Jump to content

Moto Zajednica

strom 650 i 1000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro

drage kolege, mene interesuje iz iskustva kakva je razlika izmedju ova dva motora, konkretno sam zainteresovan u buducnosti da pazarim ovaj od 650 zbog cijene, a imam 190 visine i preko 100 kila, prvenstveno me interesuju dimenzije rama i oplozaj vozaca, da li je isti kod oba?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Kao sto sam vec napisao u jednom postu, jedan od administratora na V-Strom forumu (mislim da je britanski ali necu da slazem) je presao za 1000 na 650. Mislim da ovo dosta toga govori. Moze i sediste da se zameni tako da dobijas istu visinu sedenja i sve kao na 1000.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
drage kolege' date=' mene interesuje iz iskustva kakva je razlika izmedju ova dva motora, konkretno sam zainteresovan u buducnosti da pazarim ovaj od 650 zbog cijene, a imam 190 visine i preko 100 kila, prvenstveno me interesuju dimenzije rama i oplozaj vozaca, da li je isti kod oba?[/quote']

 

Imas negde na forumu Djurino poredjenje malog i veklikog DL-a od pre par meseci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
drage kolege' date=' mene interesuje iz iskustva kakva je razlika izmedju ova dva motora, konkretno sam zainteresovan u buducnosti da pazarim ovaj od 650 zbog cijene, a imam 190 visine i preko 100 kila, prvenstveno me interesuju dimenzije rama i oplozaj vozaca, da li je isti kod oba?[/quote']

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=2671

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro

nadjeno, potpuno sam informisan, hvala puno. jos samo da probam uzivo :) izvinjavam se sto pokrenuh ovu temu po ko zna koji put :oops: , ne volim da preturam po proslosti :wink: hvala jos jednom, a sad tema moze i pod kljuc da se saga o ovoj dinastiji ne produzi opet u vjecnost :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja