Lukić nije imao svoj motor, već je pozajmio od prijatelja kako bi se provozao. Pre nesreće, Jovica je nekoliko puta prošao selom velikom brzinom.

 

Poslednji put Lukića je video meštanin koji se biciklom kretao prema selu.

 

- Motocikl se kretao toliko brzo da nisam ni video ko je vozač. Na tom putu ima nekoliko opasnih krivina. Kada je projurio kraj mene, nekoliko sekundi nakon toga čuo sam jak udarac - kaže jedan od meštana. On je rekao da je odmah shvatio o čemu se radi, i da je odmah pojurio ka selu da pozove Hitnu pomoć.

 

- Na ulici sam sreo vlasnika motora i još nekoliko mladića, koji su uzalud čekali Jovicu da se vrati. Odmah su krenuli ka mestu nesreće, ubrzo su stigli lekari, ali za Jovicu nije bilo spasa - naglašava ovaj mladić.

Meštani Babinog Potoka kažu da je trenutak nepažnje skupo koštao nesrećnog Jovicu.

 

- Motocikl je bio pokvaren nekoliko dana. U subotu ga je vlasnik, Jovičin drug, dovezao od majstora. Jovica je želeo prvi da ga isproba, iako nije imao položen ispit za motor. Na mestu na kojem se dogodila nesreća pored krivina ima i dosta peska, pa je najverovatnije motor skliznuo sa kolovoza - pričaju naši sagovornici.

 

Jovici nedavno umro otac

 

Prema njihovim rečima Jovica je bio tih i povučen mladić, imao je položen ispit za kamion i automobil.

 

- Jovica nije bio oženjen. Živeo je u porodičnoj kući sa starijim bratom i majkom. Otac im je umro pre nekoliko meseci. Eto, Lukiće je zadesila nova tragedija - pričaju meštani sela.

 

Sahrana je uz prisustvo velikog broja rodbine, prijatelja i drugova nesrećnog mladića obavljena juče na groblju u Babinom Potoku.

Izvor Press

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

saucesce :(

kako li je tek decku koji mu je pozajmio motor! :((

Bedak verovatno,ceo zivot ce ga to negde u glavi pratiti.

Saucesce porodici i prijateljima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1920 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Sad sam cuo i ja. Reko da otvorim temu ali vidim da je vec ima. Ono sto sam ja cuo je da je Jovica naleteo na rupu i da ga je ona izbacila iz krivine. Mislim da je on bio autoprevoznik i siguran sam da me je neko sa foruma nedavno pitao da li ga poznajem.

 

Inace Jovica je imao kacigu na glavi ali je udarac bio previse jak.

 

Moje saucesce porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja