Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush ili nesto drugo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Pozdrav svima,

 

Kupio sam skoro kacigu Arai Astro i to bele boje. Uopste mi se ne dopada bela boja i hteo sam da uradim neki airbrush ili da stavim neku foliju sa slikom. Prelistao sam sve teme ovde na forumu koje su se bavile airbrushom ali i dalje mi treba savet :)

 

Kada bi na samoj kacigi radio airbrush, kacigu bi farbao u drugu boju a voleo bih da ima neku sliku pozadi. Da li neko ima preporuku za majstora koji bi mogao da uradi neki kvalitetan airbrush ? Imam vec ideju za sliku, samo to neko mora da nacrta :) Koliko bi kostao neki takav ne previse kompleksan zadatak da se uradi airbrushom ?

 

Druga varijanta je da uradim neku sliku na foliji (nesto slicno onim folijama koje se stavljaju na kola, uglavnom firme tim folijama brendiraju svoja vozila i sl) . Da li neko ima predlog/preporuku gde bih mogao za to da se raspitam ? Pitao sam na 2 mesta do sad, nisu bili zainteresovani da rade kacigu zato sto je mala povrsina i nije im bilo isplativo (verovatno ih je i mrzelo da se petljaju sa kacigom :) ). Ovo sa folijom je jeftinija varijanta a ne znam da li je i losija (ili mozda cak bolja) od airbrusha.

 

Ako neko ima neki koristan savet/predlog neka baci post :)

 

Ako neko pita sto sam kupio kacigu bele boje ako mi se bela boja ne svidja - zato sto nisam imao bas veliki izbor :)

 

Hvala unapred na odgovorima.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: NUILI PAZUILI

imas momaka sto rade airbrush ovde na forumu,idi na pretragu i kucaj AIRBRUSH pa se kod njih raspitaj za cene, a foliju ce retko ko da ti redi jer je mala povrsina ali isto tako budi uporan .Airbrush i folija nemogu da se porede.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

imas momaka sto rade airbrush ovde na forumu,idi na pretragu i kucaj AIRBRUSH pa se kod njih raspitaj za cene, a foliju ce retko ko da ti redi jer je mala povrsina ali isto tako budi uporan .Airbrush i folija nemogu da se porede.....

 

Znam da ima momaka koji rade airbrush i oglasili su se na forumu. Svaki njihov post sam procitao, svaku sliku pogledao, od nekih mi se rad svidja a od nekih ne. Pre nego sto kontaktiram bilo koga, hteo sam da cujem misljenja/savete ljudi koji su vec nesto slicno za sebe radili. Takodje, neki od majstora nisu iz Srbije, neki su prebukirani poslom i ne primaju nove poslove (ili primaju al da bude gotovo tipa na prolece :) ) i sl. Interesuje me i slanje kacige preko grane, kako to ide, koliko vremena treba da se posalje kaciga, odradi i vrati nazad za SRB (to cu verovatno saznati od coveka kojeg  budem odabrao za airbrush al eto, tako neke basic stvari bi voleo da znam mmozda i unapred)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: NUILI PAZUILI

Ma imas kod nas likova sto rade airbrush a ya folije vidi po NS ili BG  ili nadji nekog ortaka sto zna lepo da crta a uradi ti neki zanimljiv crtez kao sto rade tetovaze izrezes na papir . odes kod nekog farbara uradi ti prvu ruku jedne boje pa stavis samolepljivi papir.i onda druga boja i onda ako hoces treca i zastitni lak i to je to.\jedan moj ortak je sredio tako kacigu i ispalo vrhunski....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja