Jump to content

Moto Zajednica

Petlovača kod Šapca

Recommended Posts

  • Strucnjak, 1619 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

U mestu Petlovača kod Šapca, danas se u Ulici Proleterska oko 12.20 sati dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba izgubila život.

 

 

Prema saopštenju policije, nesreća se dogodila kada je vozač motocikla, iz sada neutvrđenih razloga, prešao u suprotnu kolovoznu traku, udario u putničko vozilo "tojota", od koga se odbio.

 

Od povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći na licu mesta povredama je podlegao vozač motocikla, a putnik na motociklu prebačen je sa teškim telesnim povredama u šabačku opštu bolnicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd

Šabac -U saobraćajnoj nesreći juče u selu Petlovača, poginuo je devetnaestogodišnji mladić, dok je njegov brat blizanac teško povređen. Nesreća se dogodila kada su mladići vozeći motocikl iz neutvrđenih razloga, prešli u suprotnu kolovoznu traku i udarilli u “tojotu”beogradskih tablica.

 

Od zadobijenih povreda na mestu nesreće podlegao je vozač motocikla, a njegov brat je sa teškim povredama prebačen u šabačku Opštu bolnicu. Kako “Blic” sazanaje povređeni mladić zadobio je prelome gornjih i donjih ekstremiteta. Povređena mu je butna kost zbog čega jeizgubio dosta krvi. On je juče operisan i stanje mu je stabilno.

 

 

- Čuo sam kočenje i onda strahovit udarac. Kad sam izašao napolje video sam da jedan mladić leži nepomičan pored kolovoza, dok je drugi ležao desetak metara dalje na parkingu kod vulkanizera. Motor je uleteo u dvorište polomivši deo ograde - kaže za “Blic” jedan od meštana Petlovače. Ubrzo posle toga stigla je policija i ekipa Hitne pomoći. Kako “Blic” saznaje, mladići su iz susednog sela Ribari. Često su se vozili motorom “suzuki” od 750 kubika. Voleli su, kažu, njihovi poznanici, brzu vožnju. Vozač “tojote” odmah je izašao iz automobila, kao i njegov suvozač i nisu bili povređeni, kažu meštani Petlovače.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

19 godina  + 750 ccm =  nesreca.

 

Odmah  sam se setio prijatelja koji je 2009 godine izgubio zivot na Suzukiju GSXR 750.

 

Zbog ovog treba uvesti zakon o zabrani snage/kubikaze za neiskusne motoriste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Mislim da u podforumu kao shto je crna hronika nije u redu pisati takve stvari...  Nek mu je laka crna zemlja,a drugom zelim brz oporavak..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Mislim da u podforumu kao shto je crna hronika nije u redu pisati takve stvari...  

Kakve stvari ? Jel mislis da nije OK ukazati : da je ovo kasican primer kako je mladi zivot ugasen jer kod nas (za razliku od ostatka sveta) ne postoji zakon kojim bi se ovakve nesrece sprecile  ??!?!  >:(

Jos si mlad,shvatices vremenom....

Saucesce porodici......a brat neka se sto pre oporavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Sve ok druzhe,samo opushteno.. Ja sam za svoje godine i previshe video,zashto je on izgubio kontrolu nad motorom ne mozhemo da znamo ni ja,a ni ti i mislim da stvarno nema veze koliko je godina imao,mozda je imao 3 puta vishe kilometara ispod guzice od tebe,i to ne mozesh da znash.. tako da.. peace..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4731 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Strasno, ipak sa 18 se moze voziti i 1100 ako imas A1 2 godine!!! Dzaba sve ode jedan mladi zavot. Saucesce porodici i svima koji su ga znali!!!

  Saobracaj je opaka stvar!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja