Jump to content

Moto Zajednica

AKCIJA MOTO DEDA MRAZOVI-ZRENJANIN

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ladno su nas odbili u SUP-u,ne mogu da verujem. Nismo pravno lice i treba jos milion nekih gluposti od papira i gomila placenih taksi. Najlepse od svega je sto mi niko u SUP-u nije rekao nista od toga kad sam predavala papire koje sam predavala i predhodne dve godine. Strasno.

 

Uđem ja u temu čisto da vidim da li nešto treba kad ono... :o :o :o

 

Ne sekiraj se, javiće ti se neko radi detalja. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Pokusacemo da sredimo nesto,ali ce nam trebati i gomila para za to a posto ove godine ne pravimo paketice pa nismo skoro nista para ni sakupili. Videcemo sta ce reci u SUP-u pa cemo se zajedno dogovoriti sta dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Nadam se da ce biti OK,takodje i ja zelim da se prikljucim ovoj akciji.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Akcija nije odobrena ali mozemo da podnesemo novu molbu u kojoj pise da se mi u stvari nalazimo u centru i tako nesto ne mogu da nam zabrane. Upravo su mi to javili momci iz Vukova koji su sredjivali sve za SUP,oni ce i predati novu molbu. Niko ne moze nama da zabrani da zajedno dodjemo do centra. Jedino sto ne daju vise od 5-6 motora da parkiramo u centru,ostali moraju da parkiraju u Pupinovoj. Sve u svemo bice akcije i ove godine,ali ne onako velike kao predhodnih godina.

Ja nazalost necu moci da dodjem,ali sve sto mogu telefonskim putem da odradim-odradicu. Imam zdravstvenih problema i to je i razlog sto ove godine nisam mogla da napravim akciju kakva je bila do sad. Zamolicu neke ljude da umesto mene organizuju sve i odrze red i mir taj dan. Bas mi je zao sto ne mogu da dodjem. Jos cu vam javiti sta se desava,ali pripremajte se. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Najgore sto je gradonacelnik ljubitelj motora,a njegov sin clan foruma koji se nije nasao za shodno ni da se oglasi u ovoj temi,ali nema veze izvescemo to nekako i bez njih.Imam ja jednu ideju sad cu se cuti sa Dragicom da joj predlozim

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Ne mogu da verujem da tih pet motora koji smeju da budu u centru moraju da budu dogurani tamo a ne dovezeni. Stvarno strasno sta nam rade. Kao zbog novog zakona. I moramo da imamo tezgu i da odatle delimo slatkise. Smesno i strasno. Valjda ce sledece godine biti drugacije.

Moram da se zahvalim Vukovima i nihovom novom predsedniku,oni su uspeli da srede bar ovoliko.

Posle svih ovih losih vesti imam i jednu lepu,crno vino ce biti skuvano i spremno kad stignete u Zarka Zrenjanina u 11:30. Ljubisa sponzorise vino za sve. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Najgore sto je gradonacelnik ljubitelj motora,a njegov sin clan foruma koji se nije nasao za shodno ni da se oglasi u ovoj temi,ali nema veze izvescemo to nekako i bez njih.Imam ja jednu ideju sad cu se cuti sa Dragicom da joj predlozim

Pozdrav

 

Hajde da ipak ne prenagljujemo sa takvim prozivkama, treba videti dal momak zna za akciju i problem, sto isto vazi i za Gradonacelnika... Meni deluje da je tu jedini 'problem' sa policijom koja to nije dozvolila. Sa druge strane, ne bi trebalo da policija to moze da zabrani, pa treba videti sta je pisalo u zahtevu... Samo lagano, nema potrebe za negativnom energijom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Dobro mozda sam malo preterao,ali stvarno sam popizd.. teraju nas da guramo motore,da postavljamo tezge,da parkiramo u sporednoj ulici kao da smo gradjani drugog reda.Da li je video ili ne nije bitno,kontaktirali smo ga sms-om u vezi akcije,nije ni odgovorio,slicno je bilo kad je bilo i davanje krvi,ali nije vazno ko hoce da pomogne taj ce naci nacin,a ko nece ne mora

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

za ozbiljnu intervenciju neophodno bi bilo dostaviti kopiju zahteva (ne prepricano vec da vidimo sta je bilo tacno napisano i kome je upuceno) i kopiju tog resenja kojim je odbijeno, odnosno ovako krnje dozvoljeno. Ukoliko mozemo da dodjemo do toga sto pre, mozda moze da se uradi nesto, ovako tapkamo u mraku i pored sve zelje, a mozda i mogucnosti da se pomogne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Samo pratim temu i jako sam ljut zbog svega. >:( >:(>:(

 

A imam svašta na pameti nego čekam Lanciu da vidim šta zakon kaže, šta se legalno može, kakvi su papiri...

 

Ali eto, ljut sam, ma jako sam ljut. >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ne mogu da verujem sta se desava  >:( !!

a dozvoljavaju da za vreme susreta u centar grada dodje copor napaljenih inadijanaca da bi palili gume i unistavali motore??  :-\ sta reci?!...Zrenjanin  :(  ljudi se okupljaju zbog jedne jako lepe stvari, a kerovi tretiraju kao okup najgore stoke!!...a sto se tice vlasti u ZR-u, necu nista komentarisati...

 

ja akciju ove godine na veliku zalost propustam zbog nedostatka motora i raznih obaveza...

u svakom slucaju, neka vam je sa srecom i makar uzivajte u kuvanom vinu u tri sesira  ;)  :)

pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Samo pratim temu i jako sam ljut zbog svega. >:( >:(>:(

 

A imam svašta na pameti nego čekam Lanciu da vidim šta zakon kaže, šta se legalno može, kakvi su papiri...

 

Ali eto, ljut sam, ma jako sam ljut. >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:(

 

nisam u mogucnosti da dodjem do trazenih podataka, sta je trazeno i na osnovu cega je tacno odbijeno. Pokusali smo, preko Dragice, kazu da ne treba pomoc i da je sve vec zavrsena prica kojoj nema pomoci. Iskustvo za narednu godinu po ovom pitanju, drugo izgleda da ne moze da se izvuce iz svega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pozdrav,

 

Samo pratim temu i jako sam ljut zbog svega. >:( >:(>:(

 

A imam svašta na pameti nego čekam Lanciu da vidim šta zakon kaže, šta se legalno može, kakvi su papiri...

 

Ali eto, ljut sam, ma jako sam ljut. >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:(

 

nisam u mogucnosti da dodjem do trazenih podataka, sta je trazeno i na osnovu cega je tacno odbijeno. Pokusali smo, preko Dragice, kazu da ne treba pomoc i da je sve vec zavrsena prica kojoj nema pomoci. Iskustvo za narednu godinu po ovom pitanju, drugo izgleda da ne moze da se izvuce iz svega.

 

Jbg, ti si tu, dobra volja postoji, pa sad tako je kako je...  Sledeće godine treba drugačije...

 

Eto koliko Dragica znači, šta je radila i koje je probleme rešavala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

ne mogu da verujem sta se desava  >:( !!

a dozvoljavaju da za vreme susreta u centar grada dodje copor napaljenih inadijanaca da bi palili gume i unistavali motore??  :-\ sta reci?!...Zrenjanin  :(  ljudi se okupljaju zbog jedne jako lepe stvari, a kerovi tretiraju kao okup najgore stoke!!...a sto se tice vlasti u ZR-u, necu nista komentarisati...

 

ja akciju ove godine na veliku zalost propustam zbog nedostatka motora i raznih obaveza...

u svakom slucaju, neka vam je sa srecom i makar uzivajte u kuvanom vinu u tri sesira  ;)  :)

pozdrav!

Ivane, nije lepo da se izrazavas na taj nacin prema cuvarima reda / oni samo rade svoj posao / kako im se kaze!!

Posto cemo imati jos takvih akcija, bilo bi mudro borati reci, trebace nam i za druge stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ne mogu da verujem sta se desava  >:( !!

a dozvoljavaju da za vreme susreta u centar grada dodje copor napaljenih inadijanaca da bi palili gume i unistavali motore??  :-\ sta reci?!...Zrenjanin  :(  ljudi se okupljaju zbog jedne jako lepe stvari, a kerovi tretiraju kao okup najgore stoke!!...a sto se tice vlasti u ZR-u, necu nista komentarisati...

 

ja akciju ove godine na veliku zalost propustam zbog nedostatka motora i raznih obaveza...

u svakom slucaju, neka vam je sa srecom i makar uzivajte u kuvanom vinu u tri sesira  ;)  :)

pozdrav!

Ivane, nije lepo da se izrazavas na taj nacin prema cuvarima reda / oni samo rade svoj posao / kako im se kaze!!

Posto cemo imati jos takvih akcija, bilo bi mudro borati reci, trebace nam i za druge stvari.

 

Dragice, cenim ja sve sto si radila do sada za ovu akciju i tesko da bi bilo icega proslih godina bez tvoje inicijative...ali kada neko daje neke nenormalne zahteve za ovakvu vrstu akcije, apsolutno dajem sebi za pravo da zovem sve, ne kerovima, nego dzukelama!...bez brige, necu vam ja praviti probleme.Nemam vise zivaca da se bavim Zrenjaninom...

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Mislim da vas niko nece dirati. Okupite se na nekom neutralnom mestu, neka svako od vas stavi u svoj kofer po neki paketic, nadjite neki auto za paketice......kada vas deca budu okupirala, mislim da ste bezbedni. U svakom slucaju sa srecom!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja