Jump to content

Moto Zajednica

Batutova danas presecanje i pad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Danas u batutovoj  oko 16.15hnizbrdo,ide kamion na čelu ,iza lik sa opel katetom starim 20 god,ja iza njega  idem bez gasa nizbrdo u trećoj brzini možda 35-40kmh,iodvajam se polako desno jer kod bolnice skrećem desno lik koji je blago ispred mene ide levom stranom me seče skreće u jedni malu ulicu desno iz leve trake bez migavca i neostavlja mi izbor ili u njega ili da kočim ko manijak pa šta bude ,

naravno kočim prednjom kao manijak nožnom nisam ni stigao, jer je on ispred mene direktno mi seče put i tras nije ono padam,padam nego samo tras motor i ja padamo u na desnu stranu ali nekako izvrnuto voda šiklja iz hladnjaka čuje se i ventilator retardirano zato što je lepa nizbrdica,to sam video kad sam pokušavao da ustanen desna noga mi je odglumila crash bar nemogu da stanem na nju,

ovaj u kadetu je samo malo zastao kad je video da ustajem polako,samo je produžio momci koji su stali iza mene da mi pomognu havala im najlepše zapisali su broj tablice ali neznam šta da radim sa tim sada.

Sad sam došao sa urgentnog koleno užasno ugruvano i izgužvano ali nije slomljeno ništa fala bogu,full oprema odradila svoje pattalone sa protektorima blago icepane kao i jakna na desnom laktu protektor odradio svoje ladno bi izlomio i lakat i ruku

Motor nov još u razradi 780km prešao,šteta migavac,desni nogostup ,ručica gasa poderana,ručica kočnice poderana, možda i desni hladnjak pukao ali ne curi više izgleda da je pod pritiskom malo izbilo na čepu.

Noga me sad već boli nenornalno ali mogu da blago stanem na nju.jbg nema vožnje za mene par dana  :-\ :-\

Imao sam sreće što sam video da ludak skreće bez migavca ali mi nije ostavio ni milimetar za menevar da sam udario u njega ne bi me buraz vozio n urgentni nego hitna,dobro odlično sam prošao,a sve to n 500met od kuće.Pozdrav svima i ako se neko razume šta preduzeti što imam bar registarski broj...nisam pametan jebati ili tući tući pa jebati, pitanje je sad ;)

Kaže ortoped nije ti ništa vidi koliko mesa imaš na toj nozi to ti je spaslo nogu(ja trenirao veslanje nekad;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Nisam zvao  bio sam u šoku,jao motor jao noga odgegao sam se do kuće nekako u prvoj brzini,moram da da ndjem ova dva momka pisalo im na kolima dom zdravlja zvezdara ali nisam siguran.

Tek sad sam svestan šta je trebalo da uradim bez murije ništa jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Nisi trebao da ides sa mesta udesa. Morao si da sacekas policiju. Jedina ti je uteha sto imas lekarski nalaz i br tablice pa zovi policiju i prijavi idiota!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Sad sam zvao muriju slaba vajda ali ipak postoji mogućnost ,ako nadjem ta dva momka .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: CBR 500 F

U takvom slucaju odmah pozovi nekog drugara koji je hladne glave,iz iskustva govorim,mnogo znaci...

U tom momentu od soka ne znas sta treba da radis.

Ma samo da si ti ok...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

U takvom slucaju odmah pozovi nekog drugara koji je hladne glave,iz iskustva govorim,mnogo znaci...

U tom momentu od soka ne znas sta treba da radis.

Ma samo da si ti ok...

 

 

 

E to si upravu potpuno,znaš kako mislio sam da meni to nemože da se desi u suštini sam podsvesno poricao da sam pao,zato sam tako odreagovao.Jbg vozim i motor iauto skoro 10god ali za ovakve situacije nema izlaza možda da nije bilo nizbrdo ne bih ni pao....

no šta je tu je dobro sam prošao što se nisam zakucao u njega to su delići skunde bili u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

To je ulica Milosa Savkovica, na kraju je zatvorena je tako da tu skrecu samo stanari ili gosti, ili eventualno domoroci koji skracuju izmedju zgrada da ne cekaju na semaforu, ako idu ka Cingrijinoj... Posto sam na 50 metara odatle, daj broj kadeta, pa cu da se prosetam, mozda mi se posreci... Ako uspes da nadjes momke, uz registraciju, imas dovoljno dokaza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ako ne nadjes ta dva momka..nadji druga dva koja to mogu da potvrde..Steta nije mala, fala bogu da si ti ziv a rane ce zarasti.A majmuna svakako nadji makar i samo licno ako plavci ne odrade svoje..Sa lica mesta se odlazi ako nisi krv npr. ali imas alkohola ili nedajboze cega. u krvi.. A po uvidjaju oni moraju po sluzbenoj duznosti da gone vlasnika vozila i zestoko ga oglobe zbog prkrsaja, izazivanja udesa i najgore napustanje licina mesta.Mozda je on bio na necemu pa se istripovao i zapalio..A sad cvokoce-cvokotao u CZ-u..

I da je stao sto bi svak normalan stao bilo bi opet nisam te vido! Pa de gledas kad menjas traku jbmlitisveca!!

A u stvari koliko mi se cine ovo je klasican mrtav ugao bez okretanja s ramena a o migavcu da ne govorim.Mozda je samo bacio pogled na desni retrovizor i sekunda cao.Zar je mnogo par sto dinara za sirokougaoni retrovizor..Ja sam maleno okriglo stelujuci sverno ogledalce platio 90din...

Najbitnija je glava na ramenima a Dusana ispratismo u subotu u vecna lovista..on nije imao srece nazalost.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

To je ulica Milosa Savkovica, na kraju je zatvorena je tako da tu skrecu samo stanari ili gosti, ili eventualno domoroci koji skracuju izmedju zgrada da ne cekaju na semaforu, ako idu ka Cingrijinoj... Posto sam na 50 metara odatle, daj broj kadeta, pa cu da se prosetam, mozda mi se posreci... Ako uspes da nadjes momke, uz registraciju, imas dovoljno dokaza...

 

Pozdrav druže ja sam ti komšija iz djoka vojvodića pričali smo jednom prilikom dok si vozio kineza ja sam vozio keeway speed crni do pre metar dana,a kadet sam našao, juče sam se onako kljakav odgegao do te ulice koja je slepa  i našao auto još samo ova dva momka pa ćemo videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Ako ne nadjes ta dva momka..nadji druga dva koja to mogu da potvrde..Steta nije mala, fala bogu da si ti ziv a rane ce zarasti.A majmuna svakako nadji makar i samo licno ako plavci ne odrade svoje..Sa lica mesta se odlazi ako nisi krv npr. ali imas alkohola ili nedajboze cega. u krvi.. A po uvidjaju oni moraju po sluzbenoj duznosti da gone vlasnika vozila i zestoko ga oglobe zbog prkrsaja, izazivanja udesa i najgore napustanje licina mesta.Mozda je on bio na necemu pa se istripovao i zapalio..A sad cvokoce-cvokotao u CZ-u..

I da je stao sto bi svak normalan stao bilo bi opet nisam te vido! Pa de gledas kad menjas traku jbmlitisveca!!

A u stvari koliko mi se cine ovo je klasican mrtav ugao bez okretanja s ramena a o migavcu da ne govorim.Mozda je samo bacio pogled na desni retrovizor i sekunda cao.Zar je mnogo par sto dinara za sirokougaoni retrovizor..Ja sam maleno okriglo stelujuci sverno ogledalce platio 90din...

Najbitnija je glava na ramenima a Dusana ispratismo u subotu u vecna lovista..on nije imao srece nazalost..   

 

Znam druže čitao sam o Dušanu mnogo mi je žao dečka to mi je prvo palo napamet danas posle ovoga jer sudar mesa i metala nemože da ostane bez posledica zato sam svestan da je ovako najbolje ispalo,nije mi za štetu nije velika možda 2000-3000 hiljade dinara,nego samo da sklonimo ovakve ludake sa ulica,što je najgore čovek me je video sigurno jer sam 2 sekunde pre toga bio direktno iza njega sa upaljenim dugim svetlom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Ništa tu nije kasno, nego danas kod dobrog advokata, pa u taj dom zdravlja da nađeš momke koji su vozili, i onda će već advokat onom iz kadeta da nakarika dovoljno da malo kompenziraš traumu...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VStrom DL 650

ovo je Srbija, nedeljom popodne je 80% vozaca pijano posle porodicnog rucka!  >:(

 

bitno da nisu teze povrede, brz oporavak zelim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800FI

E hebiga kolega, slicno se meni desilo, i pao sam isto zbog nizbrdice....

Posto je bilo ocigledno da te je lik isekao, nisi trebao da ides sa mesta nesrece vec da odmah pozoves pandure. Kako ces i sta sad, pojma nemam.

U svakom slucaju, brz oporavak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

dom zdravlja zvezdara ti je kod cvetkove pijace.... nadam se da znas barem kako se zovu kako bi ih lakse nasao!

 

puno srece....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

dom zdravlja zvezdara ti je kod cvetkove pijace.... nadam se da znas barem kako se zovu kako bi ih lakse nasao!

 

puno srece....

 

 

 

Hvala pokušaću da ih nadjem kad malo stanem na noge lagane ;)

 

 

@Lazić broj tablica je BG161-822 beli kadet star možda i 30 god.ne suza ili kockica nego još stariji ,inače je auto bio parkiran na kraju ulice na zemlji,predpostavljam da je od nekih stanara koji žive u onom kompleksu trošnih kućica ili od stanara iz zgrade na kraju te ulice.Jbg sve teže pomeram nogu sad se oladilo ali odgegaću se jedan dan >:(

 

Jbg nemogu ni da se potučem ko čovek ovako kljakav jedino da ponesem veslo ;D ;D  šalim se naravno,šta je tu je

onaj ozgo me pogledao i zbog toga mu hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Brz oporavak druže....

 

Hvala Dragane nadam se da ću moći u sedlo brzo  ;),distorzija kolena je bila takva da je pravo čudo da ništa nije slomljeno tako mi je rekao ortoped,zato što mi je potkolenica bukvalno ispala iz kolena i uvnula se pa se nekako vratila,dobro sam prošao a sve zhvaljujući sportu(veslanje)koji saam nekad trenirao a bogami i protektorima pa su mi mišići na nozi istrpeli udarac i držali kosti na mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Jesi zvao policiju...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Zvao sam sinoć napisah to na predhodnoj strani,izveštaj sa urgentnog i ta dva svedoka broj tablica,pa u savsku u sobu 59 oni podnose prijavu za dalje neznam,

tako mi reče jedan od "stručnjaka" iz saobraćajne policije koga su mi dali kada sam okrenuo 92.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Samo se ti lepo oporavi pa laganica na motor i teraj dalje. Budi strpljiv za koleno, to ume dugo da se oporavlja i pusti koliko god mu treba (lično iskustvo :( ). Ko što onaj gore gleda na tebe, tako gleda i na tog kretena. Sačekaj neko vreme, možda će sam dobiti po p...i od onoga gore. Nikad se ne zna. Nemoj na prvu loptu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja