Jump to content

Moto Zajednica

XIV Bike Show Velika Plana (15.16.17. Jun)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
Termin za Veliku Planu je pomeren zato sto su ljudi iz Indjije lepo zamolili upravu naseg kluba da zamenimo termine kako bi oni uklopili datum sa danom njihove Opstine i RHCP-om. Tako da je taj transfer termina obavljen na najbolji moguci nacin i evo trudimo se da na svim mestima objavimo da nedodje do zabune.

 

 

Ovim putem pozdravljamo sve bikere iz Indjije i pozovamo ih sve na skup u V.Planu.

 

Naravno pozivamo i sve ostale bikere i obecavamo lud provod i dobru organizaciju....

"zahvaljujemo se clanovima moto kluba"free wheels"na razumevanju za zamenu termna.moto susret velika plana 15-17 jun, tako pise na plakatu koji je kod mene zalijepljen na izlog,! a 22 06 je skoplje,svaka subota negdje nesto ima,bio sam u v.plani mnogo lijep kamp prostor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: TITEL

Ako Bog da,Dambo i Piton iz MK BROTHERS, stizu.....Svasta lepo sam cuo o skupu u V.PLANI pa bih zeleo da se i licno uverim.....Veliki pozdrav!!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

U nedelju idem na sastanak uprave kluba gde se raspravlja konacno o svim detaljima, tako da vam svima prenosim sta je bilo, i naravno program desavanja.

 

Pozdrav i jos jednom vas sve pozivam na skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Bilo bi fino da se u Velikoj Plani na skupu skupimo svi forumasi i da se upoznamo, druzimo i sve sto ide... Ja cu na skupu u petak biti verovatno tek uvece, imam ispit preko dana a u subotu cu biti celog dana tu... Posto se posle defilea uvek ostane u gradu gde se pale gume, stunt voznje itd... mozemo da se okupimo na jednom mestu, Chin-Chinu, planjanskom bajkerskom kaficu (da ga tako nazovem) koji drzi naravno drugar motorista gde bih mogao da rezervisem fina mesta u basti za nas BJBovce... samo da mu unapred javim brojno stanje... ako ima zainteresovanih za zajednicko druzenje... Mada, tog ce dana svi kafici biti bajkerski :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Bilo bi fino da se u Velikoj Plani na skupu skupimo svi forumasi i da se upoznamo, druzimo i sve sto ide... Ja cu na skupu u petak biti verovatno tek uvece, imam ispit preko dana a u subotu cu biti celog dana tu... Posto se posle defilea uvek ostane u gradu gde se pale gume, stunt voznje itd... mozemo da se okupimo na jednom mestu, Chin-Chinu, planjanskom bajkerskom kaficu (da ga tako nazovem) koji drzi naravno drugar motorista gde bih mogao da rezervisem fina mesta u basti za nas BJBovce... samo da mu unapred javim brojno stanje... ako ima zainteresovanih za zajednicko druzenje... Mada, tog ce dana svi kafici biti bajkerski :) :) :)

 

Slazem se sa tobom sto se tice okupljanja forumasa na jednom mestu... Mozes racunati na mene! Imas prepoznatljiv bajk, R25 choper, lako cu te naci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Ko nije bio do sada ni na jednom skupu u Velikoj Plani propustio je svasta. :)

 

A ovo mesta na kome se odrzava skup

 

Radovanjski lug je mesto Karadjordjevog ubistva. Ovde se nalaze njegov grob i crkva Zahvalnica (podigao ju je kralj Aleksandar Karadjordjevic). Radovanjski lug je omiljeno izletiste Planjana i u njemu se odrzavaju prvomajski uranci i moto manifestacija BikeShow.

 

a u krug se nalaze i ostali kulturno istorijski spomenici pa sve to mozete pogledati na

 

http://www.velikaplana.info/crkve.html

moram da ispravim za grob i crkvu  : U RADOVANJSKOM LUGU  ne nalazi se njegov grob vec mesto prve  bezglave sahrane tj na tom mestu je prvi put bio sahranjen a  samo mesto je obelezeno mermernom plocom i velikim krstom a nepoznavaoce istorije malo zbunjuje. Nakon više premeštanja njegovi posmrtni ostaci sahranjeni su na Oplencu u crkvu Svetog Đorđa, u porodicnu  grobnicu Karađorđevića .Na mestu drvene kolibe u kojoj se odigralo ubistvo 1930. godine podignuta je crkva "Zahvalnica", posvećena Svetom Arhanđelu Gavrilu Tek da se zna ! pogledaj http://www.royalfamily.org/press/pictures/ORASAC_files/image007.jpg i http://www.ekapija.com/website/sr/page/10733

http://www.rastko.org.yu/smederevo/spomenici_l.html#spomenici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Eto naravno i ostalih Planjana koji me dopunjuju i ispravljalju tako da smo zajedno jaci u opisu naseg mesta i samog skupa koji pretstoji.

 

Posto sam danas ceo dan izgubio sa bikerima Velike Plane, evo sta smo se konacno dogovrili......

 

Od piva Jelena,Niksicko i Becks.... (to je valjda sve iz apatinske pivare)

Od klope pasulj, dobar rostilj i prasetina

Od muzike Atomsko skloniste, neki band iz nemacke (ciji naziv treba da mi dostave), kao i jos neki bendovi za koje isto treba da mi jave...

Uz kartu ce se dobijati, program,upaljac,nalepnica,bedz.... i mozda jos nesto...

Cena ulaznice nije dogoverena ali mislim da je 300 din. a majca 400din.

Mesto za camp je uredjeno, trava se kosi u sredu....

Satori ce biti osvetljeni (za razliku od proslih)

Obezbedjene nagrade za ucesnike takmicenja...

striptizete i plesacice obebedjene...

Smestaj u Hotelu Planu mislim da nece biti moguc jer su prebukirani tog vikenda (imaju neki seminar)

Za smestaj je slobodan Motel Unija na ulazu u Planu....

Cene smestaja cu vam naknadno objaviti kao i kontakt telefone za moguce rezervacije....

WC ce biti obezbedjen....

 

Ostalo jos su iznenadjenja uprave kluba tako da i sam neznam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

jos 4  dana do skupa.....

 

   Svima koji dolaze zelimo ugodan put, kaciga na "bistru" glavu i lagano, Velika Plana je tu gde je bila i rethodnih godina i nigde nece pobeci. Cekamo vas sve i garantujemo dobar provod. Vremenska prognoza kaze oko 30c. Svi koji su bili znaju da je kamp u sumi i da nema vrucine, a svi koji nisu bili evo nove prilike. U cetvrtak sve montiramo tako da je pivo hladno i za one koji stignu u petak uzjutra....

 

   Obezbedjene su nagrade i dobra klopa....hladno pivo, kamp,wc, dobra mjuza.... striptiz,defile, takmicenja,  iiiiii   nemam pojma sta nam jos treba za dobar provod.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Bilo bi fino da se u Velikoj Plani na skupu skupimo svi forumasi i da se upoznamo, druzimo i sve sto ide... Ja cu na skupu u petak biti verovatno tek uvece, imam ispit preko dana a u subotu cu biti celog dana tu... Posto se posle defilea uvek ostane u gradu gde se pale gume, stunt voznje itd... mozemo da se okupimo na jednom mestu, Chin-Chinu, planjanskom bajkerskom kaficu (da ga tako nazovem) koji drzi naravno drugar motorista gde bih mogao da rezervisem fina mesta u basti za nas BJBovce... samo da mu unapred javim brojno stanje... ako ima zainteresovanih za zajednicko druzenje... Mada, tog ce dana svi kafici biti bajkerski :) :) :)

Pa cemu onda skup u Radovanjskom Lugu ako hocete da sedimo po kaficima.Hajde pobodite neku zastavu kao znak i da se okupimo u lugu.Mislim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Bilo bi fino da se u Velikoj Plani na skupu skupimo svi forumasi i da se upoznamo, druzimo i sve sto ide... Ja cu na skupu u petak biti verovatno tek uvece, imam ispit preko dana a u subotu cu biti celog dana tu... Posto se posle defilea uvek ostane u gradu gde se pale gume, stunt voznje itd... mozemo da se okupimo na jednom mestu, Chin-Chinu, planjanskom bajkerskom kaficu (da ga tako nazovem) koji drzi naravno drugar motorista gde bih mogao da rezervisem fina mesta u basti za nas BJBovce... samo da mu unapred javim brojno stanje... ako ima zainteresovanih za zajednicko druzenje... Mada, tog ce dana svi kafici biti bajkerski :) :) :)

Pa cemu onda skup u Radovanjskom Lugu ako hocete da sedimo po kaficima.Hajde pobodite neku zastavu kao znak i da se okupimo u lugu.Mislim...

u pravu si  lug je mesto za bajkere a na ulici su( neznam vise ni kako se to sada zove) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Naravno druzicemo se dole u lugu i potrucemo se da obelezimo nekako deo u satoru gde ce se skupljati BJB-ovci tako da se mozemo upoznati. Naravno da se treba svratiti i do kaffe-a chin chin jer je to i nas drugar biker. A i gde se zadrzati za vreme defilea. Jer kod nas se defile zadrzava 1 sat u centru grada a i preko puta je nas drugar Chibuk koji svake godine organizuje ludnicu ispred svoje cvecare :) ....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Naravno druzicemo se dole u lugu i potrucemo se da obelezimo nekako deo u satoru gde ce se skupljati BJB-ovci tako da se mozemo upoznati. Naravno da se treba svratiti i do kaffe-a chin chin jer je to i nas drugar biker. A i gde se zadrzati za vreme defilea. Jer kod nas se defile zadrzava 1 sat u centru grada a i preko puta je nas drugar Chibuk koji svake godine organizuje ludnicu ispred svoje cvecare :) ....

 

 

nece CHIBUK ove godine, naplacao se kazna za preglasnu muziku i JRM...a motori nisu pravili buku po recima komsija >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

>:( >:(>:( >:(

 

kakva glupost....

 

ma tu ce biti ludnica i ovako i onako, moze bez mjuze....

 

a iskreno uvek je i imao najjacu muziku i dobro pivo...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Pa cemu onda skup u Radovanjskom Lugu ako hocete da sedimo po kaficima.Hajde pobodite neku zastavu kao znak i da se okupimo u lugu.Mislim...

 

Moze kako god vecini odgovara... meni je samo bilo bitno da se okupimo bar neko vreme na jednom mestu, da se upoznamo ko se ne zna, ko se zna vec ce imati teme za razgovore itd... za to BJB i postoji koliko sam razumeo, ovaj forum bi trebao da bude samo uvod u druzenje i voznje za razliku od drugih foruma...

Ja sam u petak na ispitu ali se nadam da cu uvece da dodjem pa makar na par sati... U subotu sam tu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina

Pa cemu onda skup u Radovanjskom Lugu ako hocete da sedimo po kaficima.Hajde pobodite neku zastavu kao znak i da se okupimo u lugu.Mislim...

 

Moze kako god vecini odgovara... meni je samo bilo bitno da se okupimo bar neko vreme na jednom mestu, da se upoznamo ko se ne zna, ko se zna vec ce imati teme za razgovore itd... za to BJB i postoji koliko sam razumeo, ovaj forum bi trebao da bude samo uvod u druzenje i voznje za razliku od drugih foruma...

Ja sam u petak na ispitu ali se nadam da cu uvece da dodjem pa makar na par sati... U subotu sam tu!

 

Trebao bi organizator da obilježi neko mjesto za bjbikerse

bar neki plakat sa natpisom BJBikers da se bar svi vidimo, slikamo itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja cu doci u Petak uvece na skup, posto idem do Krusevca kod rodbine... Ajde ako bude jos ljudi tada, da se skupimo negde u okviru prostora gde ce skup biti.

 

Markolini, ocemo li moci da organizujemo neko mesto gde bi se BJBikersi okupili? Taman tu da podelimo nalepnice i svi se upoznamo... Ponecu neku matoru zastavu koju imamo (gusarska - crno bela).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Ja imam jednu staru crvenu, "Proleteri svih zemalja, ..... se", iz vremena kada smo "pretresali" neki magacin. Malo se izlizala, ali je jos jarko crvena. Mada ipak bolje ne, da me ne napadnu (na politickoj osnovi)... hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja