Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha YZF 750R

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Yamaha YZF750R, 1994 godiste, uzeo sam je sa 31500, sada ima 40500km.

Uvezena iz Svajcarske prosle godine, do tada poseduje servisnu knjizicu.

Vozena je uglavnom na vikend turama, isao sam sa njom i u Umag (u oba pravca 2047km) i nisam imao nikakvih problema sto mogu potvrditi clanovi foruma koji su bili sa mnom.

 

Na 31830km sam oterao kod Lazarevica u Kragujevac i uradio sledece:

- Zamena lanca i lancanika (zlatni D.I.D. i JT), korak 532

- Svecice NGK

- Pirelli gume

- Metalni ventili umesto obicnih

- Balansiranje tockova

- Uradjen servis karburatora

 

Nove zadnje plocice stavljene na 36483km i promenjeno ulje.

 

Kad je imao 40 000km, zamenjen je motoric exup ventila i uradjen je ponovo servis karburatora i tada je zamenjeno ulje i filter.

 

Od ulaganja za buduceg vlasnika nema nista do sledece sezone kada ce biti potrebna zamena zadnje gume.

 

Motor se vodi na mene i registrovan je do 05.05.2010.

 

Na motoru je sve fabricko, nista nije menjano, krpljeno, budzeno, farbano ali je malo izguljen sa desne strane (tako sam ga i ja uzeo) ali nisam hteo nista oko toga da radim da ne bi posle bilo lupan motor itd.

 

U obzir dolaze i neke zamene, npr. za neki skuter sa doplatom ili za neki noviji motor stranac, moze i uz moju doplatu.

 

Kontakt telefon: 065/8230-921

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ozbiljan kupac prvo gleda motor pa tek onda cenu a ona je 2200e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

U prvom postu sam napisao najvise za sta me interesuje zamena mada mozda bi moglo i nesto drugo ali samo ako je u pitanju realna vrednost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ok, sad cu da pogledam Hondu a ti mi posalji koja bi doplata bila u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Hvala na ponudi ali budimo bar malo realni.... Zbog 500e kojih mi apsolutno nista ne znace, da uzmem motor 9 godina stariji, koji je pritom minimum dve klase nizi od mog, jos da kurblam i jos sto drugih stvari koje nisu prednosti, neka hvala.

Moja ponuda je tvoj motor i 1000e a njegova realne cena je oko 1100-1200e sto mozes videti i po oglasima.

Ne kazem da je los, ali godine ga kolju.

 

U svakom slucaju, srecno sa prodajom!

 

Idemo dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Hvala na ponudi ali budimo bar malo realni.... Zbog 500e kojih mi apsolutno nista ne znace, da uzmem motor 9 godina stariji, koji je pritom minimum dve klase nizi od mog, jos da kurblam i jos sto drugih stvari koje nisu prednosti, neka hvala.

Moja ponuda je tvoj motor i 1000e a njegova realne cena je oko 1100-1200e sto mozes videti i po oglasima.

Ne kazem da je los, ali godine ga kolju.

 

U svakom slucaju, srecno sa prodajom!

 

Idemo dalje...

Dobro znas kao i svi ostali da godiste motora ne znaci bas nista, kako je odrzavan i vozen daju pravu sliku motora i odredjuju mu cenu. I ja mislim da tvoj motor ne vredi toliko i sigurno je agregat potroseniji od mog. I izvini sto ti diram klasu i navodim te da padas nize, sad da mi ga das dzabe ne bi uzeo motor dve KLASE iznad mog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nemoj da se ljutis ako sam ti rekao svoje misljenje.

Trgovina je surova stvar, ti kazes koliko dajes, ja kazem koliko trazim, pa ako se nadjemo to je ok, ako ne, nikom nista.

Verujem da ces naci nekoga gde ces tako trampiti motor jer ima mnogo budala koji ce zbog 500e to da urade ali ja nisam od tih.

Sta ima danas za 500e? Nema nista, zapravo to je jedan dobar letnji izlazak za nas 5-6 na Freestyleru.

Agregat 1000% sigurno nije potroseniji od tvog jer zapravo nikada nije ni otvaran sto se moze videti po svakom dihtungu na motoru a ne bi bas rekao za tvoj motor da nigde nista nije otvarano.

A ako si tako siguran da je agregat potroseniji zasto si me uopste pitao za zamenu?

I ako je moj motor nize klase od tvog zasto bi ti uopste padao sa konja na magarca?

I da je tako sigurno ne bi na 3 strane pisao moze zamena, moze zamena, moze zamena uz moju doplatu jer koliko kapiram gledas da ga zamenis po svaku cenu.

I mozda moj motor ne vredi toliko ali ako ti tvoj prodas za 1500e u kesu a da pritom kupac nije budala, ja cu istog momenta da pojedem svaki sraf na mom motoru a mogu i muda da pojedem i nije mi problem jer znam da se to nece desiti.

I nisam ja rekao da me ti navodis nize ali kao klinac sam kurblao tomosa i mz-a i necu vise kad mogu da palim na dugme (osim ako budem imao full krosa) a motor DZABE neces dobti sigurno, oko toga ne moras da brines. ;)

 

Opet kazem, ne zelim uopste da se svadjam, raspravljam i vodim dalju diskusiju, ti imas jedno misljenje a ja drugo i to je to.

 

Nek' ti je sa srecom u daljoj prodaji svog motora, to je sve sto mogu da ti pozelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Pa mogao si lepo da kazes, nesvidja mi se i to je to, a ne da potcenjujes tudje stvari "da uzmem motor 9 godina stariji, koji je pritom minimum dve klase nizi od mog". Ja nisam hteo da vredjam , ali ti vredjas i tako se ne trguje, nije ovo pijaca nego forum gde bi trebalo da se kapiramo. I jos nesto, ja necu posto poto da se odreknem svog motora, nego mi treba drugaciji, koji nije toliko lak na volanu, jer se vozim sa devojkom i kad god sedne osetim je na volanu, ranije su mi nudili i po 2000e u zameni pa ga nisam dao.

Srecno sa prodajom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nisam hteo da te uvredim vec sam izneo samo cinjenice, opet kazem izvini ako si se pronasao u tome.

 

moja konstatacia je samo da Brka i drugari slabo piju  ;) malo je to para za dobar izlazak

 

 

Xexe, ima istine, na Blaywatchu moze da bude i do 120000 za na 10. :D :D :D

 

Nego dajte ljudi da se mi vratimo prodaji ovog mog motora koji ima "potrosen" agregat. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Moze zamena za novijeg stranca, moze i uz moju doplatu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Dam ti moju Yamahu koja je 5 KLASA IZNAD, das mi renoa, yamahu i izvedes me na taj izlazak od 120000 i nabacis mi onu komsinicu o kojoj smo pricali kod tebe u garazi! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Salim se brko, nemoj sad da mi users masku i farove namerno  ;D ;D ;D

Cujemo se sutra da mi kazes kad da dodjem po to...

 

P.S. Moram malo i ja da offujem...  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Imas li ga negde u oglasima gde bi mogao da ga vidim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Yamaha i dalje ceka kupca.

 

Novi vlasnik dobija poklon ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Jos nesto da dodam, ako je nekom problem ova sexy i eroticna boja  :D, motor se moze ofarbati u boju koju vi zelite i to o mom trosku. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja