Jump to content

Moto Zajednica

XIV Bike Show Velika Plana (15.16.17. Jun)

Recommended Posts

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Klicevac

Pozdrav svima! Skup je za mene bio ekstra vukao sam konopac,obarao ruke popio par piva na racun kuce. Jos uvek imam malo blata iza usiju ali nema veze. Jedino sta nije bilo dobro je to sto sam ja zaspao za vreme striptiza! >:(  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Svilajnac

Evo i mene sa malo zakasnjenja. Ludi ko sisa kisu!!!!!!!!!!

Meni je bilo super! Vukli smo konopac po kisi i naravno nismo se istopili, sto znaci da nemoze ni kisa da nas spreci da se dobro provedemo!!!

A sto se organizacije tice po meni bilo je OK!  :);):D ;D

Markolini pa gde si ti bio ??? Sstruja mi je malo pomogao da te potrazim ali bezuspesno. Dolazim u cetvrtak u Planu po nalepnice.

Pozdrav svima! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

u kampu sam bio u:

 

cetvratak od 15h-19h

petak od 15-22h

subota 10-17h od 17-22h (u gradu na "defile"u) 22-02h u kampu....

 

Jebiga sve sam vas trazio ali dzabe kada nema signala da vas dobijem......

 

Ma vazno da je vama bilo ok, a za nalepnice je lako... Samo sam Stevicu nasap da mu dam nalepnice, a Piton mi nestao a trebao sam da mu dam nalepnice :(

 

Ajde beste na glasanje za skup da vidim koliko smo bili uspesni.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: TITEL

Pozdrav! Sta reci...Dambo i ja smo izabrali najblesaviji put do skupa.Titel,BG,Grocka,....u Azanji se nebo otvorilo,....presli auto put...i stigosmo.Lepo opustanje u CHIN CHINU,upoznali Maju :-*,pa pravac na skup.Mesto je odlicno,priroda fenomenalna a pravo odusevljenje je nastalo kada smo shvatili da je litar vina,ladan ko zmija,200 dinusa....a kisa,sta da se radi,nismo od secera pa da se topimo....Lepo smo pozdravljeni od predsednika kluba domacina,upoznali odlicnu ekipu iz Negotina,Familija,i naravno FORUMASI.Po meni,a zadovoljan sam sa malo,sve je bilo dobro i kako treba. Navise mi se dopao najnoviji model toaleta SHLJIVA 07 koji je bio instalira vise nasig satora ;D.U subotu smo se lepo druzili uz rakijicu i meze a u grad na defile nismo isli...nismo mogli...nije nam se dalo....ako me razumete....Lepa voznja,upoznavanje,druzenje....tako treba da bude.Bili smo i u crkvi,zapalili svece....A u nedelju,kad me nije shlog strefio pri pogledu na more blata ( motor od petka nisam pomerao iz shume) i brige kako cu to sve savladati...Zadovoljni sto nismo pali i sto smo se dokopali puta,palimo u CHIN CHIN na kaficu ( pozdrav Rendiju ), opet videli Maju  :-*,pa sa osmehom kuciiiiiii.....Pozdravljam sve sa kojima sam se upoznao,pogotovo FORUM ekipu i vidimo se u Indjiji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

u CHIN CHINU,upoznali Maju :-*,opet videli Maju  :-*,pa sa osmehom kuciiiiiii.....

 

Daj te slike da i mi vidimo tu Maju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: VELIKA PLANA
  • Motocikl: yamaha viraqo

u CHIN CHINU,upoznali Maju :-*,opet videli Maju  :-*,pa sa osmehom kuciiiiiii.....

 

Daj te slike da i mi vidimo tu Maju!

MAJU ste mogli da vidite da ste bili u cafeu CIN CIN,ima i slika  u KAKO IZGLEDAMO  :) ja se ne krijem nigde  ::)

pozdrav za PITONA i njegovog druga Damba i sve vas koji ste bili prisutni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina

u CHIN CHINU,upoznali Maju :-*,opet videli Maju  :-*,pa sa osmehom kuciiiiiii.....

 

Daj te slike da i mi vidimo tu Maju!

MAJU ste mogli da vidite da ste bili u cafeu CIN CIN,ima i slika  u KAKO IZGLEDAMO  :) ja se ne krijem nigde  ::)

pozdrav za PITONA i njegovog druga Damba i sve vas koji ste bili prisutni.

Valjda sam i ja bio u tom kaficu  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: VELIKA PLANA
  • Motocikl: yamaha viraqo

Stevice nomoj odmah da placesh, bio si i ti, ajde samo te Marija zaboravila.....

 

evo Maje...

 

DSC00484.jpg

Dugujem pice kad se vidimo za ovo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Pa ajde da pocnem,  :P

 

Cetvrtak 14.jun, najbitniji dan za moto skup. Doduse ja sam radio pre podne pa sam kasnije odradio putokaze i otisao u kamp. U kampu postavljanje bla za struju, sanka, hladnjace, frizidera, suncobrana, kapije, satora.... itd. Radovi se u cetvratk moraju zavrsiti.

Prvi gosti iz Nemacke su stigli,dugogodisnji posetioci su ovoga puta dosli autom iz nemacke jer je jedan nemac od njih imao udes. Odusevili su se koliko piva mogu da popiju za jednu nemacku platu.  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

 

Prase je pojedeno, ostale samo kosti.....

 

Pivo se pije i radovi privode kraju. Vreme suncano bez oblaka i ocekuju se topli dani.

 

Petak 15.jun, od ranog jutra pristizu bikeri iz raznih mesta, postavlja se kamp i krece u upoznavanje i druzenje za sankom. Pivo hladno 50din, 1l vina 200 din. i udri... Postavljen rostilj, okrece se prase, peceni pilici, mirise na sve strane na odlican skup. Prvi put postavljena profesionalna velika bina i izgleda super.

  Na kraju dana prijavljeno oko 250 motora "u kampu" sto je za petak odlican broj. Pristizu BJB-ovci i krece upoznavanje, PITON je u akciji sa svojim zemljakom. Krece svirka, odlucno ozvucenje, mali broj pucaca odustao brzo od svoje egzibicije, postavljeni standovi sa robom (kacige,jakne,gace itd...)

Znaci petak prolazi odlicno, ko je dosao zna o cemu pricam....

 

Subota 16.jun  04.00h pocinje kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i kisa i nadam se da ce vec jednom stati ali i dalje  i kisa i kisa i kisa i napokon stade...  Kamp kao da je vestacko jezero, iz cele sume se voda sjatila usred kampa, blato katastrofa, motori nemogu izaci iz kampa oblaci se ne pomeraju, svi smo razocarani ali pivo je ipak hladno i to nas smiruje po malo.

  Nakon nekoliko sati tmurnog vremena konacno se probija sunce i toplo vreme pocinje. Nada nam se vratila da ce ipak proci sve OK ali Nada je tu ali Vera??? Ima li Vere???  ::)  Pocinje jak vetar i eto ponovo kise.....  Motori se polako povlace iz kampa i smestaju u centar grada. Igre zu zakazane za 12h ali u to vreme pada kisa, nema nista od igara.... Ajmo malo nadvlacenje konopca cito da se zezamo. Naravno ima i nas koji smo u fazonu i da sneg i grad padaju nista nam se nece desiti, ali ima nas raznih...

  Defile je zakazan za 18h ali zbog kise je otkazan. Kisa nepada od 17h vecina bikera je u gradu po bastama kafica. Narod se skupio i iscekuje defile koji je odlozen. Panduri odustaju od blokade uluce jer je defile odlozen pa u svoj toj guzvi funcionise i redovan saobracaj. Malo je tesno ali opet ima sta da se vidi. Posle par sati asfalt je suv pa imamo i prve egzibicije. Voznje na zadnjem tocku, paljenje gume itd....

 

Kisa vise nepada, razvedrilo se koncert pocinje u 22h. Posle nekoliko grupa pocinju Atomci u kampu. Atmosfera je ok. Ima dosta ljudi u blatu. Ali nije ni to toliko lose, brzo se naviknes da ti se nesto klizaju noge. :)

 

BJB-ovci su bilo u broju  otprilike 10-15 ali smo se tesko nalazili, ipak ima dosta mase a i mnogi nemaju obelezija, i kako Piton rece, njemu je na motoru zalepljena nalepnica i to je super ali on parkira u petak motor pored satora i u nedelju sedne na njega da krene kuci, tako da je tesko stajati pored motora i trazite nekoga cije je taj motor. Moramo uradi prisivke,majce itd....

 

Sve u svemu organizacija skupa se potrudila da sve bude na svom mestu. Dosta smo truda svi ulozili ali nismo mogli da se dogovorimi nikako sa Bogom u vezi vremena. Naravno na svako m skupu ima prupusta i sitnica koji su sigurno i nama falila. Iskreno mi je zao sto je vreme upropastilo kamp jer sam se trudio da sve bude u najboljem redu i da od vas ocekujem pohvale i kritike na organizaciju. Ovako nas je kisa sve razocarala tako da smo mnoge stvari usput odradjivali sto nije bilo planirano i bili u malo losijem raspolozenju.

 

Naravno zahvaljujemo se svim bikerima koji su dosli na skup, i onima koji nisu sisli u kamp vec bili u gradu se isto zahvaljujemo i drago nam je da jos uvek ima onih koji u Veliku Planu dolaze cak i da sneg pada...

 

Neka su vam sigurni naredni kilometri voznje i ocukujemo vas sve sledece godine.

 

moto klub Free Wheels

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Lugano Svajcarska

Bice te vi primorani da nadjete drugu lokaciju za skup ja sam od 1994.Bijo 11.jedanaest puta 4 su skupa bila u blatu malo kise i iz one rupe motor volovima moras da vadis a na sve ostalo ja nemam primedbi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja