Jump to content

Moto Zajednica

Saobraćajna nesreća u Braće Jerkovića (8. April 2010.)

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Milice, kakvu je kacigu imao, kada ima toliko povreda na glavi? Kakvi su udarci to bili, neverovatno mi je prosto...

 

Prosto navode na razmišljanje te povrede glave, prvenstveno mislim na povrede lica i ocne duplje, ako sam dobro razumeo. Ne znam sta bi drugo pomislio , a da ne pomislim da je baš direktno vizirom udario u nesto sto štrči, a ne mogu da shvatim šta bi to moglo da bude na pikap-u....

 

 

MIlice, za sada, dišemo mi za njega jer svi smo mi - Dušan ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Evo me opet...čim uključim komp, kao po komandi krećem da otvaram ovu temu i sa beskrajnom zeljom očekujem da moje oči pređu preko teksta....."Dušan sam diše"  "Dušan je izašao iz kome"  "Dušanu je bolje"

 

Danas sam napravio par krugova motorom...vozim, gledam na sve strane, pazim...non-stop mislim na Dušana i njegov oporavak, kao da mi je rođeni brat, a čoveka i ne poznajem

 

Kad bi samo mogao da pročita ove naše poruke...sigurno bi još većom žestinom krenuo u borbu za život !!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Možda zvuči stereotipno, ali ne znam koliko puta sam u ova dva dana pomislio na Dušana. A sreli smo se jednom u životu kod zajedničkog prijatelja na slavi. Nadam se i želim da i sledeće godine budemo zajedno, kod istog prijatelja na dan Sv. Stefana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6839 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

@Dzambo

 

Ako nisu zatvorena vrata od tovarnog prostora.

 

 

Dusan je bukvalno vaskrsao i verujem da ima dovoljno snage da svoje telo ponovo osposobi. Zelim brz oporovak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Vladiko Svedržitelju, Sveti Care, Koji urazumljuješ i ne usmrćuješ, Koji klecajuće utvrđuješ i oborene uspravljaš i telesne muke čovekove otklanjaš, molimo se Tebi, Bože naš,  slugu Svoga Dusana koji boluje, poseti milošću Svojom. Oprosti mu svako sagrešenje voljno i nevoljno. O, Gospode, izlečujući silu Svoju sa Nebesa pošalji, prikosni se tela njegova, ugasi groznicu, ukroti strast i svaku bolest koja se krije u njemu, budi Lekar sluge Svoga Dusana podigni ga sa postelje bolesničkei sa odra stradanja njegovog i daruj ga svesavršenog Crkvi Svojoj, da blagougađa Tebi i tvori volju Tvoju. Jer Tvoje je da nas miluješ i spašavaš, Bože naš, i Tebi slavu uznosimo Ocu i Sinu i Svetome Duhu, sada i svagda i u vekove vekova.Amin.

 

A+ , ako zatreba...

 

Javljajte ljudi kad saznate nešto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

uh.... izdrzi!!!

 

Milice, pricaj mu ! puno mu pricaj i daj mu snagu da izdrzi!!!! mi svi ovde mislimo na njega a energija misli je jaka! izdrzace on to!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: GSR 600 K8

... njegov centralni nervni sistem slabo reaguje ali ipak reaguje, sto je veliki napredak ...

 

Hvala Bogu ide na bolje!! Samo tako nastavi Dusane!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: TREBINJE
  • Motocikl: BMW R 1150 GS

 

 

Evo me opet...čim uključim komp, kao po komandi krećem da otvaram ovu temu i sa beskrajnom zeljom očekujem da moje oči pređu preko teksta....."Dušan sam diše"   "Dušan je izašao iz kome"   "Dušanu je bolje"

 

Danas sam napravio par krugova motorom...vozim, gledam na sve strane, pazim...non-stop mislim na Dušana i njegov oporavak, kao da mi je rođeni brat, a čoveka i ne poznajem

 

Kad bi samo mogao da pročita ove naše poruke...sigurno bi još većom žestinom krenuo u borbu za život !!!

 

 

 

I kod mene misli potpuno isto idu kao kod vas, cim sam na racunaru odmah otvaram ovu grupu da vidim ima li lijepih vijesti!

 

Sve potpuno isto i kod mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima!!

 

Danas sam bila kod Dusana, njegovo stanje je neprpmenjeno i dalje kriticno. Prenela sam mu vasu podrsku kao i podrsku njegovih kolega, i nadam se da mu je to dalo jos snage za borbu.

 

Sto se tice kacige, ja se u to ne razumem ali znam da je Dusan dobio kacigu na poklon od kolega u Rumuniji, koju je zamenio za jos bolji model (mislim da je imala tri sloja nekih ojacanja unutra), prekrivala je celu glavu  imala je samo vizir napred (http://www.motorcycle-leather-gear.com/wp-content/uploads/2009/03/ap-989-black-red-1.jpg - kao sto je ova na slici.

 

Dusane fight like a lion!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Dusan poseduje Shoe XR 1000. Nemam 100% informaciju da je taj dan nosio nju pa necu da tvrdim.

To je odlicna kaciga a opis povreda ukazuje na neki neuobicajeni udarac. Da li u neku izbocinu ili nesto trece sada ne znamo.

Nadam se da cemo cuti o ovom dogadjaju iz prvog lica.

Bori se Dusane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: TREBINJE
  • Motocikl: BMW R 1150 GS

Mislim da i najbolja kaciga u ovakvim slucajevima ne bi obezbjedila da se prodje bez povrede, ali sad je najbitnije da se dusanu stanje poboljsa.

Molimo se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

      Milice jel ima nesto novo? Kuckaj bre! Javi nam kada predje na odeljenje gde se primaju posete.....Svi smo uz tvog brata, i reci mu da imamo jos mnogo voznji sa njim.....Pisi jel treba nesto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Zr

Sta reci...svi smo voljni pomoci ali ipak sve od Dusana zavisi pa se nadam samo pozitivnim odgovorima...inace evo sad sam cuo da se kod nas u Zrenjaninu neko slupao motorom ( ne skuter )  u ulici Dositej Obradovic kod Gomexa ( bar tako kaze moja supruga ) i kako je ona cula izgleda da ga je neki papak ukljucujuci se na glavni put zeznuo...da li je bilo udara ili ne ne bi znao reci ali lik je pobegao a motorista je prebacen u urgentni centar...milicija je uzela podatke itd. ali da li je bilo ocevidaca ne bi znao reci...svako dan se cuje po neka losa vest  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ljudi zanima me kolika je dodatna kazna ako se pobegne sa mesta udesa-ako ste ga vi izazvali?

 

Zavisi od stepena povreda... Od novcane do neke, ne bas velike zatvorske... :'(

 

Kliknem refresh, i pomolim se da je tema i dalje u motoristima na drumu... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja