Jump to content

Moto Zajednica

Molim pomoc!!!! hitnooo.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

Ljudi jel ima neko dobre volje. treba mu nekih 200 kn mozda mal vise to je 2000 din valjda. i dobru volju. najbolje da zivi sto blize s hrvatskom granicom. prijelaz backa palanka ili onaj vislje (erdut). naime trebao bi nesto kupiti u srbiji pa da to neko umjesto mene kupi i zaprimi. te da prenese preko granice. vracam novce koje je dao prilikom zaprime i placam cugu. a i rado bi se upoznao s clanovima koji voze motor isti ko ja. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Rado bih izasao u susret ali sam ja duuuboko u srbiji i malo mi je daleko granica ali se nadam da ce ti neko izaci u susret....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

neznam gdje je. nisam pito covijeka. ja bi samo da vi primite posliljku i platite posiljku i postarinu pouzecem (postar vama posiljku vi njemu pare i to je to) i kad budete imali vremena se dogovorimo za susret negdje u hr blizu granice da ne pravite neke velike kilometre. kad se sretnemo vi meni te djelove a ja placam cugu i vracam iznos koji ste vi dali za posiljku i postarinu. Prosto k'o pasulj. Naravno u pitanju je vasa dobra volja. naravno da se sad nebi nasli jer su temperature niske. ono sredinom il krajem 2 mjeseca kad temperature dodju na neku pristojnu razinu da se ne smrzavamo na motorima. Jer ja sam ogranicen jer mi je emzo jedino prijevozno sredstvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ako nije hitno,videcemo krajem meseca,sad sam u guzvi bas...

 

Pitaj gde je taj covek,i vidi mozda ima od njega direktna linija busa,uplatis mu na racun pare,i posalje ti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja