Jump to content

Moto Zajednica

Promocija Kawasaki modela - Novi Sad

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Ko je bio sinoc u NS u NS Time klubu? Utisci? Moj licni utisak je da sam ocekivao mnogo vise od Culeta (predstavnika Kawasakia i hundai-a za Vojvodinu), ali sta je tu je. Samo dva, tri modela :( Ali je bilo zgodno sto su se okupili svi ljubitelji motora na jednom mestu i sto je bila fina atmosfera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

matori ili ti i ja nismo bili na istom mestu ili si se ti prešao bio ti je tamo vn 900 c, versys i zrx, a zanimljivo je to da kle 500 sa carinom i pdv košta 4800 eura i to je jako jeftino, po meni bar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
A zasto su promovisali ZRX1200R kad tog modela nema u katalogu za 2007. ?

 

Stvarno neznam. Ali je bio tamo parkiran. Pocetak je bio zakazan za 20h, a ja sam dosao oko 20:10h sa svojom lepsom polovinom. Do 21:20 nista. Niko se nije obratio i ja sam popio pice i polako napustio mesto. Nisam mogao dugo da ostanem. Za kasnije neznam sta se desavalo. Video sam na bini opremu za neku svirku, pa predpostavljam da je bilo i zive svirke kasnije. Ako je jos neko bio (duze od mene) neka da svoj komentar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
matori ili ti i ja nismo bili na istom mestu ili si se ti prešao bio ti je tamo vn 900 c' date=' versys i zrx, a zanimljivo je to da kle 500 sa carinom i pdv košta 4800 eura i to je jako jeftino, po meni bar...[/quote']

 

Druze moj, upravu si, moja greska. Da, cene su stvarno prihvatljive. Drugar je uzeo prosle godine tog KLE za istu cenu (4800) i jos je dobio kofer gratis. Po meni je trebao biti neki stand sa prodajom kapa, majica, kosulja itd. Ja bih uzeo nesto od toga. Mozda da su stavili neki video-projektor gde bi se pustali testovi novih modela. Ili ni njega nisam video :-k

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
A zasto su promovisali ZRX1200R kad tog modela nema u katalogu za 2007. ?

 

Mislim da sam ga video u katalogu za 2006, inaèe je retro model, pa godine nisu bitne. :lol:

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R
A zasto su promovisali ZRX1200R kad tog modela nema u katalogu za 2007. ?

 

Mislim da sam ga video u katalogu za 2006' date=' inaèe je retro model, pa godine nisu bitne. :lol:

 

najzli[/quote']

 

U pravi si, retro totalni. Inace od Culeta sam cuo da je taj motor razgrabljen potpuno, i da se na isti u Evropi ceka 6 meseci pa cak do godinu dana. Taj koji je bio na prezentacije je kupio on sebi licno. Ako su lagali mene - i ja lazem vas. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
ZR-X 1200 R mi se jako dopada... i mislim da se vec prodaje dve-tri godine' date=' tj. nije tako svez model :roll:[/quote']

 

proizvodi se od 1997. kao ZRX1100 , a od 2002. do 2006. kao ZRX1200

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.
ZR-X 1200 R mi se jako dopada... i mislim da se vec prodaje dve-tri godine' date=' tj. nije tako svez model :roll:[/quote']

 

Meni se extra svidja ovaj model bas je brutalan 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja