Jump to content

Moto Zajednica

Regulacija saobracaja na Rimski nachin, ili "Vreme je novac".

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

SVT-ITALIJA-RIM

U Rimu kazna 100 evra za brisanje automobilskih stakala

 

RIM, 20. oktobra 2009. (Beta-AP) - Gradonaccelnik Rima Djani Alemano

potpisao je danas dekret koji predvidja da che svi oni koji stoje

pored semafora i pokussavaju da operu stakala na automobilima biti

kazznjeni sa 100 evra.

 

Dekretom se zabranjuje i prodaja upaljacca i papirnih maramica pored

semafora, ali je prodaja novina i dalje dozvoljena.

 

Grupa za zasstitu potrossacca ADOC izraccunala je da gradjani Rima dok

putuju na posao, pod pretpostavkom da pet puta stanu na crveno svetlo,

izgube 10 minuta dnevno zbog ilegalnih peracca stakala.

 

(Kraj) jlv/vbr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

E pa to kod nas neće proći iliti NON PASARAN!!! Pa drugovi Romovi su i ovako ugroženi, nipodaštavani, maltretirani i pod opštom pretnjom golom opstanku od krvožednih, nacionalističkih i genocidnih Srbalja pa bi za ovakav potez ponovo popili sankcije ili bombardovanje. To može u tamo nekoj Jevropi-ovde JOK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Prijatelju kada bih ti rekao da taj Rom nece videti ni dinara sto opere nekom staklo ... ?

 

U gradu imas 2-3 glavne CIGANSTURE koje drze tu decu na semaforu i uzimaju pare ... verovatno to nekom izgleda smesno, ali to su bas ozbiljne pare... E sad ... da nasa policija nije korumpirana kao sto jeste to bi moglo da se reshi ... Ali sve dok vrh dobija parche kolacha od toga nece ih dirati.

 

Eto... ukratko od mene ... :|

 

P.S. Probaj da stanes na semaforu nekom glavnom da peres stakla ... da vidis koliko ces izdrzati vremenski dok te ne uklone :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Prijatelju kada bih ti rekao da taj Rom nece videti ni dinara sto opere nekom staklo ... ?

 

U gradu imas 2-3 glavne CIGANSTURE koje drze tu decu na semaforu i uzimaju pare ... verovatno to nekom izgleda smesno, ali to su bas ozbiljne pare...

  U pravu si. Dok sam radio blizu Zelenog Venca, svako jutro oko pola sedam jedan beli Mercedes je dovozio nekoliko cigancica koji su verovatno prosili za njega po stepenicama u prolazu......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

za onih 10.000 romova smo naj....bali mi u subotici a pogotovu naš kraj(stanujem 3 ulice iza buvljaka) a što se tiče perača stakala jednom sam bio stao i pričao sa prijateljem saobraćajcem dok je jurio romove sa jedne strane puta(semafora)na drugu stranu i to bi još trajalo da mu nije dosadilo i otišao sa tog mesta :D....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Prijatelju kada bih ti rekao da taj Rom nece videti ni dinara sto opere nekom staklo ... ?

 

U gradu imas 2-3 glavne CIGANSTURE koje drze tu decu na semaforu i uzimaju pare ... verovatno to nekom izgleda smesno, ali to su bas ozbiljne pare... E sad ... da nasa policija nije korumpirana kao sto jeste to bi moglo da se reshi ... Ali sve dok vrh dobija parche kolacha od toga nece ih dirati.

 

Eto... ukratko od mene ... :|

 

P.S. Probaj da stanes na semaforu nekom glavnom da peres stakla ... da vidis koliko ces izdrzati vremenski dok te ne uklone :)

 

Ja sam negde cuo, da je dnevni pazar sa svih raskrsnica 30-50.000 evra... >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

Prijatelju kada bih ti rekao da taj Rom nece videti ni dinara sto opere nekom staklo ... ?

 

U gradu imas 2-3 glavne CIGANSTURE koje drze tu decu na semaforu i uzimaju pare ... verovatno to nekom izgleda smesno, ali to su bas ozbiljne pare... E sad ... da nasa policija nije korumpirana kao sto jeste to bi moglo da se reshi ... Ali sve dok vrh dobija parche kolacha od toga nece ih dirati.

 

Eto... ukratko od mene ... :|

 

P.S. Probaj da stanes na semaforu nekom glavnom da peres stakla ... da vidis koliko ces izdrzati vremenski dok te ne uklone :)

 

Ja sam negde cuo, da je dnevni pazar sa svih raskrsnica 30-50.000 evra... >:( >:(>:(

Nemoguca cifra!?cistom matematikom nemozes dobiti taj broj..a i sve da jeste tako mislim da bi posao preuzele neke druge baje ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Mozda nije bas 30-50k ali mnogo sigurno jeste. Nema veze da li peru prozore ili prose, ja licno gledao kako svi ti klinci (kod skupstine) nose kes nekom cigi u parku. Cak i onaj lik bez noge sto prosi, i on je nosio. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Ne znam kolika im je zarada ali su se opasno izbezobrazili, 10, 20 din im je malo pa sam ja posle pranja cistog stakla i davanja te sume jos dobio pljuvacinu :-\

 

Blizu mene ima jedan mucenik bez noge koji ceo dan prosi na semaforu, deluje solidno otrcano medjutim sretali smo se na istoj trafici za cigare... on takav pusi davidoff classic acena je prava sitnica... mada sam prisustvovao kada su jednog drugog mucenika takodje "bez noge" pojurili nasi dragi policajci. Elem li, lik ladno podize stake u vis, nogu ne znam odakle je izvukao ali trci solidno brzo. Nisam stigao da izvucem telefon iz dzepa i snimim ali je bilo vrlo zanimljivo ;D

 

pa svi rade za nekoga, jos nisu aplicirali za kredit da krenu sami svoj biznis ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja