Jump to content

Moto Zajednica

Pad u V.Stepe, danas oko 15:40 (5. Maj 2010.)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd - Šumice
  • Motocikl: Yamaha XJ900

Čujem malopre na studiju B, da je oko 15:40, u ulicu Vojvode Stepe oborena devojka na motociklu i da je prevežena u UC.

Zna li neko nešto o tome?

O kom se radi? U kakvom je stanju?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ima li neki info?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Da nisu ovo na Studiu B pogresili, ja sam juce 04.05 u 16:05 prosao tuda i video oborenu Vespu, klasicno uzimanje prvenstva majmun il majmunica u Golfu II sa SA-tablama, moguce da je ovo SA za saban(ka). Inace Vespa je isla uz V.Stepe a ovaj se isparkirao presekao ulicu i isekao Vespu. Evo skice

 

Untitled.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd - Šumice
  • Motocikl: Yamaha XJ900

Samo su javili da je oborena devojka na motociklu i da je prevežena u UC sa povredama.

Ne bi bilo ništa čudno i da su izgrešili sa informacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Da nisu ovo na Studiu B pogresili, ja sam juce 04.05 u 16:05 prosao tuda i video oborenu Vespu, klasicno uzimanje prvenstva majmun il majmunica u Golfu II sa SA-tablama, moguce da je ovo SA za saban(ka). Inace Vespa je isla uz V.Stepe a ovaj se isparkirao presekao ulicu i isekao Vespu. Evo skice

 

Untitled.gif

 

Mislim da nije ok generalizovati sve vozace iz Sapca zbog neke gluposti,mozda je to neki tvoj sugradjanin koji je kupio auto u Sapcu,na sta bih licilo da ja sada kazem da i BG moze bito Bolesno glupi i sl... svasta... >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

 

Mislim da nije ok generalizovati sve vozace iz Sapca zbog neke gluposti,mozda je to neki tvoj sugradjanin koji je kupio auto u Sapcu,na sta bih licilo da ja sada kazem da i BG moze bito Bolesno glupi i sl... svasta... >:( >:(>:(

 

 

Nemoj da se ljutis, pogresno si me shvatio, bas je tako kao sto si napisao " BG moze bito Bolesno glupi"  JA- jadnik, jednostavno me to SA asociralo na sabana, nikakve veze sa Sapcem, vec je to njegova/njena licna registraciona tablica.

Skoro svaki dan prolazim tuda i skoro svaki dan neki majmun il saban mi digne broj otkucaja srca. Tacno sam u glavi video kako je izleteo gledajuci samo levo, sta desno je riba na Vespi isecicu je i nikom nista, krivo mi je sto njega tranvaj nije isekao pa bi sledeci put izasao iz kola da pogleda dali moze da se nekde ukljuci il da skrene  >:( >:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 103 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Mislim da nije ok generalizovati sve vozace iz Sapca zbog neke gluposti,mozda je to neki tvoj sugradjanin koji je kupio auto u Sapcu,na sta bih licilo da ja sada kazem da i BG moze bito Bolesno glupi i sl... svasta... >:( >:(>:(

 

 

Nemoj da se ljutis, pogresno si me shvatio, bas je tako kao sto si napisao " BG moze bito Bolesno glupi"  JA- jadnik, jednostavno me to SA asociralo na sabana, nikakve veze sa Sapcem, vec je to njegova/njena licna registraciona tablica.

Skoro svaki dan prolazim tuda i skoro svaki dan neki majmun il saban mi digne broj otkucaja srca. Tacno sam u glavi video kako je izleteo gledajuci samo levo, sta desno je riba na Vespi isecicu je i nikom nista, krivo mi je sto njega tranvaj nije isekao pa bi sledeci put izasao iz kola da pogleda dali moze da se nekde ukljuci il da skrene  >:( >:(

 

 

 

 

Sto jeste jeste!Razni ljudi dolaze sa svih strana u Beograd i ja mislim da su oni velika pretnja u voznji.Prosto ljudi nisu navikli na ovakav tempo voznje.Svaki dan se susrecemo sa vozacima sa strane.Necu da generalizujem ali vozaci sa strane prave dosta problema u saobracaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

da da, u pravu si

 

stranci

kamiondzije

taksisti

zene za volanom

biciklisti

pijani pesaci

policija

i besni motoristi

 

prave dosta problema u saobracaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja