Jump to content

Moto Zajednica

PUMPA ZA GORIVO --XJ650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

  Da li neko ima benzinsku pumpu za YAMAHA XJ 650?To je vanjska pumpa,sutra ću postaviti slike da se vidi kako izgleda...zna li neko koja bi mogla da se ugradi kao alternativa-zamjena,neka sličnih dimenzija  (veličina pivske flaše-otprilike  ;)).......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

moze i od auta,procitaj kolko je ta bara,verovatno je do 0,8 ili 1,2b,imas od auta koji nisu ajnspric a guraju elektricnom pumpom gorivo u karburato,obicno japanci,,verovatno pasuje i afrikina pumpa,ima ih micubisi model,mislim micubusi pumpe,, a moze i neka polumrtva od ajnsprica,da neradi punom snagom...jer tvoje motorce nije ajnspric i netreba mu 3bara,, :)

cinimi se da su bile cak i neke ruske pumpe za napajanje vebastog grejanja,kod nas u markovcu na buvljaku donose bugari neke elektricne pumpe e sad kakve su nemam pojma...

neznam koje je god ta jamaha posto je nosila cak i hitaci karbove jedan model cinimi se modeli xj 650 seca maxim i specijal..,,ali to je nesto bese oko 80tog god..koji je tvoj model,,mozda znam ko ima to..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

moze i od auta,procitaj kolko je ta bara,verovatno je do 0,8 ili 1,2b,imas od auta koji nisu ajnspric a guraju elektricnom pumpom gorivo u karburato,obicno japanci,,verovatno pasuje i afrikina pumpa,ima ih micubisi model,mislim micubusi pumpe,, a moze i neka polumrtva od ajnsprica,da neradi punom snagom...jer tvoje motorce nije ajnspric i netreba mu 3bara,, :)

cinimi se da su bile cak i neke ruske pumpe za napajanje vebastog grejanja,kod nas u markovcu na buvljaku donose bugari neke elektricne pumpe e sad kakve su nemam pojma...

neznam koje je god ta jamaha posto je nosila cak i hitaci karbove jedan model cinimi se modeli xj 650 seca maxim i specijal..,,ali to je nesto bese oko 80tog god..koji je tvoj model,,mozda znam ko ima to..

U pravu si-SECA  ,moje su TURBO,obični karburatori...lekše ću naći neku auto pumpu,samo da neko kaže od kog auta bi odgovarala...hvala ti..evo mašina -oldtimeri

post-8315-12879068645609_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Braco imam jednu pumpu na lageru.

PS. Mislim da smo se upoznali jedne godine u Novom Sadu na zatvaranju sezone. Mislim 2003 ili 2004.

Bio si sa tvojom TURBO  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Braco imam jednu pumpu na lageru.

PS. Mislim da smo se upoznali jedne godine u Novom Sadu na zatvaranju sezone. Mislim 2003 ili 2004.

Bio si sa tvojom TURBO  ;)

Moguće je-jedino ja imam ove 2 turbo na našim prostorima exYU ;)baci cenu i slike pumpe na PP-hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja