Jump to content

Moto Zajednica

Izlet do Ždrela- Petrovac- termalni bazeni

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

E pa drugari hedonisti ;) slobodan sam Vas pozvati na jedno prelepo mesto na 122 km od Beograda posle Petrovca na Mlavi...http://www.ruczdrelo.rs/

Igrom slucaja danas odoh tamo iako je lila kisa, okasnismo debelo a i uspeli smo i pored navigacije da produzimo put za jos 20-30km.Psujem u sebi, lije ko iz kabla a onda :o :o :o

Pa da vidim nekog ko ce uci u cudesa a da mu nije kez od uva do uva ;D ;D

Posle Kuline, Sremcice i hiljadu i kusur km moje kosti, dusa i telo su uzivali u blagodetima izviruce tople termomineralne vode sa 180m na 40c!!!Sve je fensi a opet prirodno od kamena i drveta..U objekat je ulozeno meleonce pa vi vidite..Postoje nekoliko bazena, otvoreni zatvoreni klopa masaza sauna trista drangulija a najveca fora je u kojekakvim diznama koje u zavisnosti od precnika i polozaja sluze za masazu kolena, ledja celog tela...Ima tu jos svasta nesto ne bi vise otkrivo ;D nego bi Vas pozvao da na primer sledece subote idemo u coporu na uzivanciju i nevidjen trip..Znaci kisa lije, ljudi napolju nose salove a tebi titra oko jajca dok konobar donosi pivce ;D ;D ;D

E Nije tri zelenka ;D nego zilion...Ja vam ne mogu recima docarati taj filing dzaba i slike to se mora doziveti.Zato i hocu da podelim sa Vama blagodeti ove zemlje na 120km od ucmalog Beograda i dugacke zime.Prolece je krenulo a kazu da je tamo najace u januaru dok sneg pada.Hladno sigurno nije u nekom momentu je i prevruce ali su i to resili sa razlicitim temperaturama u bazenima. Nasa vesela druzina bi tamo sigurno napravila haos i pometnju  :-X ali za to i postoji valjda... ;)Vredna porodica je to sve napravila, priroda je dala toplu i lekovitu vodu a masazerke su prijatne  ::) i sada ide najbolji deo:ne kosta sto dukata zajebancija nego i slovima trista (300) dindzi :o :o  To je ceo dan do 22h  a i sauna je u tome..Subotom i nedeljom je 400 i veca je guzva ali posto je dosta radnih ljudi onda ipak subota 10.04. sa recimo opustenim polaskom u 10?Ja sam isao auto putem ali mozemo Smederevcem..Mozda neka izvidnica u sredu ko moze a ja cu im vala biti cesci gost ;D sto i Vama zelim..Takodje su pristojne cene pica, pivo i kafa velika s mlekom=180 din.Masaza pola sata 500 din klopa pristojna tu u  kompleksu mada sam nacuo da ima i neka dobra pastrmka tu blizu...

20-30 motora/ljudi mislim da ne pretstavlja problem u svakom momentu ali ako nas  bude vise morali bi da kontaktiramo upravu mozda i neki popust dobijemo..A kome se ne ide kuci ima i varijante za spavanje-kampovanje

Ja Vas ne bi vise zadrzavo ;) nego da vidimo zainteresovane interesente ;D pa toliko od mene  8)

 

http://www.ruczdrelo.rs/sr/naslovna

post-6140-12879070495143_thumb.jpg

post-6140-12879070495574_thumb.jpg

post-6140-12879070495858_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Hvala ti prijatelju što si nam otvorio još jednu destinaciju u Srbiji koju ne smemo propustiti, a nismo ni znali da postoji. Ja sam za varijantu:

PRVO OBIDJI SVOJU ZEMLJU A ONDA HVATAJ ŠIRE. Lepa je ovo zemlja i puna  iznenadjenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Vlajko druže, ovo je ono što mi treba.

Što bi rekli ovdašnji korisnici foruma, ja sam ti ''+1'' za ovu akciju.

 

Jedino što bi mi više odgovarala neđelja umesto subote. Ali, ukoliko se moja želja za nedeljni odlazak ne bi uklopila u planiranje izleta, onda bih u subotu stigao da uskočim bombe u bazen sa jedno tri sata zakašnjenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Vidim, pozitivne reakcije ;) vise na pp nego ovde ali izgleda da je Seka strog clan familije ;) Ja sam mojoj zavrnuo usi iako je starija odavno ;D

 

E sad sve i da ne odemo saznali ste za novo mesto pa kad vas put nanese..ili ne znate di ce te s svalerkom eto reshenja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

odavno me nije privuklo ovako nesto, valjda mi se pogodilo dosta toga, i vreme, i stepen zamora i zdravlje, ne znam...ali mi jako privlacno zvuci.

 

Ne bih da prejudiciram, ali mi mirise na pun pogodak. Nisam siguran koliko cu moci u realizaciju, a posebno bas za ovaj vikend, ali verujem da ovo necu preskociti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8158 postova

Bogami Vlajko - prava ideja!

 

Znam mesto, znam i tu pastrmku, znam i jos sto-sta da vam pokazem u okolini - tako da mene racunaj...

 

Dakle, subota u 10h? (moze i nedelja ako ostalima vise odgovara, a mesto radi).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Mozda je i nedelja bolja solucija meni je svejedno ja bih sad opet oma ;D ima jos  koji dan videcemo ..Prognoza je do juce bila kisovita a sad je vec za  8)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Ovaj Bokilic je prepreden nema sta, cuva tajnu za sebe! ;D ;D ;D ;D

I ja sam pre za nedelju, taj termin bih mogao  da ispratim. A da mi se ide - ide mi se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ma nije to tajna,nego kad si vec u kupacem,  :P :P :P ,,al mi se brckamo u onoj rupi ispred,,pa kad se vec skines za presvlacenje i tako to  :P :P :P :P

lepo mesto,termalna voda,kazu leci od psorijaza i sta ja znam,nego jebemliga,uglavnom nije lose kad nema guzve,kad je guzva ja se ne kupam,posto dolaze i da se lece od koznih bolesti..........

samo nocu leti kad nema nigde nikog..... :) :) :) cim vidis 5 kupaca nekupaj se,3 su verovatno bolesna,e sad ako vidis mladje ljude parove da se facaju u vodi onda moze brckanje  :D :D :D ;D ;D

mada im hrana nije neka  :) lepo izgleda ukus onako,nista teatralno... :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Bio sam prosle godine i spavao sam 500 metera dalje kod jednog bajkera , izdaje sobe za 10 eura lezaj. Sasvim pristojno izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Meni i Natasi ovako nesto treba podhitno... :) ali samo ako je subota, posto u nedelju imamo obaveze. Vlajko, bravo za otkrice. Nadam se da se vidimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Meni odgovara nedelja jer sam u subotu na svadbi...ako idete u subotu zelim vam lep provod :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Au majku mu onda idemo i u suboto i nedelju ;D ;D

E to je demokratija ;) Svi za jednog-Sve za jednog ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ljudi obratite pažnju, maksimalno dozvoljeno kupanje je 15 minuta. Ako preterate nahebaćete... Ima da bljujete kao lasice  :o

 

...jesmo nindze il smo mindze ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Sta bre 15 min.?  Cetri sata smo samo menjali bazene i nista nismo bljuvali naprotiv usrkali smo sve sto su pred nas izneli ;D

Doduse ako ne mrdnes cuku vremena osamutis se blago al zato je kisica i pivce tu da ladne ;)

Sugurno da leti nije tako prijatno na +35 ali sada je do 00

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Neverovatno kako privlačno izgleda. :o :o :o

 

U kožne bolesti se ne razumem ali znam da psorijaza nije zarazna niti prenosiva bolest. Pravi uzročnik se nezna ali se najverovatnije dobija genetskim nasleđem i stresom, nervozom... Komšija dugo muči muku sa tim, nema potpunog izlečenja...

Ovo ne smem ni da poredim sa higijenom na bazenima a kao kontrolišu se nešto...

 

Nego Vlajko, ti si to rešio što pre, ovaj prvi vikend sada?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Vec sledeceg vikenda je protestna voznja koju naravno ne smemo propustiti tako da je sad pravi momenat.E sad razloga uvek ima i za i protiv i subota i nedelja i kisha i sneg i nekom se piski a nekom se kaki ;) Ko ce svima udovoljiti nemoguce..Ucestvovao sam na dosta voznji i svuda ista stvar..a jel moz nedelja a jel moz avto-putem itd. E tu je i prednost ovog naseg foruma ima nas dosta pa ko moze moze ko nemoz' nek gleda posle slike i grcka OO sto neje isho zdravlje boze bice jos voznji...Dogovoris se npr. sa dva ortaka idete negde u pola osamn na oemveju kad nigde nikog..bedak Ovako svakako ce doci neki motor i neka nova dusa i eto avanture a bogami svi znaju da jedu i piju i ...

 

Statisticki vise ljudima trenutno odgovara nedelja meni je stvarno svejedno a lepo vreme krece od cetvrtka pa sad gospodo uzmite tastere u ruke a glasajte sms-om na 99994959697945 ;D ;D(salim se naravno) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Neverovatno kako privlačno izgleda. :o :o :o

 

U kožne bolesti se ne razumem ali znam da psorijaza nije zarazna niti prenosiva bolest. Pravi uzročnik se nezna ali se najverovatnije dobija genetskim nasleđem i stresom, nervozom... Komšija dugo muči muku sa tim, nema potpunog izlečenja...

Ovo ne smem ni da poredim sa higijenom na bazenima a kao kontrolišu se nešto...

 

Nego Vlajko, ti si to rešio što pre, ovaj prvi vikend sada?

 

 

  Ma sad i odmah, sto pre. Pod stresom sam vec duze vreme :D

 

Aj ovako da probamo da se dogovorimo:  SUBOTA

 

1. Daki i Natasa

2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja