Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRADJANKA

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: BMW 1200GS

Oko 14:30h u ul.Srpskih Vladara, kod Beogradjanke, taksista je pravio polukruzno preko pune i oborio motociklistu na Kawasakiju ER500, sive boje.Momak je prevezen u urgentni centar u svesnom stanju.Da li neko zna nesto detaljnije o vozacu motocikla?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Pa dokle vise ?! >:( Taksisti se ponasaju kao da su interventna brigada ! Hoce li proci jedan dan da neko nije zbog budaje*aje*ao !?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ako krenete da mrzite taksiste, bicikliste, busadzije, itd........  mozete slobodno i bajkere!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Oko 14:30h u ul.Srpskih Vladara, kod Beogradjanke, taksista je pravio polukruzno preko pune i oborio motociklistu na Kawasakiju ER500, sive boje.Momak je prevezen u urgentni centar u svesnom stanju.Da li neko zna nesto detaljnije o vozacu motocikla?

 

Bilo na Studiju B o nesreći te da je motociklista svestan, ali sa ozbiljnim povredama. Ni reč nisam nigde čuo o identitetu niti bajkera niti taksiste. Ni inicijali.

 

Nemam ništa posebno protiv niti jedne grupacije vozača, zaista. Niti volim da generalizujem. Ali nema dana da ne vidim po nekoliko pizdarija koje naprave taksisti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

bitno da je momak ok, ne bi bio na mestu taxiste jel po novom zakonu će verovatno da ga streljaju ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Ja sam tada prolazio kroz Srpskih vladara i otprilike kod skupstine sam se susreo sa sivim kawasakiem , verovatno je to taj, javili se uredno jedan drugome. Bedak sto se to desilo, ne mogu da verujem da sam ga susreo pre pada, nadam se da ce biti sve u redu !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

I opet-stoka taxisticka >:(  Dovoljno je tri minuta da ih posmatras (sto u voznji, sto ponasanje na taxi stanici), pa da ih zamrzis >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

evo da vam se javi i jedan taxista,jbga jurnjava za hlebom sta da se radi,samo da znate da nije lako,znate kako psihijatar mora da bude ludji od svojih pacijenata,tako i mi moramo da budemo za..baniji u saobracaju od ostalih,elem ne opravdavam nikog ali nikog ko svojom gluposcu ugrozi ostale ucesnike u saobracaju,narocito motocikliste koji su kao muve,gube pri svakom kontaktu sa kolima,ali ni mi (motoristi)nismo cvecke...zato pamet u glavu,cetvoro ociju na drum,narocito na taxiste...malo upozorenje,nikad se ne lepi iza taxija,uvek ocekuj da ce da se prestroji ostrije od svih ostalih(bez migavca naravno) a tek ta okretanja...pozdrav i zelim i sebi i vama mnogo sigurnih kilometara u zdravlju ih vozili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

ma ako ce to nekom da pomogne samo napred...srescemo se boze zdravlja pa navalite...

sta mislite kako je meni pored onakvih izjava a tek sta mislite sta taxisti misle o motoristima...jbte mene hoce svi da lincuju i kolege taxisti zbog motora i motoristi zbog taxija...nahebah u svakom slucaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp

Drzi se Pavel, neman je pred vratima!

Ima jos mnogo ljudi koji zaradjuju hleb vozeci pijane motoriste (mene) kuci, a preko dana su motoristi,. Greske se desavaju, nije za linc.

Ali sto mi ne vratiste moj Nikon D40, kada sam ga onsko pijan zaboravio u taksiju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

jbg pitanje ko ga je nasao...a i nesecamo se adrese...ccc

elem zato uvek ali uvek zoves taxi,tako da postoji neki trag...koliko god da si pijan mozes da pozoves taxi,pitanje samo hoce li te povesti ili nece...samo javimo"stranka nije za nase vozilo"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

..jbte mene hoce svi da lincuju i kolege taxisti zbog motora i motoristi zbog taxija...nahebah u svakom slucaju...

 

xaxaxa  :D :D :D evo ja sam na tvojoj strani..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Kum radi bas tu gde se desila nesreca.Decko je valjda obilazio kolonu u kontra smeru, taxista nije gledao i pljas.Kaze mi da je ovaj lepo preleteo preko auto. Ljudi se skupili krenuli ada mu skidaju kacigu, da ga cimaju.Pa je kum pritrcao da ih spreci da ne naprave jos vecu stetu. Samo mi je rekao da je ovaj  kukako od bolova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

..jbte mene hoce svi da lincuju i kolege taxisti zbog motora i motoristi zbog taxija...nahebah u svakom slucaju...

xaxaxa  :D :D :D evo ja sam na tvojoj strani..

 

Dajte još jedan konopac  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Kum radi bas tu gde se desila nesreca.Decko je valjda obilazio kolonu u kontra smeru, taxista nije gledao i pljas.Kaze mi da je ovaj lepo preleteo preko auto. Ljudi se skupili krenuli ada mu skidaju kacigu, da ga cimaju.Pa je kum pritrcao da ih spreci da ne naprave jos vecu stetu. Samo mi je rekao da je ovaj  kukako od bolova.

 

 

ijao, to sa ljudima koji pritrcavaju, pa em vuku kacigu em je nisu otkopcali...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja