Jump to content

Moto Zajednica

Motorrad Centar - Nis

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Evo i jedne prodavnice malo juznije, licno sam par puta uzimao neke stvarcice kod njih i veoma sam zadovoljan. Uglavnom je oprema iz Louis, Hein Gericke i Polo kataloga, takodje postoji mogucnost i da se snjima dogovorite da vam nesto donesu iz tih kataloga ako nemaju trenutno na lageru. Takodje se bave i uvozom polovnih motora, uvek imaju nesto na lageru a moze i da se naruci po zelji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Kupio sam od njih motor Honda cb500 odlican, i kupio sam jaknu polo - letnja nije losa.

U svakom slucaju moja preporuka .

Pzdrav za gazda Milosha - motorrad centar Nis od bbk Apolon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

razocaran sam losom ponudom kao i veoma neljubaznim ljudima koji tamo rade, samo sto me nisu isterali a kamo li da probam sve sto sam hteo ( kacige i ostalo ) aj sto su skuplji 30% u odnosu na BG nekako bih i progutao da su bili ljubazniji bar malo ovako krecem putem Beograda za opremu a i da pogledam koji motor. A da traze pazite sad oko 300 evra samo za dovodjenje motora :) a ima bar 10 koji rade to za 200 pa i manje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

Solidna ponuda dodatne opreme.

Moj savet je da ne pokusavate da nesto narucite.U tri navrata sam narucivao i nijednom nisam dobio narucenu robu.Dakle ako vam se svidja to sto vidite u prodavnici ,kupite. Narucivanje-ZaBORAVITE !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Znam i vlasnika a nazalost i lika koji radi tamo, zove se Zdravko. Necu da pricam o brojnim ljudima koji su lose prosli pazareci u toj radnji navescu samo moje iskustvo.

Obzirom da znam gazdu zamolio sam ga da ostavim moj prethodni motor kod njega (na prodaju). Svako ko je dosao i trazio informacije da ga kupi dobio je odgovor od tog Zdravka da ce gazda uskoro dovesti isti takav samo bolji i jevtiniji motor.

Na kraju sam isterao motor iz radnje i video da su mi polomili retrovizor.

Eto toliko o radnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Obzirom da znam gazdu zamolio sam ga da ostavim moj prethodni motor

 

izgleda da ipak neznas dobro tog gazdu,nazalost :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

Izgleda da ti zivis u Svilajncu a Alex i ja u Nisu.Naci cemo se na nekom skupu pa ces cuti jos prica .Nazalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

vidim na netu donose opremu iz LOUISA, odmah pozovem, kažu donosimo za mesec dana uvećanje cene za 20%. obzirom da je bila zima odaberem ja kompletnu opremu (dve kacige, čizme, jaknu, pantalone, kišnjak, rukavice, potkape) na sniženjima tako da mi nije smetalo uvećanje cene.pozovem nakon mesec dana kažu oprema je kupljena, samo da stigne iz germanije.pozovem još par puta ista priča, te za tri dana, pa za sedam dana, pa stigla je roba za radnju, ali moja oprema ovog puta nije, ali biće za desetak dana i tako dva-tri meseca. i tako dođoše lepši dani, a moja oprema još u germaniji, i ja odustanem, pokupujem sve to kod nas i za sva vremena zaboravljam LOUIS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Ja na primer imam super iskustva sa njima, kupio sam tamo motor(Honda cb500s) koji je izuzetan, preshao sa njim do sada oko 5000 km, i radi kao sat . Zdravko mi zamenio ulje na 3000 km,(nov akumulator) i to je svo ulaganje u motor, kupio sam i kacigu nolan n60 , za istu dobio popustod 20%, i Polo "diablo hellfire" jaknu na koju sam takodje dobio neki popust od 15%.Inache redovno kupujem tamo sprejeve za lanac, ulje i dr... i proizvodi su originalni i dobri. :)

 

 

JjmEP_v15dn3.th.jpg

www.motorradcentar.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Dajte argumente, od ličnog prepucavanja tipa: "nemaš ti pojma, itd." niko neće steći pravu sliku o radnji, a vas dvojica blatite jedan drugog.

I, molim vas, samo lična iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ljudi spustite loptu, pricajte o doticnoj prodavnici jer je to tema...

Elem sto se tice prodavnice stojim iza onih ljudi sa losim iskustvom sa njima. Toliko su skupi da 'ladno mozete dva da uvezete iz inostranstva, ili prizemnija varijanta-da odete do Vojvodine i tamo nadjete motor ili skuter po svojoj meri. A da Vam ne pricam za stelovanje kilometraze (i tom prevarom direktno vam ugrozavaju bezbednost), kada udjete u radnju i ne pokusavaju da vas animiraju niti da izadju u susret vasim zeljama, jednostavno vas odkuliraju u fazonu ako ti neces ima ko hoce. A da, sajt nisu azurirali apsolutno nikad tako da dzaba gledate...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja