Jump to content

Moto Zajednica

TOMOS CTX 500e

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DR 650, Kawasaki KLE 500

nista samo da se ofarba i to bi bilo to vodi se na mene i sve regularno . . . imao sam problema sa ruckama to sam sredio ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DR 650, Kawasaki KLE 500
  • Ne vozi brze nego sto tvoj andjeo cuvar moze leteti., 113 postova
  • Lokacija: vs-ns
  • Motocikl: ,yamaha tzr 125

sretno s prodajom motor je prelep  :) jbg brate niko nema para  ja prodajem vec  po godine al naicice neko nadam se  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Mozes ti spustati jos 200eur,i dizati jos 200e,ali nista od prodaje nema,danas svi uzimaju skutere,ili japance,to bi vozio onaj ko nema para,a ko ima,ne verujem da bi kupovao ctx-a,tako da bolje uzivaj u svom motoru,i vozaj ga,jer ako si vec toliko ulozio u njega,red je da pustis da ti to motor vrati svojom voznjom  ;D ;D ;D

Gledam post od kako se pojavio,nisam hteo da ga otvaram,ali kad sam video brdo odgovora,i 3 strane,zapitao sam se sta se to krije kad je toliko privuklo komentare i slicno,kad ono sve tvoji komentari,3 strane maltene si samo ti za redom pisao  ;D ;D ;D e to moram da pohvalim,svaka ti cast na tome :)

Sretno sa prodajom,da dobijes trazene pare  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DR 650, Kawasaki KLE 500

hvala puno sta da radim trebaju mi pare ako ih dobijem imam vratim 500e i nek stoji opet mi nekako zao da ga prodam jer mu znam svaki deo kako izgleda ja bih  najpre da ga zadrzim ali nisam u situaciji :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ne bi da ti offujem temu,ali i ja navijam za to da nabavis druge pare a Tomosa da ostavis sebi.Sada ces da ga das u bescenje,a za dvadeset godina ces da trazis da kupis isti takav kakav si imao.Pozdrav i srecna trgovina kakva god da bude.Onaj ko ga kupi neka ga u zdravlju voza. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja