Jump to content

Moto Zajednica

pozzz

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: beograd - stari grad

Red je da se predstavim posle dve i kusur god provedenih na ovom sajtu..... :P E pa vako, prvo iskustvo za volanom motora mi je bilo josh pre osnovne skole dok me je cale vozao ispred sebe na starom mz-ejcu 250 na kom smo presli kilometara i kilometara sve dok nisam poceo i sam upravljam nekim slaijim masinicama. Prva masina koju sam imao prilike da vozim je bio neki slatki pony express sampanj boje i to je bilo kad sam vec imao nekih 10 ak god, posle njega je usledio besni automatik koji sam cesto krao bratu a onda sam sa nekih 13-14 god poceo i na menjac da se ucim na apn-u 4 kog i danas drzim u podrumu i isteram ga ponekad da se malo vratim kroz vreme, nakon njega su usledili ctx pa neki mz 150 pa sam s 18 sam kupio sebi neki lepi kineski skuter na kom sam vec prve sezone napravio nekih 12000 km shto mi je danas neka prosecna godisnja kilometraza  na osetno jacim motorima sa kojim i putujem. elem taj kinez me je lepo vozao pune dve god, troshio je ko upaljac, uvek je radio, palio na anlaser imao lepa svetla itd. a onda je usledio malo jaci motor "keeway exceed 200" koji je lepo ishao i fino izgledao za moje tadasnje pojmove no mislim da sam vishe vremena proveo popravljajuci ga no vozajuci ga, posle godinu ipo sam ga prodao s 8000 km na satu i izgubio sam lovu i vreme na pogresnu spravu e ondak mi je prva lepa mashina pala shaka: "honda dominator" koja je vec umela da popije ali je ishla i radila bez stajanja i kvarenja a to me je jedino i zanimalo u tom periodu!! godinu kasnije kupio sam odlicnog kle-a kog sam jahao dve i kusur god i mogu vam reci da prosto ne znam kako da nahvalim taj motor,stalno sam putovao levo desno po srbiji na njemu pa sam cak ishao sa devojcicom ii do mora sa sve kamp opremom i opremom za ronjenje (izuzev boca naravno ali opet tegovi velika peraja odela itd... ) a pored toga devojcicine cipelice, haljinice .... moje stvari, alat.... imali smo pune bocne i centralni kofer a preko smo okacili josh skoro toliko stvari a da on ni temperaturu nie neshto strasno podigao prava mala kamilica :PP e a onda je  ove god doshao na red hornet iz 2002, resih malo da promenim fazon ( da se oprobam i na cetiri cilindra ) i evo sada planiram gde cu sve ici nna  leto,  nosace za kofere sam nabavio sad josh samo da izvadim taj pasosh konacno a ako ne crna goro stizemm !!! eto toliko od mene  za sada pozzzzz

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 358 postova

Zelim ti sto pre da izvadis pasos i da se vratis na sovje putovanje, neka ti je sa srecom, mozes pisati u podforumu "putopisi" kuda si isao i vozio. Super predstavljanje, tako se predstavlja. Dobrodosao!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja