Jump to content

Moto Zajednica

Posle 24 godine cekanja...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

...konacno :mrgreen: Kupio sam danas Yamahu ybr 125. 2005. godiste (3.12.2005.), crna, evo slike iz oglasa, nisam je slikao danas, bio je mrak, sutra nove slike i utisci sa voznje (cim uvezbam brzine :mrgreen: ).

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pridruzujem se svim cestitkama. Nek te lepo sluzi i nek se lepo vozate. Jel si i kofer dobio uz motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Hvala, hvala :D Zalivanje planiram za vikend (juce smo samo nazdravili radi reda), kofer sam dobio uz njega kao i lanac i neku ocajnu jet kacigu, izgledam ko atomski mrav kad je stavim na glavu :mrgreen:. "Samo" jos da naucim da vozim, sredim papire i vidimo se negde na drumu... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Brate znam kako ti je bilo :D i ja cekam vec godinama na svoju masinu.Stalno sam tudje vozio pa dodje i nase vreme za nase makine.Nek se ti navozs,ne 24 godine nego 2400 godina :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Bitno je samo da uzmes motor da pocnes da vozis, posle ces lako menjati. Meni se u prvi mah ova Yamaha nije svidela, hteo sam neki enduro, ali sam shvatio da ako budem trazio nesto idealno nikada necu kupiti motor... I onda sam prelomio i kupio Yamahu... Inace, obrnuo sam prvi krug:) I sav se tresem :mrgreen: Verovatno cu se smejati kad procitam ovaj post kroz godinu dana... :)

Jos jednom, hvala svima na lepim zeljama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Posto bi i mene zanimalo tako nesto da predjem sa skutera , Dushe, reci koliko je kostala , napisi nam koliko juri :) ,kakva je za voznju , potrosnja i ostalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Juri 30 :) Meni je sad i toliko dosta:) Sve se tripujem da divljam a cajger ne prelazi 40 km/h :mrgreen: Sto se same voznje tice, stvarno je lagana i upravljiva. Za startnost nisam kompetentan, to bi morao neko iskusniji ko je vozio YBR da ti kaze, meni je dovoljno startan. Potrosnja (kako kaze prethodni vlasnik) 3l po gradu, 2,5 na otvorenom. Max brzina 90-95 km/h. Nov je 2200-2300e, imas na Rodicevom sajtu, dobijas 2 godine garancije. Ja sam ovu sa sve opremom platio 1800e (mogao sam da prodjem i jeftinije, al me je privuklo ekstra stanje, i 5200 predjenih km sto je nista). Pravi gradski motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja