Jump to content

Moto Zajednica

Ljudi da li postoji....

Recommended Posts

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

......neko okupljanje(malo vece) clanova foruma radi odlaska na malo duze ture gdje bi mogli i mi(malo udaljeniji vozaci)da se prikljucimo?

Naime evo upravo se vratih sa jedne ture,ustvari moj drug Ljubisa iz Laktasa i ja (od Banjaluke do Kragujevca i nazad)od ukupno 1000kilometara gdje sam na samom putu upoznao tri clana ovog foruma koji su natprosecno extra likovi!

Prvo sam se nasao sa Batom poznatiji (na forumu) kao Pedriic kojem nije bilo mrsko da me saceka u Stecou i donese narezan Usermanual za moj motor i kojem se ovom prilikom zahvaljujem!

Zatim naletjeh na Dusana iz KGa poznatijem kao MD i slatko se napricasmo ...o motorima sta bi drugo!?

A na samom povratku sasvim slucajno i sa JasminkomVIRom koji me odusevio svojom srdacnoscu. Ravno ko da se znamo 100 godina!

Sve u svemu mislim da su i ostali likovi sa foruma O.K. !

Stoga bih volio da se organizuje jedno vece okupljanje na temu upoznavanja a da se okupimo u sto vecem broju(pogotovo ljudi van BGDa jer imam utisak da se Beogradjani manje vise znaju))!

Lijepo je kad putujes a mozes da svratis u svako mjesto jer imas (znas) covjeka sa foruma koji ce u krajnjem slucaju i pomogne ako iskrsne neki problem!

Izvinjavam se ako je o ovome vec bilo rijeci i ako ovoj temi nije mjesto na ovom podforumu(nek me urednik prebaci)!

Pozdrav i da se sto vise upoznajemo ........

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Pola foruma ima moj broj, pa ako te put nanese, tu sam... 8)

Nego, objasni mi nesto. U imenu imas gs, u avataru nekog kawasakija, a vozis tdm... :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

mozda nije red da ja to napisem nego netko od urednika ali cilj foruma i je to da se ljudi upoznaju i pomognu jedni drugima ako je to moguce

a sto se tice okupljanja siguran sam da je bar jednom godisnje skup foruma ali ne brinite jer sigurno ima netko tko vodi brigu oko toga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Pa i ja sam za neko okupljanje, ali da se datum zna dosta vremena unaprijed. Bio sam i na okupljanje na motori.hr, a i sa Dubrovcanima se cesto vidim. Jako bih volio da se i sa ljudima sa ovog foruma vidim i upoznam. Ekipu iz CG znam cijelu, kao i par ljudi iz Bg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
meni se to svidja i spreman sam vec sutra na okupljanje

he,he daco, ja i ti bi se brzo uklopili,ti si uvijek za "akciju"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Gasho:"Nego, objasni mi nesto. U imenu imas gs, u avataru nekog kawasakija, a vozis tdm..."

 

Ma na slici je GS 450 moj bivsi Suzuki(kojeg sam prodao prethodnom vlasnik jer kaze da je motor extra (a ince ima i gsx1100f))!

Kad sam se registrovao na forum vozio sam taj motor a ime sam uzeo slucajno jer nisam imao u planu da mjenjam motor pa mi je to GS prvo palo na pamet cisto radi lakseg raspoznavanja!

A valjda ce biti jos i kawasakijja,suzukija i bmwova.....

 

Gasho:"Pola foruma ima moj broj, pa ako te put nanese, tu sam... "Hvala,obecavam.....

A ionako sam imao na umu da se spustim od Umaga do Kamenara al bilo mi trulo da idem sam jer niko od ekipe nije imao vremena za ovakvu turu pa je Kragujevac dosao kao rezervna varijanta!

 

Sa nestrpljenjem ocekujem sledece okupljanje BJBikersa !

Moj broj postavljam u Profile pa ako je neko u prolazu a ja kuci...vidimo se :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
Neces biti prvi iz ekipe Staarih rokera...

Vec imam kapu i bedzeve... :lol:

znam,vec se prica u klubu da na kraju ljeta dolazimo na godisnji u crnu goru ali samo dva tri dana,pa dalje na korculu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Evo veæ je Saša napisao, ali vidimo se u Trebinju, a dalje nastavljamo Crnom Gorom, Albanijom, Makedonijom, Bugarskom i Rumunjskom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

mozda bi nekad mogli da napravimo neko nezvanicno okupljanje na obali neke rijeke ili jezera ponesemo rekvizite za rostilj repromaterijal za jelo postavimo satore i tako provedemo vikend pored logorske vatre i kampujemo kao djeca cvijeca,,,gitara,pjesma,pice,bijela vjesalica,slaninica na zaru nova prijateljstva i druzenje........dali vam se to svidja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
mozda bi nekad mogli da napravimo neko nezvanicno okupljanje na obali neke rijeke ili jezera ponesemo rekvizite za rostilj repromaterijal za jelo postavimo satore i tako provedemo vikend pored logorske vatre i kampujemo kao djeca cvijeca' date=',,gitara,pjesma,pice,bijela vjesalica,slaninica na zaru nova prijateljstva i druzenje........dali vam se to svidja?[/quote']

 

To!!! :kul:

 

S' time da se odabere mesto koje je svima priblizno podjednako daleko i blizu. Lepo se dogovorimo 2 nedelje unapred, svi se uchipimo i u sopstvenoj reziji organizujemo hranu i pice... ne moramo koncert, moze i neki radio, kasetofon... nista vise ne treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Uvjek sam za!

Jos dovodim ekipu...koliko budem mogao!

Svidja mi se predlog ......"na pola puta" sto znaci da bi mogli tu negde oko Drine ...Bijeljina,Zvornik,Loznica,Sabac,Mitrovica.......

i naravno da bude vikend :D

Ko je zaduzen na Forumu za sazivanje okupljanja...........odnosno ko je najiskusniji u tome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

naredh dana cu se provozati pored dunava save i potraziti idealno mjesto za kampovanje,naravno ako neko vec poznaje nesto takvo da prijavi,nesmije da bude privatni posjed ni blizina privatnih kuca,ostalo ide samo po sebi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Daco brate,

 

evo ima mjesta pored Drine izmisljenih, a potpisujem da ni prirode nema nigje ljepse. Ima izolovanih mjesta na kojima nam niko nece smetati+moj drug Sarac je muzicar i racunaj na to da ce uz tu vatricu samo za nase usi da bude i jedan upplugged...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

i ja mislim da je pored drine najbolje a sarca rezervisemo za muziku,priroda je super samo da se nadje povoljno mjesto,to treba organizovati prije moto susreta,imam osecaj da ce biti nesto velicanstveno,ja se obavezujem za sve najteze poslove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja