Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI GPX 750R(pogledaj oglas)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

e ljudi došlo vreme da se i ja moram rastati  od mog ljubimca!

 

evo ovako: prodajem izuzetno očuvan i totalno ispravan motorić koji je prešao oko 58000 km ! zemlja porekla mu je švajcarska što se vidi po očuvanosti jedino sam mu ja dao neke sitne promene kao što su beli žmigavci , crni vizir , kožno sedište(doneseno iz švajcarske) i auspuh 4u1 koji je radio majstor POŽGAI iz ADE!!

motor je servisiran redovno a ove godine sam mu menjao prednje i zadnje pakne, ulje, svećice , filter vazduha(champion) kao i filter ulja i ulje(MOTUL 5100 10W40)  gume su prošlogodišnje i vidi se na njima da motor nije ZLOSTAVLJAN I MALTRETIRAN potrošnja goriva mu je 4.8 lit na 100km ako gorivo sipam na ECO pumpi(nije laž i nemoguće jer sam merio sto puta) eto toliko o njemu a ako nekog interesuje mogu mu još informacija dati::

 

da nezaboravim da uz njega dajem sve sajle(2 od gasa i km sa donjim pužem) cevi za vodu, kaiš za alternatora(nov) , alternator, sedište(gumirano) i još nekih sitnarija što sam uzeo za rezervu da imam za nedaj bože!!

 

KAWASAKI GPX750R

godina proizv. 1989

predj. km 57800

kw 77.2

registrovan i na mom imenu do 28.V 2010

cena bi mu bila oko 1850€ ili kako se već dogovorimo a Br. tel 064-243-1070 ili na email: bubus@nadlanu.com  nebih zamenu

post-6011-1287905462542_thumb.jpg

post-6011-12879054627444_thumb.jpg

post-6011-12879054627995_thumb.jpg

post-6011-12879054628427_thumb.jpg

post-6011-12879054629167_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

da nezaboravim da je lanac i lančanik satavljen nov na početku sezone a motor je suv i nema vlage a kamoli kapi ulja bilo gde!! u subotici me znaju kao picajzlu za motore jer je uvek čist i izglancan!! samo da napomenem da sa njega nije padano ni kod mene a ni kod prvog vlasnika(utegnut je do bola) znam da je puno para ali to je motor na kojem nema ništa raditi(sem registracije nagodinu i prepisa). mnogi će reći da je to staro i kockasto ali svako ima pravo na svoj ukus i ocenu!!

post-6011-12879054629512_thumb.jpg

post-6011-12879054629976_thumb.jpg

post-6011-12879054630431_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

suv ti lanac ;)lep motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Kao shto kazes, stvarno je ruzan i kockast... Al meni se bash to svidja :D Ako bih vozio ovako neshto vozio bih ovako neshto ;D

 

Stvarno mi se svidja.

 

PS: Lepshi je sa providnim vizirom...

 

Srecno sa prodajom, bilo bi lepo da ostane na forumu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

i ja bih voleo majke mi ali takav mi horoskop!! :'( :'(

 

mnogo sam uložio u njega ali najviše ljubav prema njemu i motorima zato je i ostao sačuvan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ajmo ovako- pošto razmišljam i o nekoj zameni sa doplatom dali biste bili voljni ponuditi nešto motora i novaca (naprimer neku stariju hondicu do 600cc i novaca) ovo u zagradi je samo primer pa se možda i odlučim za nešto ??? ???

 

molio bih vas da ako možete napišete samo ozbiljne ponude mada i ja volim šalu ali mi trenutno i nije do nje :'(

 

hvala svima unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

nemam jer sam ga dao drugu kojem je vrana razbila njegov!! smešno ali istinito i to kad smo išli u ČANTAVIR na prvo moto druženje tamo negde marta aprila!! a što pitaš??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

a vladici69 da odgovorim da tu deknu imam na drugom alternatoru ko nova!!" a ova je takva jer sam jednom nasuo benzin na nisovoj pumpi i krenili smo za sentu i na oko 10tom kilometru od subotice sam morao ispustit sav benzin jer je bio toliko prljav i pun vode da motor nije hteo ići a tako su prošli i dva moja kompanjona koji su isto tamo sipali >:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

a vladici69 da odgovorim da tu deknu imam na drugom alternatoru ko nova!!" a ova je takva jer sam jednom nasuo benzin na nisovoj pumpi i krenili smo za sentu i na oko 10tom kilometru od subotice sam morao ispustit sav benzin jer je bio toliko prljav i pun vode da motor nije hteo ići a tako su prošli i dva moja kompanjona koji su isto tamo sipali >:( >:(

 

Pa jeste li se bar vratili da im nanu naninu?Sorry za off!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

bogami to što su dobili rečima je sitnica naspram onoga što je sledilo posle!! tip je bio 2 nedelje na bolovanju a nas troje smo kažnjeni po 6000 za maltretiranje(sredjeno sa policijom i zapisnikom ) a od vd. direktora NIS smo dobili po 20 lit. čistog benzina(nekrštenog ) da nebi prijavili za krštenje benzina od strane dotičnih na pumpi!! suma sumarum cena za 40 lit. goriva nam je bila 6000din. MNOGO SKUPO BRE :o :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja