Jump to content

Moto Zajednica

Kombinezon, za visoke ljude

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Nisam po JUS-u, šta da kažem. Pokušavam da pronađem kožni kombinezon, jednodelni ili dvodelni, u koji bi moglo da se spakuje mojih 2 metra. Uglavnom skoro niko ne proizvodi međubrojeve za visoke (odgovarao bi mi 110 ili broj manji), jedino sam video Held da ima dvodelnu kožu sa pantalonama za visoke. Alpine je prošle- pretprošle sezone imao track-pants u long varijanti, više nema, IXS bih izbegao ako ikako može...

 

Gde još da tražim? Bilo kakva ideja? Pomoć? Dođe mi da se skupim, majke mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

ja sam oko 190 ali sam relativno vitak, da nekazem mrsav  :D, pa vecina moto opeme koja mi odgovara po duzina, bude mi malo sira pa mi ne leze protektori onako kako bih ja zeleo...generalno prave za nize i masnije  :P          srecno u potrazi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd, Vračar, Vračar

vojni otpad ... nova lokacija onaj u zemunu je ugašen ...

elem.. zadnji put, zimus, kad sam bio bilo je koznih moto odela njihovih ... nije mi padalo

na pamet da pogledam brojeve itd... izgledaju SKROZ ok ... elem to je verovatno kad je

uzimano bilo sam VRH kvaliteta koji je mogao se uzme :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Izgleda je najizvesnije rešenje custom made kombinezon, po merama. Nekoliko prozivođača u USA ih radi po relativno povoljnoj ceni (tjs ispod 1000$).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Mnogo x-eva neće držati vodu, bar što se tiče Helda... Nosim letnje Heldov Sakai  u XL-u, taman su malo komotne. I malo kratke, ali skroz u granici tolerancije za namenu za koju služe. Imam 20kg manje od tebe, i 10cm više u visinu, XXL bi mi bio širok, a XXX bi već bio crtani film.

 

Vrhunac razočarenja mi je bio kada sam probao Vanućijevu dvodelnu kožu, crnu, jedinu koja ima slajdere na kolenima i radi se u veličini do 110. I bilo mi je kratko- kad je protektor na kolenu, bulja pantalona se spusti niz butinu. IXS radi produženu kožu, i znam da je dužina ok (imam zimske IXS u long varijanti) ali želim da zaobiđem ovog proizvođača. Verovatno ima toliko malo visokog sveta koji traži ovakvu opremu, da se može podvesti pod statističku grešku u analizi tržišta  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja