Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Baš tako. Zajebu i iskusnije ljude, a ne mene, meni može da napriča koješta još da ga častim pivom što je dobar posao odradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Isto. Ja budem srećan,oću izljubim čoveka,daj pivo,rakije oni se smeju, ma lafčine a vamo mi ga zavuko ne mogu ga izvadim, samo operativno. 

Ps. Sećam se, jedan me zvao da dodjem kod njega ako mogu da me bije,izvredjao me što "nemam ni auto" kad sam se požalio šta je uradio, tj. nije itd. 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
On 2/22/2020 at 8:55 AM, ThePainkiller said:

Da se nadovežem... Vrlo verovatno su i sauh iglice potrošene pa i tu dobija više goriva i eto ti zalivanje svećica sa gorivom i one posle nekog vremena prestanu da bacaju varnicu jer ih benzin skroz namoči. Zato se dešava to trokiranje i pucanje...

Ubo si druže ko prstom u... pekmez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
4 minutes ago, Bigor said:
NRP-CARBS.CO.UK

Yamaha XTZ750 Super Tenere '89-96 Choke plunger, Starter plunger

 

Druže jel bi mogao, ako ti nije cimanje, da vidiš jel ima u Srbiji negde? Na poslu sam, delim terapiju da ne ubijem nekog :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 24 minuta, Novola je napisao:

Ubo si druže ko prstom u... pekmez.

Znao sam ja odma po simptomima  šta tu može biti. Ono što je meni čudno da taj tvoj majstor to nije primetio kada je radio karburatore... Što opet dovodi do toga da je moja pretpostavka, da te majstor sam dobro odrao ni za šta - tačna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Jos se potrudio da doda goriva u smjesu
Potrazit cu ali sumnjam da ima kod nas

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Pa jbg nije me baš "odrao" naplatio je 30e za čišćenje i sinhronizaciju i još 20e za zamenu creva, poklopca rezervoara, zamenu vakuum pumpe i još neke sitnice.

34 minutes ago, Bigor said:

Jos se potrudio da doda goriva u smjesuemoji23.png
Potrazit cu ali sumnjam da ima kod nas

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока
 

Ne bi on saug ni pogledao da mu nisam ja poslao poruku, da može biti to, kako je rekao @ThePainkiller

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 3 sati, Novola je napisao:

Pa jbg nije me baš "odrao" naplatio je 30e za čišćenje i sinhronizaciju i još 20e za zamenu creva, poklopca rezervoara, zamenu vakuum pumpe i još neke sitnice.

Ne bi on saug ni pogledao da mu nisam ja poslao poruku, da može biti to, kako je rekao @ThePainkiller

Pa kako je i šta je čistio ako nije skidao karbove, jer da bi ih skinuo morao je da otkači čok, a onda je morao da vidi u kakvom je stanju osim ako se on u to razume kao Marica u kriv. Verovatno je "stručnjak" samo skinuo lončiće  očistio talog i to debelo naplatio. Srbija do Tokija i Milvokija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4405 postova
1 hour ago, Novola said:

Živ bio. 30€ samo poštarina kukuuuu

Pogledaj na MOTOPARTS.EU imas sve.

logo.png
WWW.MOTORCYCLESPAREPARTS.EU

Over 3.5 million motorcycle parts available online now. Worldwide shipping from Europe’s favourite genuine spare parts online retailer - 9.5/10 TrustPilot

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Verovatno si u pravu. Možda je čistio a možda i nije. Kako ja sad to da znam. On je rekao da jeste, nemam razloga da ne verujem čoveku.

Kada ste mi ovde na forumu sugerisali da je možda (verovatno) saug u pitanju, i kad sam mu to preneo, posle kratke rasprave oko toga ipak je skinuo i poslao mi sliku da nisu ok, citiram, "Prvi put vidim plastične , zato to nisam ni gledao , neznam stvarno dal moze da se uzme novo ..raspitaj se kod tih tvoi sto vozaju teneru,mozda je neko menjao"

 

I eto sad jurim da naručim iglice. 6.6€ na kedo.de, ali 30e postarine. Mozgam sta ću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3976 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Verovatno si u pravu. Možda je čistio a možda i nije. Kako ja sad to da znam. On je rekao da jeste, nemam razloga da ne verujem čoveku.
Kada ste mi ovde na forumu sugerisali da je možda (verovatno) saug u pitanju, i kad sam mu to preneo, posle kratke rasprave oko toga ipak je skinuo i poslao mi sliku da nisu ok, citiram, "Prvi put vidim plastične , zato to nisam ni gledao , neznam stvarno dal moze da se uzme novo ..raspitaj se kod tih tvoi sto vozaju teneru,mozda je neko menjao"
 
I eto sad jurim da naručim iglice. 6.6€ na kedo.de, ali 30e postarine. Mozgam sta ću.



Imaš li koga u dojčland dati to donese


Vozim motor, nisam bajker.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Imam, brat mi dolazi za 2 dana iz Berlina i neće stići da mu stigne to. Pojeo sam se živ, da sam pre par dana ovo saznao ne bi bio nikakav problem. Pogledaće sutra ako nađe negde da uzme lično al teško.. louis jedino.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 6 sati, Novola je napisao:

Verovatno si u pravu. Možda je čistio a možda i nije. Kako ja sad to da znam. On je rekao da jeste, nemam razloga da ne verujem čoveku.

Kada ste mi ovde na forumu sugerisali da je možda (verovatno) saug u pitanju, i kad sam mu to preneo, posle kratke rasprave oko toga ipak je skinuo i poslao mi sliku da nisu ok, citiram, "Prvi put vidim plastične , zato to nisam ni gledao , neznam stvarno dal moze da se uzme novo ..raspitaj se kod tih tvoi sto vozaju teneru,mozda je neko menjao"

 

I eto sad jurim da naručim iglice. 6.6€ na kedo.de, ali 30e postarine. Mozgam sta ću.

Ako ti sve ono što ti se dešavalo posle njegovog ˝čišćenja˝ i ˝štelovanja¨ nije dovoljno, onda stvarno možda i treba da mu ˝veruješ˝... :D 

Izem ti majstora gde ti kao mušterija treba da mu sugerišeš da proveri nešto što bi on trebao da je uradio (a nije). 

 

Osim toga, kakav to majstor govori mušteriji da se ˝raspita˝ negde za delove...? :stabre2: Ustvari znam jednog, ali njegovo ime nećemo spominjati... :lol:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Ne znam druže, ne dopada se ni meni, al jebena situacija. Raspitao sam se po gradu, svi su mi tekli da je odličan majstor, pedantan, picajzla. Meni ne deluje tako, al šta sad, motor je kod njega, ako budem i kod trećeg terao, vodićemo isti ovaj razgovor i tada, s tim što ću biti verovatno još 50-100€ lakši.

Nek uradi pa ćemo videti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja htjedoh napomenuti isto ali da reko ne dosadjujem vise s njim. I ako nema nove mozda ima polovne bolje od tvoih, pa stavi gumicu od upaljaca da dihtuje kao ja sto sam uradio

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja