Jump to content

Moto Zajednica

Oboren motorista u Petrovaradinu - NS

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Danas oko 12h vidim guzvu u Preradovicevoj ulici u Petrovaradinu. Pogledam kad ono oboren motor pored puta i poprecno postavljena zastava 128 na putu. Vidim sanitet, milicija, puno sveta i ja se odmah sklonim od tog mesta jer nisam mogao to da gledam. Samo sam u sebi pomislio "Boze, samo da su svi zivi i zdravi". Jel neko nesto zna o ovom slucaju? Juce nas par na Miseluku popise policija i kaze nam da se u NS sprema velika akcija za motorase. Nije nam nista dalje rekao. Danas isto na miseluku vidim da divljaju neki momci bez opreme i kacige. Pa to stvarno nije ok. Ljudi, polako samo i kacigu na glavu. A ko hoce da divlja, nek mu je Bog i sreca u pomoci. Nevolim kada zbog par likova koji se "bahato" ponasaju sa motorima, sve nas svrstavaju u lose momke, a motore smatraju Azdajma. Pa onda kad neki momak od 16-17 god zeli motor, roditelju mi kazu da nemoze jer motori nisu dobri i da ljudi na njima stradaju. Izvinjavam se za duzi tekst. OPREZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Bg

Kod nas globalno u zemlji slabo ko obraca paznju ma motocikliste !!! Do takvih slucajeva sve cesce dolazi jer niko ne gleda u retrovizor pre nego sto krene da pretice,skrece u raskrsnicu... mog druga je tako jedan letos oborio u sred bulevara,ja sam pre neki dan imao zestoku sitvaciju na magistralnom putu gde sam se jedva izvukao jer je lik krenuo da pretice auto dok sam ja njega preticao i pritom pre toga blicnuo i svirnuo par puta al dzabe !!!!

 

Nadam se da decko nema neke ozbiljnije povrede i da treba biti sto pazljiviji i oprezniji koliko je to moguce :( :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja