Jump to content

Moto Zajednica

Kakav monstrum!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova

U zadnje vreme zagledam motore po gradu ko manijak. Mislim ono bas obracam paznju na dizajn i u kom to smeru ide. I nekako ne mogu reci da mi se taj smer bash svidja. Sa nekim svemirskim svetlima su uglavnom svi Japanci - brzinci. Onda enduro mi se inace ne svidja. Neke naked Japanske varijante novije su mi isto nekako ko igracke - ne znam ali su sve nekako mali!? Ko da ih smanjuju. I r i nakede. Ko nabrijane svemirske igrackice - bez veze. Ne deluje mocno. I tako idem ja i na autokomandi naletim na OVO! Prvo videh zadnju, kamionsku gumu (nikad siru gumu nisam video) + ceo motor, nesto najmocnije sto sam ikada video! Dizajn - BRUTALAN. Svetla - PREMOCNA. Znaci moj FZR naspram ovoga kad sam ga parkirao pored njega (a isto bi tako izgledao i najnoviji R1, fazer, bandit trt-mt) izgleda kao da je na BATERIJE! Znaci shamar. Prosto me bio blam da ga ostavim pored njega - ko trotinet! Ljudi moji kakav bike! Verujte da slike (na kojima cak izgleda bez-veze na sta to lici u prirodi!) ne mogu preneti tu moc i kako ovo cudoviste izgleda kad se nadjete ispred njega! E hebemu te Shvabe bash! Sve moraju da pokvare - taman sam pomislio da su Japanci zakon. Znaci moto savrsenstvo. Ko kad bi dete znalo da prenese mocni motor iz svojih snova na dizajnerski sto...

 

5.jpg

 

6.jpg

 

4.jpg

BMW - k1200r

Kolko li OVO kosta? Jel ima neko iskustva - podatke o ovom cudovistu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
Sad tje Mikka da se raspishe ! :mrgreen: :finga:

 

Xe xe ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ma da ! jbsh Japance' date=' napucaju da ide tristaaaaaaa malo aerodinamika, usarene ko' papagaja i ready for strh bana ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nista karakter, samo da leti, da se cuje ! dizajn, onako, pa svi su isti ! jedva ih razlikujes !!! dal' je Yama, Kawa ili Suzy !!!

 

Mada ovaj, ima neku foricu i ko da je pravljen za sudiju dred-a !

 

J8XRf_suzukibking1300072ba0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hahaha ovo je njegov san oko 16000 kosta vidio sam ga i ja uzivo, brutalan jeste perverzija ziva od mtora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Sad tje Mikka da se raspishe ! :mrgreen: :finga:

 

Xe xe ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ma da ! jbsh Japance' date=' napucaju da ide tristaaaaaaa malo aerodinamika, usarene ko' papagaja i ready for strh bana ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nista karakter, samo da leti, da se cuje ! dizajn, onako, pa svi su isti ! jedva ih razlikujes !!! dal' je Yama, Kawa ili Suzy !!!

 

Mada ovaj, ima neku foricu i ko da je pravljen za sudiju dred-a !

 

ll4Bs_suzukibking1300072ba0.jpg

 

Pazi njega :shock: ko da je osetio da ga prozivam :shock: Inache spava do 13-14 h a sad vetj pishe postove :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
Pazi njega :shock: ko da je osetio da ga prozivam :shock: Inache spava do 13-14 h a sad vetj pishe postove :mrgreen:

 

Ahahahahahahahahahahah !!! :D:D:D:D:D uuuuuuuu :fcab: ja vec uveliko djuskam :fcab: :fcab: :fcab: :redflag:

 

BTW: BMW ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Pazi njega :shock: ko da je osetio da ga prozivam :shock: Inache spava do 13-14 h a sad vetj pishe postove :mrgreen:

 

Ahahahahahahahahahahah !!! :D:D:D:D:D uuuuuuuu :fcab: ja vec uveliko djuskam :fcab: :fcab: :fcab: :redflag:

 

BTW: BMW ...

 

Otjemo da smorimo Lazicu popodne pa da krivinarimo malo ! :mrgreen:

 

Kupila sam pantalone, otju da ih testiram na vetar :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
Pazi njega :shock: ko da je osetio da ga prozivam :shock: Inache spava do 13-14 h a sad vetj pishe postove :mrgreen:

 

Ahahahahahahahahahahah !!! :D:D:D:D:D uuuuuuuu :fcab: ja vec uveliko djuskam :fcab: :fcab: :fcab: :redflag:

 

BTW: BMW ...

 

Otjemo da smorimo Lazicu popodne pa da krivinarimo malo ! :mrgreen:

 

Kupila sam pantalone' date=' otju da ih testiram na vetar :mrgreen:[/quote']

 

Ajd, oce dane i koma da nesto slikamo, oko 17h ali off-road, mislim da ce Lazica da bude odusevljen idejom !!! :mrgreen:

Jos nisi probala lone !!! :shock: :finger:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

Ajd' date=' oce dane i koma da nesto slikamo, oko 17h ali off-road, mislim da ce Lazica da bude odusevljen idejom !!! :mrgreen:

Jos nisi probala lone !!! :shock: :finger:[/quote']

 

YEAH ! Off road !! Otju ja, otju ja , otju ja !! ! :mrgreen:

 

Sad tju ja |Lazicu da nagovorim :D

 

Probala sam lone juche na TDM-u [bosketovom] ali samo 10-ak minuta :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Kolko li OVO kosta? Jel ima neko iskustva - podatke o ovom cudovistu?

 

Ovo cudovsite ima 163 konja, dugacak je 223cm, a sirok oko 86cm i kod nas kosta oko 15000 jevreja sa dazbinama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
Ma da ! jbsh Japance' date=' napucaju da ide tristaaaaaaa malo aerodinamika, usarene ko' papagaja i ready for strh bana ![/quote']

 

Ma kakvo strh bana loodilo. Pa kad bi se sa ovim Beogradskim Mangupskim Wozilom parkirao medju njih - pa mislim svi ti R ili RR ovi bi izgledali ko da su na baterije. Ali bukvalno. Jednostavno je blam nazivati motorom te plastikanere na daljinski u blizini ovog monstruma. Ma strasno.

 

Kakve linije ima taj motor :prayer:. Pa rezervoar :shock:. Znaci klasican Shvapski (slusati

i gledati slike) momenat - samo fali cevka i mozes u nuklearni rat sa njim! BRUTALNO & PREMOCNO! Znaci ko Shvapski Pancer ili Tigar - dizajn kad ga vidis u daljini dodje ti da bacis pusku i bezis u tri pic** materine. Odma da te dizajnom onesposobi. Ono uliva zesce strahopostovanje.

 

K12S101.jpg

 

BMW_K1200R_120.jpg

 

K1200r-r.jpg

 

Mislim evo tipicnog Japanskog kosooka svetla dizajna koga vishe manaje furaju svi japanci sada ko po naredbi:

 

1002th.jpg

 

Mislim, posle ovog BMW-a, kad vidim ovog kosookog svemirca, samo covek da se zapita - de se ovde guraju baterije?

 

Sad nekako mislim da japanci dizajnom ovih novih zujalica gadjaju ciljnu grupu 17 - max 22god. A ovaj BMW je ciljna grupa 7-77 god! Znaci svi koji su prolazili tamo su gledali u taj motor. I babe!? Moj niko nije ni primetio pored ovog cudovista. Ladno su istripovali da sam dosao peske...

 

15.000 Jevreja kosta ovaj Shvaba!? Ufff mnogo... Nema hebiga - kolko para tolko muzike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

E ljudi bre, BMW je to BRE!

 

Japanci su se specijalozovali za kopiranje, isto kao kinezi samo malo vise para ulozili... Uporedite ovaj motor sa onime gore:

 

suzuki_bking_.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Covek koji je meni prodao FAZERA je kupio BMWa k1200r, upravo ovaj koji toliko hvalite! ;)..motor je stvarno brutalan, jednom smo se vozili pre 15ak dana i stvarno mene i FZ6s niko nije primecivao pored njega (daleko bilo da patim da me neko primeti, samo naglasavam koliko je BMW dobar) ;)..Jedna zanimljivost je prednje oslanjaje koja uopste ne prenosi vibracije sa asfalta na volan, sjajno resenje...BTW, prva registracija ga je kostala preko 400E a na prvi servis treba da ide na 1000km, a to je danas -sutra pa cu da se oglasim koliko je kostalo to zadovoljstvo..;)..Inace, izduv mu je kao neki minobacac!! (mina, nista licno :D:D) jezivo koliko mocno izgleda uzivo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

di beste,di beste nemacka tehnologija je najbolja :shock: :shock: ...a bogami i dizajn...sve zajedno da spojimo amere i japance nema nesto ovako...retko koji motor me impresionirao kao ovaj..bez obzira na poplavu novih modela...cema je u skladu sa imenom i kvalitetom..dakle nama obicnim smrtnicima nece biti dostupan ni kao raritet :x ... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
di beste' date='di beste nemacka tehnologija je najbolja :shock: :shock: ...a bogami i dizajn...sve zajedno da spojimo amere i japance nema nesto ovako...retko koji motor me impresionirao kao ovaj..bez obzira na poplavu novih modela...cema je u skladu sa imenom i kvalitetom..dakle nama obicnim smrtnicima nece biti dostupan ni kao raritet :x ... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:[/quote']

 

:fcab: :fcab: :fcab:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Bio je covek na servisu na 1000km, kostao je oko 100E i sada konacno moze da se malo razvrti masina..:)..a evo i malo slicica sa danasnje voznje mog i njegovog ljubimca..:)

 

404.jpg

 

rae4x_image014largeom0.th.jpg

 

Definitivno sjajan moped..:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650
[

 

Mislim' date= posle ovog BMW-a, kad vidim ovog kosookog svemirca, samo covek da se zapita - de se ovde guraju baterije?

 

Sad nekako mislim da japanci dizajnom ovih novih zujalica gadjaju ciljnu grupu 17 - max 22god. A ovaj BMW je ciljna grupa 7-77 god! Znaci svi koji su prolazili tamo su gledali u taj motor. I babe!? Moj niko nije ni primetio pored ovog cudovista. Ladno su istripovali da sam dosao peske...

 

15.000 Jevreja kosta ovaj Shvaba!? Ufff mnogo... Nema hebiga - kolko para tolko muzike...[/quote]

 

Pa nisi mu bas ubo kategoriju!

Nisam siguran da bi mocnije izgledao i od starog V MAXa a od novog(koji je u pripremi) i da ne pricamo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
18.500 Eura za motocikl je strahovito puno novaca' date=' ali za konkretno ovaj i ovako opremljen BMW to je malo. Ne, to nije moja bahatost, nego mi iskustvo govori da se ovaj motocikl ne može usporediti ni sa èim na tržištu, a za tu kvalitetu, voznost i sigurnost Njemci bi mogli tražiti koliko god žele i ljudi koji drže do sebe bi to platili. Najbolja potvrda mojoj tvrdnji je to, da se ovaj "nevjerojatno skup" motocikl jednostavno danas ne može kupiti bez èekanja jer je sva njegova produkcija rasprodana mjesecima unaprijed, a meðu njegovim prvim kupcima su vjerojatno bile "konkurentske" tvornice, koje su ga kupile da nad njim plaèu od muke. [/quote']

 

:lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
fabrika kaze da mu je takvo vjeshanje da mozete ushima da struzete asfalt

da' date='ali i da ima velikih problema sa kardanom,imam test na 20000km[/quote'] BAŠ šteta, a nadao sam se da su materijali uznapredovali, oduvek je bio problem staviti kardan izmedju prejakog i preteškog motora ali u kombinaciji sa toèkiranjem :cry:

PRELEP bajk, do perverzije!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
fabrika kaze da mu je takvo vjeshanje da mozete ushima da struzete asfalt

da' date='ali i da ima velikih problema sa kardanom,imam test na 20000km[/quote']

 

Moze li se nakako doci do tog testa? Link ili nesto slicno..:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja