Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6F prodajem

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd

Znam da bih trebao da postavim i slike motora, ali posto mi je motor trenutno u selu garaziran ne mogu trenutno da ga slikam.

 

Kupljen je 2008 kod Petosevica, radjen prvi servis na 1000km, presao 4000km, crna boja, nisam divljao sa njim, manje vise sam vozio polu penzionerski, pa ako neko zna otprilike koja je realna cena za isti?Ovih dana cu ici da ga slikam pa cu postaviti slike.

post-3341-12879069338325_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

kako si ga oglasio ne znam dal' ga prodajes ili se samo hvalis daj nesto podataka ..preshao ima li ostecenja kontakt tel...etc

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

kako si ga oglasio ne znam dal' ga prodajes ili se samo hvalis daj nesto podataka ..preshao ima li ostecenja kontakt tel...etc

 

 

secas li se onog mog er-a sto sam prodavao kajem se sto sam ga prodao samo tako ~!!!

dao bih fazera za onaj motor!!Extra kawa srecno sa prodajom!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Стварно добар мотор, али ми није јасно како нема интересената за тај модел!? Мој другар продаје свој који је 2006, прешао 40.000, регистрован пре седам дана, нове гуме, редовно сервисиран (сервисна књижица), са АБС-ом... за 3.300 евра!

Нико га позвао није! :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd

Isto sam i ja pre nego sam ga kupio cuo sve najbolje za motor, danas-sutra stavljam novi oglas sa sve slikama kako sada izgleda i svim ostalim podacima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

To mi nikada nije bilo jasno, zanima ga motor od par hiljada Eura a ne moze da izdvoji za poziv?!

Ili je STVARNO zainteresovan pa, svratice kad bude u prolazu, neki dan......

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Današnjoj omladini ne možeš da ugodiš, sve im smeta.

Kada pozovem nekoga za motor i zamolim da mi pošalje dodatne informacije i slike email-om, on mi šalje sms-om i mms-om.

Kada drugom pošaljem sms poruku, on ne odgovara.

Ni ja ne volim SMS, ali je ponekad za prvi kontakt i pitanja tipa da li je prodat motor bolji.

 

Kvile, ako ne želiš da odgovaraš na SMS napiši to odmah u oglasu, ili odgovori čoveku da je najbolje da pozove.

Nisu svi iz Beograda pa da skoknu da pogledaju motor.

Ne znam čemu takav negativan stav, ipak si ti prodavac.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd

Današnjoj omladini ne možeš da ugodiš, sve im smeta.

Kada pozovem nekoga za motor i zamolim da mi pošalje dodatne informacije i slike email-om, on mi šalje sms-om i mms-om.

Kada drugom pošaljem sms poruku, on ne odgovara.

Ni ja ne volim SMS, ali je ponekad za prvi kontakt i pitanja tipa da li je prodat motor bolji.

 

Kvile, ako ne želiš da odgovaraš na SMS napiši to odmah u oglasu, ili odgovori čoveku da je najbolje da pozove.

Nisu svi iz Beograda pa da skoknu da pogledaju motor.

Ne znam čemu takav negativan stav, ipak si ti prodavac.

Nisam omladina, daleko od toga, a drugo ako te interesuje motor koji ne kosta 30 eura pozoves lepo i pitas sta te zanima, nije mi potencijalni kupac devojka pa cu ja sada da se dopisujem pola dana sta i kako, a sve lepo pise u oglasu i imaju prilozene slike gde god sam okacio. Toliko ga je interesovao motor da me nije ni nazvao, o tome ti pricam. ..

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

@ sorry za off.. ali moje razmisljanje je: ako nemas pare za poziv od 10 dinara odakle ti onda pare da kupis motor od par hiljda eura...

 

ili mozda ja razmisljam pogresno :lud:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Savage 650

@ sorry za off.. ali moje razmisljanje je: ako nemas pare za poziv od 10 dinara odakle ti onda pare da kupis motor od par hiljda eura...

 

ili mozda ja razmisljam pogresno :lud:

 

pod uslovom da neko samo tvoj motor kibicuje i ne interesuje se ni za jedan drugi... ali ako, kao svi normalni ljudi zoves za sve motore koji ti se ucine zanimljivim na oglasima, onda nije 10 dinara, vec je ta cifra daleko veca, a da ne pricam sto prodavci kad se jave vole da pricaju bajke za koje ih jos nisi pitao. a i ako mi se preko sms-a ucini nedovoljno pouzdanim, necu ni svoje vreme da trosim da ga zovem, gledam dalje... bar ja to tako vidim

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

@ sorry za off.. ali moje razmisljanje je: ako nemas pare za poziv od 10 dinara odakle ti onda pare da kupis motor od par hiljda eura...

 

ili mozda ja razmisljam pogresno :lud:

 

pod uslovom da neko samo tvoj motor kibicuje i ne interesuje se ni za jedan drugi... ali ako, kao svi normalni ljudi zoves za sve motore koji ti se ucine zanimljivim na oglasima, onda nije 10 dinara, vec je ta cifra daleko veca, a da ne pricam sto prodavci kad se jave vole da pricaju bajke za koje ih jos nisi pitao. a i ako mi se preko sms-a ucini nedovoljno pouzdanim, necu ni svoje vreme da trosim da ga zovem, gledam dalje... bar ja to tako vidim

Ok u pravu si cifra je daleko veca 10 dinara X 10 poziva =100 dinara. :takoje:

 

Mislim da je najpametnije da cimnes prodavca pa on tebe nek zove.. koga sljivi on je prodavac, ipak je musterija uvek u pravu. :lol:

 

Ako ti se svidi motor onda da ti dotera na noge da ga vidis, a ako ti se ne svidi motor onda da te odvede na rucak u znak izvinjenja sto te je iscimao da izlazis iz kuce u papucama

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jos jednom sorry za off...ne javljam se u temi vise :zdravo:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd

@ sorry za off.. ali moje razmisljanje je: ako nemas pare za poziv od 10 dinara odakle ti onda pare da kupis motor od par hiljda eura...

 

ili mozda ja razmisljam pogresno :lud:

 

pod uslovom da neko samo tvoj motor kibicuje i ne interesuje se ni za jedan drugi... ali ako, kao svi normalni ljudi zoves za sve motore koji ti se ucine zanimljivim na oglasima, onda nije 10 dinara, vec je ta cifra daleko veca, a da ne pricam sto prodavci kad se jave vole da pricaju bajke za koje ih jos nisi pitao. a i ako mi se preko sms-a ucini nedovoljno pouzdanim, necu ni svoje vreme da trosim da ga zovem, gledam dalje... bar ja to tako vidim

Ok u pravu si cifra je daleko veca 10 dinara X 10 poziva =100 dinara. :takoje:

 

Mislim da je najpametnije da cimnes prodavca pa on tebe nek zove.. koga sljivi on je prodavac, ipak je musterija uvek u pravu. :lol:

 

Ako ti se svidi motor onda da ti dotera na noge da ga vidis, a ako ti se ne svidi motor onda da te odvede na rucak u znak izvinjenja sto te je iscimao da izlazis iz kuce u papucama

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jos jednom sorry za off...ne javljam se u temi vise :zdravo:

 

Hahahahaha bas tako.... lepo se nasmejah :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Babusnica
  • Motocikl: Kawasaki ninja 250r

Која је цена !? Дај још неку слику. Овако тешко да ћеш да га продаш :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jel` neko primetio uopste da izmedju prvog i drugog posta ima razlika od godinu dana? :neznam: I jos prodavac nastavlja konverzaciju kao da nista nije bilo! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja