Jump to content

Moto Zajednica

HONDA VFR 800

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST
;) Da, vjerojatno je tako. Inače, vozila koja imaju status privremenog uvoza, moraju najmanje jednom u 6 mjeseci izaći iz države , uz ovjeru pasoša kao dokaz. Sjećam se kad je motor 2005. stigao u HR, putovao je u kontejneru mjesec dana iz Melbournea. Sreća je što tamo možeš dobiti veliki popust kad izlazi novi model pa je tako i ovaj bio osjetno povoljniji nego u HR gdje je VFR jedan od skupljih motora.

post-26628-0-90054300-1351093548_thumb.jpg

post-26628-0-34941700-1351093559_thumb.jpg

post-26628-0-00611100-1351093570_thumb.jpg

post-26628-0-86348100-1351093582_thumb.jpg

post-26628-0-45266900-1351093596_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

kod nas u HR cjena takvog motora i za 2005 godišt je između 5000 i max 6500 eura. na racun ocuvanosti i male kilometraže možeš biti bliže gornjoj granici. to su cjene za motor sjedni i vozi a za tvoj slucaj da moraš cariniti i to pod ? registrirati platiti porez cjena je dosta manja jer kada se sve ostalo još mora platiti da dođeš na max 6500 kretala bi se oko 3000 - 4000 i to bi platili rjetki koji imaju živaca za odraditi birokratske zajebancije koje mogu biti i nerješive. štete jer je motor u vrhunskom dtanju ali godište i ostale zajebancije nedaju mu puno šansi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Karlovac, Croatia
  • Motocikl: BMW F 800 ST

Ma niti ne razmatram neku prodaju jer sam se pomirio sa situacijom, a motor je zapravo u kondiciji novog tako da mi te tržišne cijene ne znače baš ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

pozz drustvo.imam VTR i ugradio bih rukohvate za suvozaca-da li je neko od vas vec to radio ili mozda neko ima neku sliku,link,itd pa da pogledam-mozda mi probudi mastu ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ono - kad posle endura hoćeš da napraviš pajkanac sa VFR-om na šljunku, a pri tom imaš Dual CBS kočnice.... :grr:

Srećom imao sam kreš barove na motoru, pa sam samo malo korigovao retrovizor i otegao jaja dok sam ga podigao sa šljunka... Ne pokušavajte kod kuće... :klovn:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja