Jump to content

Moto Zajednica

pomozite amateru...

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
8) zanimljiwo isqstwo .. guranja prsta u kompleks drugih hehe ..
Koji si ti психооооо :retard:

 

Pa oni su twrdili da njihow tata ima wece mishice od mog tate :D nisam ja ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
e sad ako bi mogla definicija za ono(ako imas nesto paraica). koliko? :shock: sa sve strucnom ugradnjom naravno :)

 

Mislim da je kit bio oko 250 - 300 e. a sa ugradnjom istog smo se igrali sami ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

matori pa to nije uopste mnogo,ako se dobija to sto si rekao 40-tak konjica.gde bi to mogao da kupim u bg-u?thanx unapred :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

to se nazzalost teshko nalazi kod nas i ti kitovi se dele na

base

midrace

race

base kit je uglavno gusani i dobiash neshto konja tipa 4-5

midrace kit uglavnom alu mada ima i gusanih jedna karika pazzljivo uradjeni kanali za gorivo ulje jedna karika malo vecca kompresija....

race kit alu uvek minimalni squish(prostor tj razmak izmedju glave i klipa kad je klip u mrtvoj tachci ili tachki) mana mu je shto se mnogo vrti i jako je kratkotrajan koristi se za trke obavezan vecci karburator usis bla bla i naravno izduv....

 

u tvom sluchaju mislim da bi jako dobro legao jedan jachi base kit tipa malossi,pollini ili hebo....

 

pollini je proverena marka i neccesh pogreshiti ako uzmesh neshto iz ove firme...

 

kasnie kad skupish josh nekih 200 jura bacish neki izduv preporuchljivo je iste marke zbog rezonance i boli te.... samo pazish kod montiranja razrade... isto tako sipaj full syntetic ulje ako ne pravish sam meshavinu... ne meshaj ulja....

ako pravish sam meshavinu kao neki onda je mineralno ulje jako dobro... samo pazish na kolichinu i procenat meshavine...

u toku razrade koja traje od 300 km-a do 700 km-a sipaj malo vishe ulje... da bi klip lepshe "legao".... ukoliko ti treba broj nekog da ti nabavi kit reci mogu da se raspitam.... pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Bilo je ovde fine sale. Jedan savet iz iskustva: ne diraj izduv na cvaji!!!!

Ja sam, a i mnogi pre mene svasta probao na MZ-u! Uspeo sam da dobijen dublji i prodorniji zvuk, ali nije mogao preko 80 na sat! Ovaj deo motora je vrlo bitan za dvotaktnu masinu! Uzivaj u njemu i skupljaj pare za veci!!!! Pozdrav! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

hmm imali smo prilike da napimpujemo jedan nsr 125 ..

ewo otprilike owako .. ako imash malo kesha ..

polinijew kit (cilindar,klip) na 150 cc,kn filter,i obawezno preshtelowati rc wentil .. dobijesh "neznatnih" 40 - 50 konja :shock:

Falio nam je samo drugi izduw i karb. da bude original rosijewa sa izmerenim top spidom od 248 km/h ..

 

Nasha je ishla oko 200 km/h,od 7 hiljada se chula boooooze sachuwaj,a mnoooogi na shestotkama i hiljadarkama su se cheshkali i znojili  :D

 

Stanesh na semafor a cwaja na leru radi ko apn ..  bem bem bem bem .. stane tip sa cicom pored sa nekim npr gsxr-om .. tip gleda smeshka se ..misli (wiiidi simpatichan motorchic) cica gleda ironichno .. kad je pogledash okrene glawu kao widi mali i smeshan ..

e onda se upali zeleno .. pustish ga malo da odmakne i sastawish "ONO" u 14 iljada  :shock:  i proletish ih kao da ceo swet wozi u rikwerc .. i onda ceo prawac baja mast wadi onom jadnom gsxr-u ali dzaba .. do 200 moze samo da pozeli da prestane da jede sopstwena muda ... onda stanete na sledeci semafor pa baja kao braaaaaate koliko konja .. koliko kubika .. i slichne smarachke spike ..a ti samo  :whistle: gledash njegow bajk i mislish (wiiiidi simpatichan motorchic :D )

hehe ta hondica .. nsr 125 .. uz mali chach ..  8) zanimljiwo isqstwo .. guranja prsta u kompleks drugih hehe ..

Svaka chast za kraci tekst,nabacio mi se smeshak na lice dok sam citao... Riba kao luda ovo ono vozi se na gsxr u kad ono prtz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja