Jump to content

Moto Zajednica

Flajeri - krecemo u akciju

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Bilo bi dobro naci komninaciju u parking serwisu pa da njihowi operateri kache na kola .. to bi bilo prilichno efikasno ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Imajuci u vidu da sam iz BG, a na privremenom radu u NS, mogu da ponudim sledece:

 

1) Deo svog radnog i neradnog vremena

 

2) Brutalno "zloupotrebljavanje" firminog Color laserskog stampaca (2000 listova A4, moze i duplex stampa)

 

3) Deo flajera mogu da ostavim kod Brice, i u nekim kaficima

 

Mozda bi mogli ovi banditi na naplatnim rampama da dele uz racune...

 

P.S danas cu saznati da li mogu da se vidim sa nekim budzom iz Policije N.S.

 

 

Akcija se SAMA proširiti NEÆE!!! :evil:

Možda kad bi i TI nešto uradio povodom toga' date=' pa nagovorio još 20tak ljudi iz NS i okoline da urade nešto slièno, pa kad bi neko odštampao par stotina flajera, pa ih vi sami delili kao mi ovde ... MOŽDA Vlado... :wink:[/quote']

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)
Bravo Beogradjani! Cestitke. Mogli bi i mi to u NS' date=' ali kad nas nema puno ovde na forumu. Podrzavam ideju.[/quote'] IMA vas dovoljno na forumu iz NS i okoline TVRDIM odgovorno! Povežite se, organizujte, štampajte, delite i eto akcije. :wink:

 

Ma nema problema oko organizacije u NS i okolini!

 

Mislim samo da ne treba da pravimo potpuno odvojenu organizaciju. Ako ce se na ovom mestu smisljati stvari i praviti ideje, najbolje da se napravi nekoliko jedinstvenih flajera, da se napravi priprema za stampu. Necemo naravno ici u BG po flajere, ima nas ovde koji imamo nacina da odradimo stampu. Samo da to budu iste stvari i u BG i u NS.

 

Dacemo i mi u Auto skole, videcemo i sa policijom i sa parking servisom,... Dobice svako neki zadatak, ako je zainteresovan da pomogne.

 

Javite kada bude spremna priprema pa cemo se organizovati oko svega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Bilo bi dobro naci komninaciju u parking serwisu pa da njihowi operateri kache na kola .. to bi bilo prilichno efikasno ..

 

E dobra ideja, mozda cu moci da iskoristim neku 'vezu' sa civilne :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 373 postova
  • Lokacija: Buenos Aires, Argentina
  • Motocikl: BMW F650GS

Potpuno se slazem. Akcija bi trebalo da bude jednistvena.

Kada priprema bude aminovana, mogu da pocnem sa stampom.

 

Ma nema problema oko organizacije u NS i okolini!

 

Mislim samo da ne treba da pravimo potpuno odvojenu organizaciju. Ako ce se na ovom mestu smisljati stvari i praviti ideje' date=' najbolje da se napravi nekoliko jedinstvenih flajera, da se napravi priprema za stampu. Necemo naravno ici u BG po flajere, ima nas ovde koji imamo nacina da odradimo stampu. Samo da to budu iste stvari i u BG i u NS.

 

Dacemo i mi u Auto skole, videcemo i sa policijom i sa parking servisom,... Dobice svako neki zadatak, ako je zainteresovan da pomogne.

 

Javite kada bude spremna priprema pa cemo se organizovati oko svega.[/quote']

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Potpuno se slazem. Akcija bi trebalo da bude jednistvena.

Kada priprema bude aminovana' date=' mogu da pocnem sa stampom.

 

Ma nema problema oko organizacije u NS i okolini!

 

Mislim samo da ne treba da pravimo potpuno odvojenu organizaciju. Ako ce se na ovom mestu smisljati stvari i praviti ideje, najbolje da se napravi nekoliko jedinstvenih flajera, da se napravi priprema za stampu. Necemo naravno ici u BG po flajere, ima nas ovde koji imamo nacina da odradimo stampu. Samo da to budu iste stvari i u BG i u NS.

 

Dacemo i mi u Auto skole, videcemo i sa policijom i sa parking servisom,... Dobice svako neki zadatak, ako je zainteresovan da pomogne.

 

Javite kada bude spremna priprema pa cemo se organizovati oko svega.

 

Odlicno!

 

Najzli se vraca sledece nedelje u Bg, pa krecemo sa smisljanjem flajera ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Kod drugara koji ima stampariju malo sam se raspitivao za cene i da ne kazem ubedjivao i mislim da je korektno ponudio:

 

A5 pola A4 jedna boja 4000 komada 30 evra a 8000 komada 50 evra

ili

A5 pola A4 dve boje 4000 komada 40 evra a 8000 komada 60 evra.

 

Nisam pitao za dvadeset hiljada ali po nekoj logici ne bi trebalo da je vise od 120 do 130 evra, sto za tu kolicinu nije nikakva suma...

 

Mislim da ovde sad vec pare i nisu problem, da do kraja banalizujem deset nas po 6 evra i eto 8000 flajera..

 

Ostaje da se vidi organizacija podele flajera, da pored kako je pomenuto policije i mi sami na nekim udarnim raskrsnicama se parkiramo i polako delimo, jos ako bi se drugarice prikljucile :D bilo bi jos bolje..

 

 

Po pitanju ostalih vec pomenutih stvari u akciji najbolje je da i policija tj Ministvo unutrasnjih poslova bude ukljuceno u kontekstu da su deo akcije i da to pise na flajeru, kao i da dele deo materijala.

 

Kad krene sve pozovite me pa sta jos mogu da uradim uradicu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odlicno, Gorane! Sto se tice podele flajera, mislim da treba da posetimo i auto-skole, osiguravajuce kuce i sl. (kao sto je neko i pomenuo), tako da ima dosta pametnih i efektnih nacina da se razdeli velik broj flajera i takvih stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Zaboravih jos jednu stvar da pomenem, a vec je neko pomenuo, ali misli da treba istaci a to je EDUKACIJA na bilo koji nacin i nas koji vozimo dvotockase, pogotovo onih koji pocinju...

 

Ta edukacija moze biti u flajerima koji bi se delili i nama, savetima ali i prakticno pokazivanje necega...recimo kocenje, voznja u grupi....

 

a ne dizanje na jedan tocak..u principu nisam ni za ni protiv toga, svako svoju igru igra, ali kad vidim da to neko radi na raskrsnici ili na putu gde drugih vozila ima, samo kazem ludak jedan, jer i druge pored sebe ugrozava...

 

Tu je problem ovog grada neko mesto gde bi to sve moglo da se radi, mislim na svu edukaciju i prenosenje iskustava, ali za pocetak zasto ne i usce..

 

Konkretno ovaj forum i prica ovde dosta su bar meni pomogli da neke stvari i iz drugog ugla sagledam, pogotovo kroz iskustva i price drugih, bez obzira sto na motoru imam nekih 70 000 km a sa autom oko 300 000 km, ni malo ni puno..

 

Ako nista drugo zamislim se kad mi ruka popusti na gasu:) sta moze da se desi i sve vise je kontrolisem pogotovo u gradu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC
Ja sam za "nase" fotke i text ! ako imate predlog i neku ideju za fotke' date=' recite ! meni se vec neke ideje vrte kroz glavu pa cu ih izneti uskoro !

Sve sto je u mojoj moci uradicu, samo recite sta treba !

 

Kao sto Endurac rece "mnogo se prica a malo radi"

Hajde ljudi da nesto uradimo za sebe, ako imamo podrsku policije, to je sjajno i treba iskoristiti !!![/quote']

 

Eeee, da si se upola toliko potrudio kada smo snimali onomad... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Danas sam skontao da bi bilo dobro da se ostave u NS-om supu pored aparata za izadavanje rednih brojeva za cekanje jer sam proveo tamo od 8h do 12h cekajuci u redu :( da sam imao takav jedan flajer mislim da bi ga napamet naucio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja