Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice-bezbednost

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

pa ništa osim onih par predloga sa 17. strane... hoćeš li dolaziti sutra na protest?

 

Ne verujem...mada nije iskljuceno.

 

Izgleda da Zemun ne gotivi motore... :(

 

IZMENA: Znaci, ne verujem... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

dodji makar do Ušća, ja ću se potruditi da budem tamo u 10:00

 

Kad? Sutra? Pa ako dodjem do Usca onda cu ici i na protest. :) Nemam ja fobiju od protesta nego ne znam da li cu moci da dodjem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: HONDA VFR 750 F RC36

Pozdrav bikeri.Da li postoji neka mogucnost da dobijem par nalepnica i ja odavde sa severa?Konkretno Subotica.Ako neko moze da nekako posalje,dal postom,ili preko nekoga,bio bih zahvalan i naravno platio za njih koliko treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pozdrav bikeri.Da li postoji neka mogucnost da dobijem par nalepnica i ja odavde sa severa?Konkretno Subotica.Ako neko moze da nekako posalje,dal postom,ili preko nekoga,bio bih zahvalan i naravno platio za njih koliko treba.

Javi se cika Jageru  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

maxxa'o vidimo se na protestu sutra. ja sam vec dala kintu ali ponesi one print'ove pa da bar zajedno napravimo kratku anketu na licinom mestu!

zvrcnucu te cim se upanjkiram!    ;D

 

uff javi se!    ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pozdrav bikeri.Da li postoji neka mogucnost da dobijem par nalepnica i ja odavde sa severa?Konkretno Subotica.Ako neko moze da nekako posalje,dal postom,ili preko nekoga,bio bih zahvalan i naravno platio za njih koliko treba.

 

Ima kod mene još izvesna količina. I ne treba da platiš :) Može kafa, eventualno :) 063.294.802, javi se da ti ih dam, ali tek od ponedeljka. Do tada nisam u Subotici.

Jedan deo nalepnica ću poneti sutra na protest, pa ako nekome trebaju u BGD, neka me potraži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Zemun

zamolio bih ljude koji dolaze na usce i koji imaju nalepnice kod sebe da mi posalju svoj broj na pp da mogu da pokupim nalepnice a i da ostavim koju kintu (naravno ako ne smeta  ;D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd, Vračar, Vračar

:) ako vozachi ne gledaju ili su agresivni dzaba sve ...

evo primer .. mene je instruktor za B u autoskoli uchio da kad vidim motor, da ga propustim i ako nema prvenstvo, ako ga izvalim iza mene da sporije kochim, lagano na auto putu ili negde na pravcu da se pomerim skroz desno i ukljuchim par puta sva chetri da mu dam do znanja da moze me obidji itd.. i to ej ostalo kao navika ...

e sad.. prvo polaganje sam pao jer nisam bio dovoljno agresivan u voznji,bash to propustanje motora i komentar policajca .. ma ko ga j* ... izguraj g**no .. ( bukvalne rechi ) ... i posle me obori sto nisam bio agresivan ...

 

e sad ako ti to pricha policajac ..  na polaganju sta retji ...

ja se uskoro planiram obuchiti za A i uzeti neki motor i laganica.. i iskreno ovakvi likovi i stavovi su mi najveci strah ...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

@DEJAN ZEMUNAC

ostavio ja broj ali na nekoj od ovih dvadeset stranica je...

0641983069

@Debeli_Zmaj

to je strašno i tužno, ali nema predaje!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

maxo ove test nalepnice su premale i nista se ne vide

bolje da se rade i preko pola strane pa makar samo dve na stranu stale al da moze da se procita

smizlo sta bi sa tom vasom anketom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

smizlo sta bi sa tom vasom anketom?

 

propala stvarbar za ovu godinu. Zvala i razgovarala sa max mediom i jos dve firme koje se bave bilbordima, plakatima i ostalim reklamama.

Uglavnom su cene astronomske, ali sve tri kuce rade sponzorstva jednom godisnje pogotovo ako se u akciju ukljuci neko ministarstvo. Koliko sam shvatila u tom slucaju placanje se sponzorise od strane grada ( ukoliko se to pametno odradi, a bilborde daje ona firma s kojom se potpise ugovor. jedina stvar je da smo za to debelo zakasnili. Prvo zato sto kad bi isli i bez sponzorstva i sami sve finansirali morali bi da cekamo na slobodan bilbord oko 3 meseca ( kod svih firmi je ista situacija za cekanje),sto znaci da je moto sezona tad vec gotova. Ali ako bi sad krenuli da pregovaramo sa raznim institucijama i predamo zahtev recimo ministarstvu za saobracaj i skupstini grada, pa ako oni odobre projekat, onda projekat predajemo pre decembra meseca firmama za bilborde i cekamo da nam i oni odobre sponzorstvo ( to je potrebno da bi se pokrila cela srbija jer mnoge firme nemaju pokrivenu celu srbiju pa se onda dalje pregovara sa drugim firmama itd).

Dakle sad treba da se radi na tome da bi sledece sezone to uspelo. Jedini problem je sto ja ne mogu to da uradim za AMS. To mora da uradi Cika Pablo.... Pa eto..... Pablo javi se i razmisli o ovome......

 

Sandra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

pa rekoh ti ja da su bilbordi preskupi al ajde da ne kvarim planove sacekah da vidim sta ce se desiti

pablo nek otvori novu temu za bilborde a sta cemo mi dalje sa nalepnicama?

mislim da moraju biti dosta vece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda cbf 500

pa rekoh ti ja da su bilbordi preskupi al ajde da ne kvarim planove sacekah da vidim sta ce se desiti

pablo nek otvori novu temu za bilborde a sta cemo mi dalje sa nalepnicama?

mislim da moraju biti dosta vece

 

i ja se slazem.... i ja jednim i sa drugim..

 

i samo da se zna da glasam za zute!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Pa ja nisam ni štampao nalepnice da se lepe nego za "test" , samo da se vidi kako to izgleda "uživo", kao i prethodne što sam štampao - ionako su na najobičnijem samolepljivom papiru... prvo male da budu pipljive, a onda pravu veličinu... zato što nije isto kada su ovde, ili bilo gde na Netu i kada su u ruci... Tako smo utvrdili da žuta boja ovde na nalepnici nije ista na papiru... dakle malko da se modifikuje :) na papiru ispadne tamnija...

 

Prethodne nalepnice su u dimenziji 24,5x5,5cm a ove su bile 15x3 - odokativno... nisam ih merio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

smizlo sta bi sa tom vasom anketom?

 

propala stvarbar za ovu godinu. Zvala i razgovarala sa max mediom i jos dve firme koje se bave bilbordima, plakatima i ostalim reklamama.

Uglavnom su cene astronomske, ali sve tri kuce rade sponzorstva jednom godisnje pogotovo ako se u akciju ukljuci neko ministarstvo. Koliko sam shvatila u tom slucaju placanje se sponzorise od strane grada ( ukoliko se to pametno odradi, a bilborde daje ona firma s kojom se potpise ugovor. jedina stvar je da smo za to debelo zakasnili. Prvo zato sto kad bi isli i bez sponzorstva i sami sve finansirali morali bi da cekamo na slobodan bilbord oko 3 meseca ( kod svih firmi je ista situacija za cekanje),sto znaci da je moto sezona tad vec gotova. Ali ako bi sad krenuli da pregovaramo sa raznim institucijama i predamo zahtev recimo ministarstvu za saobracaj i skupstini grada, pa ako oni odobre projekat, onda projekat predajemo pre decembra meseca firmama za bilborde i cekamo da nam i oni odobre sponzorstvo ( to je potrebno da bi se pokrila cela srbija jer mnoge firme nemaju pokrivenu celu srbiju pa se onda dalje pregovara sa drugim firmama itd).

Dakle sad treba da se radi na tome da bi sledece sezone to uspelo. Jedini problem je sto ja ne mogu to da uradim za AMS. To mora da uradi Cika Pablo.... Pa eto..... Pablo javi se i razmisli o ovome......

 

Sandra

 

Javicu ti se pp-om da se dogovorimo oko toga.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ma stampajte kakve ocete meni sve jedno

drago mi je sto sam pokrenuo temu a vi sad dalje kako zelite  ;)

 

uz svo poštovanje - nemoj da kakiš :D

 

će da odštampamo sve! :) i lepe i ružne i velike i male :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

ma stampajte kakve ocete meni sve jedno

drago mi je sto sam pokrenuo temu a vi sad dalje kako zelite  ;)

 

uz svo poštovanje - nemoj da kakiš :D

 

će da odštampamo sve! :) i lepe i ružne i velike i male :) 

 

Mora neko i ruzne. Maxxa se ponudio. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

eheeeeej narode!

šta bi?

nema više interesovanja ???

 

hoćemo li da šptampamo?

 

hajde ako treba da se nađemo, da odlučimo, pa da se radi...

 

Imamo 2000 din za drugu turu... hajde da oživimo temu, dogovorimo se, sakupićemo i ostatak i da štampamo!

 

Svakog dana se desi neka nezgoda, makar da se potrudimo da imanjimo broj istih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja