Jump to content

Moto Zajednica

Zundapp

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Zdravo. Pitanje jel ima neko ko je radio bilo kakvo  niklovanje kod onog momka u Beloj crkvi.Imam Zundapp iz 1950 pa hocu da mu niklujem felne sa zicama i srcem felne.nasao sam nekog lika u Krnjaci.Otisao sam da se dogovorim sa njime ali mu nesto nije bilo dobro ili mu je trebala lova za drogu cim mi je trazio 300evra za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Zdravo. Pitanje jel ima neko ko je radio bilo kakvo  niklovanje kod onog momka u Beloj crkvi.Imam Zundapp iz 1950 pa hocu da mu niklujem felne sa zicama i srcem felne.nasao sam nekog lika u Krnjaci.Otisao sam da se dogovorim sa njime ali mu nesto nije bilo dobro ili mu je trebala lova za drogu cim mi je trazio 300evra za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

des-pro galvanizacija

kajmacalanska 43

beograd

0112402380

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

imas i u simanovcima,bila je vec teme o tome pa malo potrazi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gold Wing 1000

Ne znam nikoga ko to radi, ali znam pricu da je svojevremeno radio DES Novi Sad (drzavna redovna firma) i da su naplacivali 1 marku/cm2 tako da to nije nimalo jeftino.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gold Wing 1000

Cena u  DES-u je 70 din po dm2  za hromiranje.  Skidanje starog hroma je 20 din,a poliranje isto 20.

 

Ako je tako onda super, imam ja ovde par stvari koje odavno cekaju na hromiranje ali kad sam cuo pricu za marku po cm2 oladio sam od toga. Ili sam imao totalno pogresne informacije ili je u medjuvremenu strmoglavo pojeftinilo? A jel onda za tih 70 din/dm2 sve zavrse i ispoliraju, po sistemu "kljuc u ruke" ili samo nanesu hrom pa treba posle polirati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Poliranje se radi pre hroma,to je najbolje da uradis sam oni to izbrljave... sa skidanjem starog hroma poliranjem i hromiranjem kosta 110,samo hromiranje na pripremjenu povrsinu 70

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

ljudi ovde u Beogradu to vise nerade.samo skinu rdju.i to im uplatis na racun.poslovodja ima pricu da taj lik sto je sve to radio kod njih je isekao ruku,mada mislim da vise nesmeju da rade na crno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja