Jump to content

Moto Zajednica

Udario me peshak ..

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Pre neki dan,spushtam se lagano niz Vojvode Stepe,guzwa .. kotrljam se nekih 40 .. sa desne strane snimim lika koji gleda niz ulicu,suprotno od mene i krece sprintom da pretrchawa istu pokushawajuci da stigne bus koji ide meni iz suprotnog prawca,tj odozdo na gore .. u swoj toj agoniji da stigne, zabada se u mene bochno sa desne strane, u niwou zadnjeg sedishta,kotrlja se preko kofera,wraca se i kaze: Izwini bate,swe je ok bate ! i nastawlja da trchi .. toliko se swe brzo desilo da swe shto sam stigao da uradim je bilo da wiknem PAZIIIIIIIII :D Tako se silowito zabo u mene da zamalo da me obori na stranu,jedwa sam zadrzao bajk .. Prekrstio sam se i lewom i desnom .. Ostao sam u chudu,iskreno,nisam znao kako da odreagujem .. bacio mi se chowek u bajk i mene .. Razmishljam posle da me je oborio i naprawio mi shtetu,i otishao na taj bus,i da je doshla murija na uwidjaj,kojima bih rekao da me je udario peshak .. :misli: hmmm .. mislim da bi me josh uwek peglali .. Nemam rechi :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

pa posao coveg da otme pivo iz Obodina,sto si odma navalio na njega,video da nema,izvinio se i otisao :lol::lol::lol:

e stvarno narod poludeo od eve besparice,jurnjave,guzve i svega ostalog...dobro je da ti se nije nista desilo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja sam pre 3-4 meseca isao uz Kneza Milosa i tacno kod Generalstaba krenu dve klinke da pretrcavaju ulicu i drze se za ruke. Ja sam isao oko 50-60km/h, ali su bile toliko blizu da nisam mogao da stanem i jos je bila takva situacija da je jedna krenula dalje napred, a druga je krenula nazad, a da pri tom i dalje drze jedna drugu za ruku. Tu pokusam da ih izbegnem, udarim u jednu, zakacim ivicnjak i istumbam se desetak metara po ulici. Rezultat, iscepana jakna, polomljeni retrovizori i cajgeri, iskrivljen volan, izguljena desna strana, iskrivljeni fudasteri... Tu je bila i policija, ispred Vlade Srbije, dosli oni pogledali, pomogli mi da ustanem, da se saberem. I nista, ovu malu pokupili neki likovi kolima da je odvezu da se snimi i meni ovi iz murije kazu da je bolje da ne bude uvidjaja, jer kazu sta ce biti za godinu dana kod sudije kad one budu tvrdile da sam isao preko 100km/h i da sam ja prosao na crveno , a ne one... a gde ja da onda pronadjem par svedoka koji su to videli. kao svi su prosli dobro, a steta i nije velika, manje para nego advokat i sudjenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja