Jump to content

Moto Zajednica

Putovanja Po Grckoj

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Retko interesantan putopis sa sve fotografijama od kojih zastaje dah. Takodje, pohvaljujem tvoj smisao za komunikaciju jer ti nije tesko da opises sve sto te ljudi pitaju. Cestitke, jos jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Ljudi, posao bas pritisao ovih dana.... zadnje vreme nisam imao vremena posteno ni da pogledam temu pa se izvinjavam sto malo kasnim sa odgovorima....

 

@Vlada Afrika

oduvek sam voleo fotografiju pa sam srecom to i malo savladao.. ali ima jos puno da se uci...

 

@mile fazer

e to ti je super ideja... videcu da poradim na tome jer mi se bas svidja ta zamisao..

 

@glidza

ma mislim da ne treba da se bude mnogo hrabar... samo sednes i vozis...

 

@spell

Hvala puno... Ljudi kojima odgovaram ili su mi prijatelji ili potecnijalni prijatelji tako da mi nikako nije tesko da odvojim nekoliko minuta i odgovorim na njihovo pitanje. :)

 

Hvala vam ponovo svima na pohvalama.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: FAZER 1000 ZAUVEK...

Ljudi, posao bas pritisao ovih dana.... zadnje vreme nisam imao vremena posteno ni da pogledam temu pa se izvinjavam sto malo kasnim sa odgovorima....

 

@Vlada Afrika

oduvek sam voleo fotografiju pa sam srecom to i malo savladao.. ali ima jos puno da se uci...

 

@mile fazer

e to ti je super ideja... videcu da poradim na tome jer mi se bas svidja ta zamisao..

 

@glidza

ma mislim da ne treba da se bude mnogo hrabar... samo sednes i vozis...

 

@spell

Hvala puno... Ljudi kojima odgovaram ili su mi prijatelji ili potecnijalni prijatelji tako da mi nikako nije tesko da odvojim nekoliko minuta i odgovorim na njihovo pitanje. :)

 

Hvala vam ponovo svima na pohvalama.... :)

veve spakuj fotke pa pravo kod mene u stampariju da ovekovecimo to...cena bjbajkerska(sitnica) ;D pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@glidza

:D onda se samo dobro obuces i sednes i vozis... Ma znam na sta si mislio..... kao sto sam vec rekao, mnogo sam se plasio poledica i leda na putu... ali zelja je bila jaca... sada da li je to hrabrost ili glupost.... ko bi ga znao.... a tebi hvala sto si to video kao hrabrost :)

 

@banditkg

E sada si me stvarno obradovao.... obavezno po povratku dolazim kod tebe da izradim fotografije..... hvala ti na ponudi

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1150GS ABS

Do danas sam mislio da sam najluđi na ovom forumu ;)

 

Svaka ti čast na podvigu majstore još posebno u toj opremi. Zaslužio si ovaj užitak 100%.

 

Btw.

Nemoj više u patikama posebno po zimi. Radi ozljeda!

Nabavi si sympatex rukavice za kišno vrijeme od Vanuccija kod Louisa koštaju 60ak€.Pomažu u ovakvim zimskim uvjetima još posebno ako ispod njih daš tanke ljetne rukavice.

Pomoglo bi i da nabaviš vindstoper hlače i majcu komplet negdje oko 100€ kod Louisa.

Grijanje ručki pomaže!Vjeruj mi. Svatko ko ti kaže suprotno nije probao kvalitetne ručke nego neko jeftino govno.U kombinaciju sa zaštito koju imaš na ručkama to je odlično rješenje.

 

Govorim iz vlastitog iskustva jer se vozim cjelu godinu.Zadnje hladno ali ugodno putovanje Ljubljana-Brčko-Bijeljina-Sremska Mitrovica-Novi Sad-Zagreb-Ljubljana od 26-28.02 ove godine.

 

Pozz iz Ljubljane.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

ghibli hvala ti puno na ovim savetima.. poslusacu te sigurno i kupiti ovu opremu, kao i grejace rucica.... svakako je bolje imati ih nego nemati :)

 

a evo nekih novih fotografija iz zoloskog vrta Atika Zoo, tridesetak kilometrara od atine. Napravio sam puno fotografija ali postavicu samo neke koje mi se svidjaju...

 

IMG_2156.jpg

 

IMG_2160.jpg

 

IMG_2173.jpg

 

IMG_2183.jpg

 

IMG_2259.jpg

 

IMG_2294.jpg

 

IMG_2316.jpg

 

IMG_2325-1.jpg

 

IMG_2351.jpg

 

IMG_2364.jpg

 

IMG_2417.jpg

 

IMG_2446.jpg

 

Puno vas pozdravljam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

hvala thelord-e... trudim se koliko mogu :)

 

katerina, imao sam stvarno jako puno posla.. poslednjih mesec dana od 11 ujutru do 2-3 opet ujutru, nisam izlazio iz studia.... cak smo i vikendom radili da bi zavrsili sve te projekte....

 

ali  mislm ja cesto na vas...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ja ne mogu da opišem rečima koliko sam ljubomorna na tvoje putovanje i fotke! Lemur je fantastičan, smejala sam se izrazima lica! I da, obožavam grčke mačke tako su velike, lenje i debele! I svuda su!

 

Nadam se da ćemo se i mi ove godine uputiti ka jugu...ne mogu da dočekam :)

 

Čekamo još slika!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Rodom i srcem u Brčkom-BiH, a na privremenom radu u Zagrebu-CRO

HIM bato  :P

 

Vidim te (malo zoomirat treba i eto te-ovakoj makini nemere ništa promać): 5A24994B-278C-6D43-9E15-1A594D3FD170_thumb.jpg

 

SpRETNO daljeee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Veve aparat ti je zmaj stvarno  8) 8) 8) sto bi reko ciga ristek  ;)

A ja mislim moj aparat dobar  ??? svasta  :D :D :D

Sve pohvale za put...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Veve evo samo da te pozdravim. vidim da radiš a i radiš za nas forumaše pa evo hvala s moje strane svjeta na ljepim predanjima. ok. pozdrav još jednom iz Pule.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Samo da te pozdravim, pohvalim a i malo "izgrdim" na smelosti i hrabrosti za ovakav put u ono vreme/nevreme/ po snegu, hladnoci. Citajuci komentar ostalih bajkera koji prate tvoje pisanijei slikanje i ja sam osecaso kao da sam tu pored tebe i da svi zajedno uzivamo  u divnim fotkama i recima.Sta da ti kazem, nastavi svojim putem, lagano, sledi svoje instikte, vreme i nebo, puno sigurnih motoraskih kilometara.Srecan povratak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) odgovoricu vam sutra detaljnije na vase poruke, sada samo da kazem da sam testirao izdrzljivost.... Svoju i Afriknu :D  od Atine do Krusevca za 12 sati.... do Makedonske granice sam retko sustao ispod 130 osim kad sam sipao gorivo... :) u Makedoniji me ej uhvatio pljusak i kiso sam dobrih 4 sata... posle malo..... jos sam se izradio i u Garmina sinoc ukucao Krusevac i rekao da mi proracuna putanju... tako da tek kada sam presao granicu sa provalio da mi ne nesto cudno a ono ja u Presevu :) ....  onda preko Vranja do Krusevca... Stajao sam samo na pumpama da tocim gorivo i na naplatnim rampama da placam putrinu.... i jednom da popijem malo soka i da pojedem dva keksa ( 24h nisam nista jeo... hteo sam da vidim da li mogu da prezivim voznju ako ne jedem) :D ......  sada me svaki misic na telu boli i odoh da spavam.... e da, sisam napravio ni jednu fotografiju jer sam isao mnogo brzo.. :)

 

 

hvala vam sto ste bili uz mene svo ovo vreme.. puno vas pozdravaljam i vidimo se uskoro....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Čovek, svaka čast za ovakvu avanturu i hvala ti što smo zahvaljujući ovom putopisu imali priliku da uživamo u sjajnim fotkama. Ja sam zaista, a to je neko pre mene već primetio, osetio i miris mora gledajući neke fotografije. Welcome home, lepo si izreklamirao Afriku - fabrika Honda bi to trebala da ceni i da ti se oduži jednom novom AT1200, npr. Mi ćemo se do tada već izboriti da ne moramo da zaveštavamo organe da bi mogli da registrujemo motore.  ;)

 

Sad malo spavanja pa onda nastavak!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja