Jump to content

Moto Zajednica

Utisci sa Deda Mraz akcije u Beogradu 2009

Recommended Posts

  • Drug član, 1905 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt
  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Bila mi je čast i neizmerno zadovoljstvo da budem deo ovogodišnje akcije. Evo i mojih 112 sličica. :)

 

bjb-akcija-deda-mraz-2009.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

    I meni je srce svake godine sve veće i veće. Jedino mi žao što neke ljude nisam stigao da vidim uživo, već samo na slikama, ali šta ćeš, napala me deca da im dam paketiće i ne popuštaju! Ostalo je par paketića, ali samo zato što su navijači Rome odustali posle drugog napada, (prošle godine su uzeli skoro trećinu >:().

    Čast je i zadovoljstvo biti deo ove priče i poznavati sve vas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Zaista bez komentara . Jedna od retkih stvari zbog kojih zalim sto decembar ne provodim u Srbiji . Bravo , Bajkeri ! Pokazacu slike ovim tajskim bajkerima ...mozda nesto i nauce !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Akcija je uspela u potpunosti!  :)

 

Josh uvek "slazem" utiske, i srce mi je puno. Emocije se meshaju, ali zadovoljstvo je ono osecanje koje, kad sve saberesh i oduzmesh, ostaje kao karakteristicno, jedino i pravo.

 

Hteo bih da se zahvalim, pre svega Ivanu Pavlovicu-Pablu, koji crpi energiju ne-znam-ni-ja-odakle, i koji je Shef i dobrim delom zaduzen shto smo se ikada okupili , pa i za ovo juche.

Bogu hvala na vrlo lepom vremenu koje nam je podario za ovu humanu i lepu Akciju, kao i svim ljudima dobre volje koji su uchestvovali i dali svoj doprinos da sve izgleda kako je i izgledalo, i da se charolija desi.

Hvala i ljudima koji nisu uchestvovali, jer sad znam da smo jachi.

 

Posebna zahvalnost rukovodstvu Opshtine Chukarica, Poslovnim zenama koje su uveliko pomogle akciji, GSP-u na razumevanju za potrebe Asocijacije kad god je trebalo, madjionicharu Dzigiju i KUD-u "Lira".

 

Ziveli moto Deda Mrazovi!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Akcija je uspela u potpunosti!  :)

 

Josh uvek "slazem" utiske, i srce mi je puno. Emocije se meshaju, ali zadovoljstvo je ono osecanje koje, kad sve saberesh i oduzmesh, ostaje kao karakteristicno, jedino i pravo.

 

Hteo bih da se zahvalim, pre svega Ivanu Pavlovicu-Pablu, koji crpi energiju ne-znam-ni-ja-odakle, i koji je Shef i dobrim delom zaduzen shto smo se ikada okupili , pa i za ovo juche.

Bogu hvala na vrlo lepom vremenu koje nam je podario za ovu humanu i lepu Akciju, kao i svim ljudima dobre volje koji su uchestvovali i dali svoj doprinos da sve izgleda kako je i izgledalo, i da se charolija desi.

Hvala i ljudima koji nisu uchestvovali, jer sad znam da smo jachi.

 

Posebna zahvalnost rukovodstvu Opshtine Chukarica, Poslovnim zenama koje su uveliko pomogle akciji, GSP-u na razumevanju za potrebe Asocijacije kad god je trebalo, madjionicharu Dzigiju i KUD-u Dimitrije Tucovic.

 

Ziveli moto Deda Mrazovi!  :)

 

Ja samo moram da ispravim (mada je sad kasno), KUD koji je učestvovao u akciji NIJE "Dimitrije Tucović" već "Lira" mog kolege Gojka Zorića i ja mu se ovom prilikom zahvaljujem na učešću u ovoj akciji i izvinjavam na propustu. Na žalost, negde je došlo do kratkog spoja u komunikaciji i po inerciji je ostala informacija od prošle godine. Iako Gojko nije na forumu i nema veze sa motociklima, još jednom mu hvala.

 

PS. Ernesto, mislim da bi bilo uputno izviniti se čoveku za propust.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

[

Ja samo moram da ispravim (mada je sad kasno), KUD koji je učestvovao u akciji NIJE "Dimitrije Tucović" već "Lira" mog kolege Gojka Zorića i ja mu se ovom prilikom zahvaljujem na učešću u ovoj akciji i izvinjavam na propustu. Na žalost, negde je došlo do kratkog spoja u komunikaciji i po inerciji je ostala informacija od prošle godine. Iako Gojko nije na forumu i nema veze sa motociklima, još jednom mu hvala.

 

PS. Ernesto, mislim da bi bilo uputno izviniti se čoveku za propust.

 

Ko radi taj i gresi(m)  :D

nekako nam se potkrao ovaj propust...

Izvinjavam se ovde,

a sa Gojkom cu se cuti licno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ispravljeno! :)

 

Inache, meni se ove godine posebno dopao nastup KUDa, a pogotovu "mrvici" koji su bili fenomenalni!  :)

 

Hvala gos'n Gojko za ugodjaj. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Slike su fenomenalne:-)Koliko je malo potrebno da deca budu presrecna...mene na moju veliku zalost nije imao ko da vozi:-(

 

Ja ću.... iduče godine... autom!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Veliki uspeh organizatora i naravno bajkera VELIKOG srca....akcija za svaku pohvalu........čestitke od srca...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

       Čast je i zadovoljstvo biti deo ove priče i poznavati sve vas!

1 000 000% se slazem!!! Jucerasnji dan je bio za pamcenje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja