Jump to content

Moto Zajednica

fzr 750r 1990

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

na prodaju pomenuti motor,ima malo da se raducka na njemu,taman da prođu zimski dani,registrovan do 23.07.2010.cena 1000€ fix,a slike sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Xexe, prepucavanje i dalje nastavlja...  :D :D :D

 

Mada ako smem da dodam, Havarisan je u pravu, ovo je FZ750 samo za drugo trziste pa se mozda zato vodi kao FZR750r. ;)

 

A inace drugar je imao ovakav motor, bio je extra zadovoljan sa njim.

 

Srecno sa prodajom. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

hvala brrko,ma nije toliko ni bitno da li je fz ili fzr,bitno da je motor,a što se motora tiče svidja mi se kakav je na putu,dosta lak za upravljanje i manevre,ali kad su pare potrebne,nadam se da ću se izvući iz ove krizice,pa na godinu neki drugi motor,a ko kupi jamahu neće se pokajati.Havarisani imaš pivo,eto u pravu si,jel sad u redu? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ma ja mislim da neces imati problema da ga prodas pogotovo sto je mala cifra u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

i ja se nadam,mislio sam je srediti za sebe,ali mi trenutna situacija to ne dozvoljava,u svakom slučaju dobar motor za male pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

e drugari samo da vas obavestim da sam još danas kući,a sutra ujutru putujem i vraćam se tek 16.11. pa neću biti on-line,a za sve informacije možete me kontaktirati na 0600377175.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

e ljudi da vam se "požalim" na par interesanata za motor,za 1000€ očekuju nov lanac,lančanike,jošimuru,mra vizir,led svetla,mikro migavce,a verovatno i pun rezervoar goriva i još 1000 din da popiju piće usput,ne mogu da verujem kakvo je vreme došlo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

lep motor druže!!

 

da prodam moj sigurno bih uzeo takvo nešto kao tvoj a ovi što te zezaju nek te ne nervira jer bi svako da nadje nešto izmedju jeftinog i badava  a da je skoro novo !!

 

sretno sa prodajom ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

hvala safete,mada moram priznati da sam i ja kibicovao tvoju kawu,al jbg,slabo ovo sve ide.U svakom slučaju takođe i tebi sretno sa prodajom.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja